Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Eaunanisme
-3 / 11

Co to znaczy "Młodym osobom trudno jest wytłumaczyć, że ich idolki w prawdziwym życiu nie wyglądają tak, jak w social mediach"? Na czym polega ta "trudność"? Bo niby nie można znaleźć zdjęć bez tapety każdej "gwiazdy"? A może dziecko nie zrozumie, że ludzie poprawiają swój wygląd, żeby uchodzić za ładniejszych, niż są?

A może "trudno", bo ci się nie chce?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+8 / 10

@Eaunanisme Jak młodej osobie, mającej idoli w socjal mediach, pokażesz zdjęcie, to młoda osoba bez problemu zidentyfikuje filtry, jakie zostały użyte. Młode osoby znają zasady gry, w którą same grają i doskonale odróżniają rzeczy.

To wam, zgredom, ciągle wydaje się, że odkrywacie Amerykę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hagpro
+3 / 7

Jest popyt, jest podaż. To "rynek" weryfikuje co jest atrakcyjne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aluette1
+4 / 4

Nigdy nie słyszałam , że tylko blondynki są atrakcyjne. Nigdy w życiu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
-2 / 4

@Aluette1
A widziałaś kiedyś żeby jakaś kobieta miała jasne odrosty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syylwia01
+3 / 3

@Bimbol co odrosty mają wspólnego z atrakcyjnością i na jaki kolor farbuje się włosy? Znam siostry obie piękne i naturalnie rude, jedna chodzi z rudym ogonem dumna jak paw a druga farbuje się na czarno bo się wstydzi swojego koloru, ja jestem szatynką a farbuje na brąz. Kolor włosów czy naturalny czy farbowany nie ma nic do atrakcyjnosci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 0

@Syylwia01
Ja tylko zauważam że najbardziej widać gdy kobiety robią sobie włosy na blond. Hipoteza jest taka że być może uważają że blond jest bardziej atrakcyjny. Oczywiście poza sytuacją gdy ten blond to postępująca siwizna. Wtedy zaczynają ją maskować farbując na inne kolory. Dla mnie to nie ma nic wspólnego z atrakcyjnością, ale jeśli chodzi o kobiety farbujące włosy to chyba trzeba by zapytać każdą z osobna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-2 / 4

@Bimbol Pewnie ze tak. Siwiejące. Zrobiona na dwadzieścia parę a tu siwe włosy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kaktusss
+2 / 2

@Bimbol Ja mam jasny odrost!! A co do do brwi, to jedyne owłosienie twarzy, które mi NIE odrosło po chemioterapii... Sądzisz, że fajnie bez nich wyglądam, niż z namalowanymi? Pozdrawiam i życzę troszkę więcej tolerancji dla ludzi, którzy inaczej postrzegają urodę niż Ty. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 0

@kaktusss
Ale co ty mi tu wyjeżdżasz z tolerancją? Co tolerancja ma do postrzegania urody?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+2 / 2

Z większością wymienionych rzeczy w sumie mogę się zgodzić ale to już jest idiotyczne: "Przypakowane osoby. Czy to facet czy baba. Nie da się takiego wyglądu osiągnąć naturalnie" (znaczy mnie napakowane kobiety też się nie podobają ale ja teraz nie o tym). Takie teksty rzucają zwykle leniwi i grubi, którzy stwierdzają, że skoro oni nie daliby rady tak rozwinąć swojej muskulatury to inni też nie mogą, natomiast ci co jednak są umięśnieni muszą brać sterydy lub w jakiś sposób oszukiwać np. poprzez wszczepianie implantów imitujących mięśnie itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paveu69
+3 / 5

@Adrian1234 znaczy wiesz... naturalnie w naturze nie miałbyś dostępu do badań dietetycznych, wykształconego trenera personalnego, zestawu przyrządów do ćwiczeń, oraz suplementów (nie mówię o anabolikach tylko witaminach itp), więc po części prawda :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+5 / 5

Ludzie nie są głupi i te młode dziewczyny jak i chłopacy wiedzą dokładnie, co ze zdjęciami zostało zrobione. Przecież te filtry nie są tylko dla osób znanych. Młodzież nie jest głupia.

Niech każdy nosi się jak chce. Jednym się podoba innym nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+2 / 2

Autorowi wpisu się nie podoba i co z tego? Jak się dziewczyna podoba sama sobie z domalowanymi brwiami, to jej sprawa. Nie każda stroi się dla autora wpisu...
A i nie ma co mówić za wszystkich, bo jest naprawdę dużo mężczyzn, którym podobają się kobiety z toną tapety, tipsami, sztucznymi rzęsami, napompowanymi ustami i dorobionym tyłkiem.
I mówię to jako osoba, która nawet tuszu do rzęs nie używa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem