Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Xar
+16 / 20

Ciekawe ilu jeszcze podobnych prezesow sobie cos przyzna zanim zostana wykopani.
Obajtek to sobie pewnie rafinerie przyzna....
Panstwo PiS

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MoKaBa
+7 / 9

@mariuszem Serio tak było? Na taką skalę? Nie bronię PO, bo daleki od tego jestem, ale nie przypominam sobie, żeby takie chamskie wyciąganie kasy z budżetu było 8 lat temu, ale jak masz jakieś linki z informacjami to chętnie zobaczyłbym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M misiek1155
+6 / 8

@mariuszema a jakieś przykłady,że PO robila to samo? Czy wiemy ,że robiła tylko przykładów nie ma? A co do odpowiedzialności za kraj to widać przy przejmowaniu urzędów jaki armagedon urządził Moradziecki z kolegami. Także jeszcze się nasluchamy wycia złodziei odrywanych od koryta bo na 99% jedyne miejsce gdzie znajdą pracę ci "fachowcy" to chyba tylko w Srebrnej Kaczynskiego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krzysztofsensei
+2 / 8

@mariuszem
Jestęś trollem czy niekumaty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mariuszem
-2 / 6

@Krzysztofsensei jestem starszy od Ciebie i pamiętam jak komoruski z pałacu prezydenckiego nawet żyrandol zabrał. Pisu można nienawidzić, ale to nie znaczy, że trzeba kochać PO.
Macie krótką pamięć koledzy.
Nie chodzi tylko o rozmowy u sowy, przecież handel działkami, łapówki, zegarki… to już było.
Martwi mnie, że nie ma za to kary. I jestem pewien, że kary i tym razem nie będzie. A tym razem skala jest przecież jeszcze większa niż za po-psl.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mariuszem
-3 / 3

@misiek1155 https://www.rp.pl/budzet-i-podatki/art39128971-ktory-rzad-zadluzyl-polske-najbardziej-po-psl-czy-pis-policzylismy
Tylko musimy mieć na względzie wartość złotego. Po zapoznaniu się z wykresami, można śmiało powiedzieć, że PO po prostu potrafiło to ładnie zrobić, ukryć. Media też im bardziej sprzyjały, bo szczerze, tvp było również upolitycznione, ale w drugą stronę (no i lekko, nie taka patola jak dzisiaj).
Teraz mam nadzieję, będą równie uważnie obserwowani i przyjdzie powiew normalności. Ale to tylko nadzieja. Realistycznie patrząc, układy i układziki znowu górą, tylko nazwiska nowe.
Cieszę się, że patrzysz na to optymistycznie. Mi pozostał tylko realizm.
Pamiętaj, że 8 lat temu, takimi samymi nadziejami żyła Polska, a niektórzy liczyli na normalność i dobrobyt. Zakończenie kolesiostwa. Wiemy jak się skończyło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PeterGabriel44
+6 / 6

Jak tego tępego ch..ja postawią przed trybunałem to odda albo więzienie go czeka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
+6 / 6

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WitekPK
+9 / 9

Chciałem napisać komentarz, ale wiem że nie wypada przeklinać więc zacytuję tylko Kapitana Wagnera z filmu C.K.Dezerterzy "Wie pan, że nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar U99
+1 / 1

(…) Art. 2. Urzędnik, winny:

przyjęcia bądź podarunku lub innej korzyści majątkowej, bądź obietnicy takiego podarunku lub innej korzyści majątkowej, danych w zamiarze skłonienia go do pogwałcenia obowiązków urzędowych lub służbowych, albo żądania takiego podarunku lub korzyści majątkowej;

innego przestępstwa służbowego, popełnionego z chęci zysku i z pogwałceniem obowiązków urzędowych lub służbowych w b. dzielnicach rosyjskiej i pruskiej, a w b. dzielnicy austriackiej nadużycia władzy urzędowej, popełnionego z chęci zysku - będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie. (…)

Na niższą karę mógł liczyć sprawca korupcji czynnej. Osoba próbująca choćby bezskutecznie wręczyć łapówkę miała być karana ciężkim więzieniem od 4 do 15 lat. Gdyby jednak dopuszczała się takiego przestępstwa "zawodowo" kara była taka sama jak w przypadku urzędnika. (…)

Art. 4. Winny udziału w przestępstwach, przewidzianych w art. 1 i w ust. 2 art. 2 tej ustawy, o ile udział taki nie pociąga za sobą kary surowszej w myśl art. 1, będzie karany ciężkim więzieniem (domem karnym) od 4 do 15 lat; jeśli zaś winny dopuszcza się takiego przestępstwa zawodowo - będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie. (…) Ten kodeks karny powinien wrócić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fim
+3 / 3

Kto miałby to przywrócić. Ktoś na swoja zgubę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+4 / 4

I to jest kwintesencja działań PiS-u, z ostatnich ośmiu lat. Glapiński przyznaje sobie i zastępcom ot tak gigantyczne premie, a rzecznik prasowy NBP (Wojciech Andrusiewicz) największy problem widzi w tym, że sprawa ujrzała światło dzienne.
''Niestety pan Paweł Mucha te uregulowania od dłuższego czasu łamie, na co wielokrotnie inni członkowie zarządu zwracali uwagę. I nie są usprawiedliwieniem żadne emocje, jakimi może się pan Paweł Mucha kierować. Członka zarządu wbrew sugestiom Pawła Muchy nie obowiązuje w banku litera prawa prasowego, bo ta ma zastosowanie w kontakcie z dziennikarzami, a nie przełożonym czy współpracownikami.''
Źródło: https://forsal.pl/biznes/bankowosc/artykuly/9383295,afera-wokol-nbp-andrusiewicz-mucha-nie-powinien-wypowiadac-sie-w-imi.html

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pibi80
+4 / 4

Ma rozmach, skurywsyn

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Ddrek
0 / 0

Powaznie? Pis ... brak słów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gonzor73
0 / 2

TO WY Polacy chcieliście tu na demotach PiSu w 2015
A co wam przeszkadza, że sobie dał? Chcieliście Kaczyńskiego, chcieliście 500+.
Mordy w kubeł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem