Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar lolo7
+15 / 23

To serio niesamowite, że oni tak bardzo nie mają do czego się merytorycznie doczepić w nowym wydaniu TVP przy porównaniu do starego TVPIS, że jedynym ich argumentem jest ,,Postarzenie się Orłosia przez 8 lat'''.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andrzejgola
-3 / 11

@lolo7 Puki co jest o wiele lepiej ale z tym że nie ma się do czego merytorycznie doczepić to poszalałeś. Podstawieni przypadkowi przechodnie już są, majstrowanie przy nagraniach typu przyciemnianie, rozjaśnianie wersji już też jest. Jak tak dalej pójdzie to dostaniemy niedługo powtórkę z ostatnich 8 lat tyle że pod innym przewodnictwem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+4 / 4

@andrzejgola
Nie mówię, że nie ma się do czego przyczepić, tylko że oni nie potrafią się przyczepić przy porównaniu do tego co oni w TVP robili. Co będzie w przyszłości z telewizją czas pokaże.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
-2 / 8

@lolo7 Musimy odróżnić czepianie się kwestii merytorycznych od czepiania się rzeczy, które mogą wywołać emocje. To dwie różne sprawy.
A to, że jak napisał @andrzejgola, niedługo będziemy mieli powtórkę z rozrywki jest już pewne. Koalicja szybko ściągnęła do TVP swoich "zaufanych" redaktorów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jebacPOyebow
-2 / 4

@lolo7 jaja sobie robisz? To samo usłyszysz w 19:30 co w faktach z TVN. Sama propaganda i to ta sama co w TVPiS. Kto widzi różnicę to ma wyprany mózg.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tudrut
0 / 0

@andrzejgola PUKI XDDDDD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+2 / 2

No starzenie się to jest wina niewybaczalna. Orłoś, wstydź się! A tak a propos, mam małą ciekawostkę: Jakiś czas temu postanowiłem odświeżyć sobie kultowy dramat Spielberga "Lista Schindlera" i ku swojemu zdumieniu w jednej scenie wypatrzyłem Orłosia. Poważnie, zagrał w tym filmie epizodyczną rolę, ale jak oglądałem po raz pierwszy to go nie zauważyłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem