Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X xargs
+7 / 19

Sam tego na pewno nie wymyślił. Pan K. tego też raczej nie wymyślił - to nie w jego stylu. Zatem kto?

Komu zależy na ponownych wyborach, osłabieniu państwa, osłabieniu armii? Wstrzymaniu budżetu, w którym są też środki na zbrojenia, służby? Dwa państwa bezpośrednio za naszą granicą prowadzą wojnę. Jedno się odgraża, ze następna jest Polska!

Służby obcych wywiadów już kiedyś się tak bawiły (motorówka). Nie twierdzę, że to te same służby, tylko że to nie jest science-fiction.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 stycznia 2024 o 11:58

avatar Dinaeel
+3 / 3

@xargs niestety nasi politycy mają takie przebłyski geniuszu że sami strzelają w kolana tego kraju, ku radości niektórych. I to się dotyczy wszystkich opcji politycznych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 stycznia 2024 o 23:09

avatar Eaunanisme
+11 / 13

Ależ to by było medialne, gdyby Policja nie podjęła próby zatrzymania podczas przebywania poszukiwanych w Pałacu Prezydenckim, a zostaliby zamiast tego zgarnięci po drodze na marsz, w trakcie marszu lub już po jego zakończeniu 11.01.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
+10 / 26

Teraz Trybunał Stanu za złamanie prawa, przejęcie obowiązków prezydenta przez Marszałka Sejmu i wybory prezydenckie na wiosnę. Czy taki scenariusz jest możliwy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rogeros123
+6 / 6

@darkwitcher niestety nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+2 / 6

@darkwitcher nie, bo rzad musiałby mieć większość konstytucyjną z Zgromadzeniu Narodowym. A nie ma. Niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+14 / 20

Pozostaje znaleźć kogoś odważnego, kto to wie i jest gotowy zeznać pod przysięgą przed sądem i będziemy mieli pierwszego w historii prezydenta, który poszedł siedzieć przed końcem kadencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Crollo
+1 / 27

Tylko autor pominął jeden ważny fakt. Pałac prezydencki i sam prezydent wystosował oficjalne zaproszenie do Wąsika i Kamińskiego na uroczystości tego dnia. Nikt nie ukrywał gdzie oni przebywają, nikt nie utrudniał zatrzymania.W zasadzie dzięki temu zaproszeniu cała Polska i policja znała pewne miejsce gdzie można owych panów złapać. Ciężko będzie to podopiąć pod wspomniany artykuł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+6 / 20

@Crollo Wcale nie ciężko ale jak zwykle pisowcy nie widzą oczywistości. Prezydent się nie krył z tym, że udziela pomocy w uniknięciu doprowadzenia do więzienie dwu skazanych prawomiocnym wyrokiem osobników. Nie ma znaczenia czy się krył z tym czy nie.Udzielił pomocy w unikaniu wykonania wyroku. Ba - nawet usiłował PRZESZKODZIĆ w zatrzymaniu wzmiankowanych osobników ale Niemcy na złecenie Tuska zablokowali go autobusem więc biedak nie zdążył.
Pajac.
Kiedyś śpiewano piosenkę gdzie między innymi były słowa:
"Mieliśmy faszystów gromić
Ale padal, ku*wa, deszcz"
'

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 stycznia 2024 o 17:28

C Crollo
-1 / 17

@jeszczeNieZajety Ale Cię odkleiło, jakim cudem chcesz udowodnić prezydentowi przeszkodzenie w zatrzymaniu? Chęć powrotu do Pałacu w danym momencie nie oznacza utrudniania zatrzymania i do tego nie doszło dlatego Twój zarzut jest totalnie z dupy. I jak pomógł w uniknięciu doprowadzenia do więzienia skoro policja rozpoczęła poszukiwania w dniu kiedy ich zatrzymali dodatkowo byli w miejscu w którym wiadomo, że będa i nikt ich nie ukrył i nie skłamał, że ich tam nie ma

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jamarkus
-2 / 32

@Crollo Bo autor demota jest debilem który za pół roku zmieni zdanie i będzie kwiczał że go KO gnębi i będzie żebrał żeby PiS wrócił ot teraz tacy są gówno warci ludzie.
A trzymajcie się ludzie bo KO was tak wyrucha, że będzie leżeć i kwiczeć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 stycznia 2024 o 8:09

C Crollo
+1 / 11

@Crollo Jeszcze tylko dodam, że sama policja potwierdziła, że nie nie było incydentów i nie było prób utrudnienia zatrzymania czy próby samego zatrzymania panów w pałacu. Dlatego jeśli interwencja przebiegła gładko bez niczego do odnotowania to jak Ty chcesz prezydentowi postawić zarzut, że usiłował przeszkodzić w zatrzymaniu jak sama policja potwierdziła, że niczego takiego bie było a prawo nie zajmuje się gdybologią i tym co by było gdyby

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+3 / 15

@Crollo Ale co tu udowadniać? Przecież właśnie wcale się z tym nie krył. Przecież mówił coś tam o spisku z autobusem. Ja nie twierdzę, że on ukrywał, że pomaga. Absolutnie nie ukrywał. Wręcz się chwalił. Ale czy ktoś popełnia przestępstwo jawnie czy skrycie nie ma znaczenia. Przestępstwo jest przestępstwem. Pomagał osobom skazanym..
A dodatkowo to tzw prezydent okazał się pętakiem. Nawet nie tym - pętaczkiem. Pętaczyną. Ja jestem głęboko przekonany, że nagłą potrzeba zobaczenia się z przywódczynią opozycji na Białorusi wynikłą z tego, że chciał się jakoś gości pozbyć. Więc się usunął by swą obecnością nie peszyć policjantów. Więcej - sam na to nie wpadł. Jaroo doszedł do wnisoku, że panowie bedą użyteczniejsi jako "więźniowie polityczni" i kazał się Dudzie usunąć na moment.
Jakby ten pajac był nawet ćwierć mężczyzną to by powiedział na przykłąd coś takiego "Ułąskawiłęm w 2015. Mało?. Świetnie. To ułąskawiam teraz. W tej chwili. Możecie mnie wszyscy,,," I panowi już by mogli regulowac kaloryfery.
Naprawdę nie widzisz jak żałosna postacią jest ta parodia prezydenta? . Mnie wstyd za niego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Crollo
-4 / 10

@jeszczeNieZajety Co ma mówienie o spisku autobusowym do usiłowania przeszkodzenia w zatrzymaniu? Bo jedyne co Duda zasugerował, to to, że nie pozwolili mu szybko wrócić do pałacu i nie ma w tym kompletnie nic o jakiejś próbie zatrzymania. Dlatego pytam jak chcesz to udowodnić? Tak skryte przestępstwo, że nawet policja go nie zobaczyła. Normalnie cudptwórca

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+6 / 10

@Crollo, patrząc na oburzenie pisowców po aresztowaniu, o mówieniu o zamachu stanu, o wtargnięciu do Pałacu, to mam bardzo silne podejrzenia, że prezydent nie sądził, że ktoś się na to odważy. W świecie PiS-u coś nie do pomyślenia. Dodając do tego, że ugoszczeni mieli tam spędzić 2 noce, to można mocno domniemywać, że chciał opóźnić aresztowanie o te 2 dni, bo mieli w tym interes czyli nakręcanie afery z aresztowania w drodze na wiec lub w jego trakcie. Aresztowanie w świetle kamer, paluszki lizać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WitekPK
+2 / 4

@jamarkus może wyjaśnisz mi w jaki sposób? Bo na razie ruchał mnie PiS i jakoś mi się to nie podobało. No chyba, że jesteś fanatykiem PiSu, albo co gorsza bierzesz za to pieniądze to nie musisz odpowiadać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 stycznia 2024 o 19:39

J jeszczeNieZajety
+2 / 4

@Crollo OK - prezydent nie popełnił przestępstwa. OK. Ale mam pytanie w takim razie. Jaką karę darował w 2015 prezydent panom Kamińskiemu i Wąsikowi? Bo ułaskawienie to jest złągodzenie lub darowanie KARY. Więc jaką karę darował? Może w odpowiedzi pomoże Ci przeczytanie artykułu 42 ust 3 konstytucji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 stycznia 2024 o 20:40

S sand01man
+1 / 1

@jeszczeNieZajety
W pełni się z tym zgadzam. Prezio zrobił ustawkę. Specjalnie żeby zrobić sobie męczenników.

Opublikowanie gdzie będą i kiedy, dramatyzowanie przez Dudo-Karynę o spisku z autobusem.
To wszystko betonuje i tak już zakute łby electorate PiS.

"Łooo Stefania...jakie to są szuje. Ten Tusk to jak Putin i Merkel są. Gorzyj niż za PZPR. Ja ci mowia...oni nas wszystkich do landów sprzedadzą albo na sybir wywiezom."

Szopka...tragikomiczna ale szopka.
Szkoda tylko, że Polskę już mało kto traktuje poważnie.
Żyje i mieszkam w UK już prawie 15 lat. Ale TAAAKIEGO wysypu artykułów wyśmiewających moją Ojczyznę jeszcze nie widziałem :(
Smutno mi...ale nie wstydzę się przyznać do swojej narodowości.
"Kraj piękny, tylko ludzie k**wy"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jamarkus
+1 / 7

@WitekPK
Nie jestem fanatykiem żadnej partii nawet nie wiem której mi najbliżej, bo gdzie umieścić propolskiego ateiste który jest za unią europejską i dobrymi stosunkami z sąsiadami, ze wszystkimi sąsiadami, jestem za socjalem tylko dla potrzebujących, za imigrantami ale tylko tymi co pracują, za karą śmierci w wyjątkowych zbrodniach .....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 stycznia 2024 o 8:12

avatar Aracarn
0 / 0

@Crollo Czyli Duda sam powiedział że nie przeszkadzał bo nie miał okazji, jakby wrócił do pałacu zanim ich wywieźli to mogłoby być ciekawie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WitekPK
0 / 0

@jamarkus no to z Tobą można pogadać, bo fanatyzmu nienawidzę Miłego dnia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abaddon81
+3 / 5

@jamarkus Aż mis ie przypomniało:)
„Nie traćcie ducha, lewica was wy…
wysłucha.”
Jerzy Kryszak

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rogeros123
+7 / 11

dopisać do listy a po tej żałosnej prezydenturze wziąć za mordę i postawić przed sądem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+10 / 16

Chcieli wywołać zamieszki z policją. Na marszu byłaby próba aresztowania tych gości, a tłum pisiorów by na to nie pozwolił. O taki właśnie bajzel chodzi kaczyńskiemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel89def
+3 / 9

No ukrywał to raczej nie, skoro było publicznie wiadomo, że się tam znajdują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pokos
+6 / 6

@pawel89def . Masz rację, nie ukrywał. Zadekował ich w swojej melinie w sposób jawny i zuchwały, licząc na to że policja nie odważy się wkroczyć. Cel był oczywisty: zapewnić przestępcom ochronę przed zatrzymaniem i doprowadzeniem do ciupy. Nie było innego powodu by ich "gościć", bo mają w Warszawie własne mieszkania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mazona
+10 / 12

Nie wiem kto wymyślił ten plan, ale to że Andrzej zgodził się na wciąganie urzędu Prezydenta w te sprawy świadczy o tym że facet ma asertywność na poziomie zero. To ma być Prezydent??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+3 / 5

@mazona Kamiński to jego "przyjaciel" od wielu lat. Duda ma gdzieś opinie ludzi, bo wie że to ostatnie miesiące jego prezydentury. A żelazny elektorat PiSu i tak będzie za nim. Szkoda, że w Polsce prezydent może być tylko dwie kadencje. Fajnie byłoby zobaczyć Dudę w walce o kolejne 5 lat. Wtedy by zobaczył co o nim naprawdę sądzi naród.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzyche
-4 / 14

Autor demota wprowadza ludzi w błąd. Jak można nawet pomyśleć, że zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego to ukrywanie przestępców. Jak można ukrywać jednocześnie mówić całej Polsce, że Kamiński i Wąsik tam są? Przecież to się kupy nie trzyma. Czy przestępstwem jest danie komuś noclegu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+1 / 3

@krzyche
Pokaz starej tą wypocinę, nie zdziwi się, ona zapewne pierwsza zauważyła żeś debil...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+1 / 3

@krzyche Jeśli osobą, której udzielasz noclegu jest skazana prawomocnym wyrokiem i jest również nakaz sądowy o doprowadzeniu tej osoby do więzienie to tak. To jest przestępstwo.
Niezależnie od tego słowo "ukryć" nie musi dosłownie oznaczać schowania tak by nikt nie wiedział. Na przykłąd pisarz ukrył się przed światem. Ukrył ale wszyscy doskonale wiedzą gdzie on jest. W tym konkretnym przypadku prezydent ukrył ich przed wymiarem sprawiedliwości ale nie w ten sposób, że wymiar sprawiedliwości nie wiedział gdzie oni są tylko, że myślał, że się do nich nie dostanie.
Ludzie! Na miłość boską! Co z wami? Faceci popełnili najgorszą zbrodnię jaką może popełnić polityk w demokracji - użyli tajnych służb specjalnych do wykończenia innego polityka. Kogo i dlaczego tu bronicie???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 stycznia 2024 o 6:22