Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
53 60
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L LUPUS1962
+1 / 1

I każdą rundę przegrywasz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cichooddycham
+3 / 5

Przestępca z PRAWOMOCNYM wyrokiem sądu w Sejmie....No i te komentarze pisu ,że ostro łajzę osądzamy...WTF????

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zenonbak
-4 / 4

@cichooddycham Czy w ogóle wiesz na czym polega "przestępstwo" Kamińskiego? Otóż skutecznie sprowokował współpracowników ówczesnego wicepremiera do zażądania łapówki za bezprawne odrolnienie działki. Jego winą jest ujawnienie łapówkarzy, bo zdaniem sądu, nie było powodu żeby ich podejrzewać! Ale podejrzenia okazały się słuszne! Przyklasnąłbym gdyby Tusk w podobny sposób sprowokował i wyłapał wszystkich pisowców umoczonych w korupcję, ale zamiast tego wsadzają do pierdla gości, co skutecznie wystawili złodziei. Ludzie, myślcie odrobinę i weryfikujcie czasem co wam leje do łbów propaganda!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
-3 / 3

@zenonbak Jeśli nie było przestępstwa, dlaczego było postępowanie prokuratorskie i wyrok?
Jeśli nie było przestępstwa, nie mogło być prezydenckiego ułaskawienia, tyle logika, propagandę zostawiam dla niepełnosprytnych z POPiSu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zenonbak
-1 / 1

@lefel Zadaj sobie pytanie, dlaczego "BEZSTRONNY" SĄD akurat teraz po wyborach wydał ten wyrok, skoro sprawa jest sprzed 16 lat? Oświeć mnie i wytłumacz jakie przestępstwa popełnili Kamiński i Wąsik, oprócz tych wyssanych z d., o których pisałem? Art. 139 Konstytucji RP nie określa kogo i na jakiem etapie postępowania prezydent może ułaskawić, a więc nie ma żadnego przepisu ograniczającego tę prerogatywę głowy państwa. Nie ma żadnych, ale to żadnych podstaw prawnych poza "ja tak uważam" jakiegoś sędziego, żeby definiować prawo łaski jako uwolnienie od prawomocnego wyroku, a nie na przykład od tymczasowego aresztowania. Dodam, że zgodnie z Konstytucją, prawo łaski prezydenta jest stosowane bezpośrednio na podstawie konstytucji, czyli nie może być ograniczane żadnymi innymi aktami prawnymi, więc przeczytaj sobie ze zrozumieniem art. 139.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem