Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
536 541
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tomasz1977
+2 / 2

wielu odchodzi z zawodu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+2 / 4

A może nie potrafi nauczać? No albo uczniowie odporni na wiedzę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W worm
-1 / 5

@Pasqdnik82 nie potrafi uczyć i tyle. Jasne, nie każdy jest orłem z danego przedmiotu, ale serio - nauczyciel, który nie jest w stanie nauczyć całej klasy swojego przedmiotu? Nawet jeżeli trafiłaby się jakimś cudem taka klasa - to co, nauczyciel uczy tylko jedną klasę? Tylko jedna klasa sprawia, że się poddaje, zamiast dotrzeć do tej konkretnej klasy? Sorry - facet nie nadaje się po prostu na nauczyciela i tyle. Tak jak nie każdy jest orłem z konkretnego przedmiotu, tak nie każdy nadaje się na nauczyciela.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
0 / 2

@worm Są takie dzielnice, do których policja nie jeździ, tam chcesz szukać orłów?
A daleko szukając, pewien prawnik, co to sprawuje ważny urząd, od 8 lat nic tylko się uczy i konca, ba, nawet poczatku zbytnio nie widać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-1 / 1

@worm, gdyby nauczyciel chciał naprawdę nauczyć matematyki, czy innego przedmiotu, całą klasę, to fizycznie jest to nie mozliwe. Wielu uczniów wymagało by indywidualnego podejścia, a to pochłania tak dużo czasu, że doby by brakło. Poza tym, kto mu za to zapłaci?

Nauczyciele, oprócz lekcji i sprawdzania w domu dziesiątek testów i sprawdzianów, mają do wypełnienie mnóstwo kretyńskiej sprawozdawczości i innych głupot, bo kuratorium wymaga. Nawet nauczyciel wf traci na to mnóstwo czasu.

Najgorszy zawód z możliwych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+2 / 2

Ale za każdym razem kiedy naczynia się brudzą dzieje się przynajmniej coś dobrego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
0 / 0

Nauczyciel matematyki z rażącymi brakami języka polskiego, ale za to z przeogromną chęcią dzielenia się swoimi przemyśleniami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
0 / 0

to teraz cytat, "tak długo wam tłumaczę, że sam zrozumiałem"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AGATAXA
0 / 0

Nawet najlepszy nauczyciel nie podoła, jak uczeń nie chce współpracować i olewa wszystko. Głupio wymyślili z tym powszechnym obowiązkiem szkolnym do 18 roku życia. Powinno być do 10 lat, a potem jak dzieciak nie chce chodzić do szkoły i się uczyć to obowiązkowy wypad z domu rodzinnego do szkoły wojskowej z internatem. Tam dostanie resztę edukacji razem z dobrym wychowaniem, którego mu dom rodzinny nie zapewnił. I oczywiście ich rodziców pozbawić dalszego prawa do 800+

Odpowiedz Komentuj obrazkiem