Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Skar2k19
+16 / 18

a mówią że tylko prostytutki się oddają za pieniądze ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+10 / 12

Prostytutki oddają się za pieniądze, bo w ten sposób się utrzymują. To co widzimy tutaj to zwykle ścierwo. Nie porównujmy kobiet pracujących w najstarszym zawodzie świata do tego czegoś. To uwłaczanie ludziom pracującym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+18 / 22

I to jest ta granica wolności słowa, za przekroczenie której powinno się iść do więzienia. To jest podżeganie do morderstwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dymins
+6 / 6

Skąd się takie ścierwa biorą....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mooz
+2 / 2

@Dymins
W społeczeństwie zawsze ich było mnóstwo. Gdy ktoś zamieszał, wypłynęły na wierzch.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Ciocia_Helenka
0 / 2

@TheGorn zapomniałeś dodać, że TVPis to była "fabryka gówna". I z pewnością nie wyrzucono z TVP operatorów kamer albo techników, którzy nie mieli wpływu na to gówno płynące z ekranu.
I jakoś mam wrażenie, że oni nawet gdyby ich ktoś zwolnił nie wypisywał by tego rodzaju rzeczy.
A pan Banasiak wygląda na to, że chętnie to gówno produkował. I z zaangażowaniem godnym lepszej sprawy. Jeśli po zwolnieniu wypisuje takie teksty to potwierdza, że to była słuszna decyzja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2024 o 22:02

avatar 000gd000
+1 / 3

@TheGorn gdyby twój pracodawca kazał tobie codziennie pluć na staruszki, dzieci i schorowanych lub niepełnosprawnych, to dalej byś tam pracował?

Jeśli godzili się pracować w "gównie", to niech się nie dziwią kiedy przychodzi ekipa sprzątająca co ich "wyczyściła".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheGorn
-4 / 4

@000gd000 Ja bym się zwolnił ale ja nie mam kredytów dzieci ani rodziny na utrzymaniu. Szeregowy pracownik tego nie robi nie ma kontaktu z TV wywalić odpowiedzialnych nie wszystkich inaczej sugerujesz że trzeba by było całą Polskę atomówka zaorać XD bo ci co są u władzy to banda złodziei nie wszyscy nimi są więc nie każ wszystkich za część społeczeństwa XD PO ma TVN Pis miało TVP1 mogłaś na podstawie dwóch sprzecznych przeciwstawnych kanałów wyciągnąć wnioski teraz jesteś skazana na jedna propagandę. każda włada wcześniej czy później staje się zła bo władza korumpuje absolutnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 000gd000
+1 / 1

@TheGorn oczywiście że szeregowy pracownik ma swoje za uszami, gdyby nie wykonywał poleceń od przełożonych to całe TVP by upadło, weź pod uwagę fakt że ci najwięksi biorą się od tych najmniejszych - czy gdyby dowolni żołnierze, czy to putina lub hitlera przestali wykonywać rozkazy, to wspomniani dyktatorzy osiągaliby swoje sukcesy?

Nie wiem co się tak uczepiłeś telewizji, bo ja jej nie oglądam, czerpię wiadomości z niezależnych źródeł i widzę zarówno jedną jak i drugą stronę medalu.

PS. Nie jestem kobietą :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem