Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
349 355
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Lambdrone
+1 / 1

Wszystko "zajebiście". Tylko dać ten dialog do sprawdzenia polonistce :P Styl, powtórzenia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trucker_87
+7 / 7

I to jest dobry demotywator. Smutny i taki w pewnym sensie melancholijny. Najstraszniejsze jest to, że (abstrahując czy opisana sytuacja wydarzyła się na prawdę) takie osoby istnieją w rzeczywistości - żyją, funkcjonują...jak kury na podwórku, bez cienia jakiejkolwiek refleksji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar voot1
-5 / 5

Nie rozumiem tekstu że nikt go siłą przy niej nie trzyma, stoi z dziewczyną w kolejce i tam spotkali jej koleżankę wracającą od fryzjera, co mają wyjść z kolejki bo koleżanka gada głupoty? :D Kupią mięso to się rozejdą w swoje strony :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
+2 / 2

@voot1 No tak, bo ta jego to na pewno wulkan intelektu z "hihi zajebiście" w co drugim słowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
+3 / 3

No nikt go siłą nie trzyma, ale pewnie ładna, fajny tyłek itp. To są mocne argumenty. A że głupia, to nawet lepiej, nie trzeba się przy niej wysilać. Wielu facetów takie lubi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar voot1
+1 / 1

@panna_zuzanna_i_wanna no tak, bo inteligentni się nigdy nie śmieją, całe życie są poważni :D

Bazujesz na jakichś głupich stereotypach. Ładne zadbane dziewczyny niekoniecznie są głupie, moja żona fotografuje kobiece akty i erotykę, dlatego i ja mam kontakt z różnymi bardzo ładnymi i zadbanymi kobietami. Większość z nich ma fajny tyłek, płaski brzuch, ładną cerę, a przy tym są to zwykle mądre kobiety. Ostatnio miała np. taką, która studiuje biotechnologię, fotograowała prawniczkę, pielęgniarkę, ze dwie nauczycielki, kilka piosenkarek, graficzkę (chyba tak się mówi na panią grafik :)), która prowadzi swoje niewielkie studio gier komputerowych.

To że ktoś jest ładny, nie znaczy że głupi, a to że jest brzydki nie znaczy że jest mądry. Zwykle jest właśnie odwrotnie, bo aby mieć świetne ciało, potrzeba dużo siły, ambicji, cierpliwości, nikt nie rodzi się ładny i zgrabny, na to trzeba lat pracy. Jeśli ktoś nie potrafi zadbać o ciało, to najpewniej o umysł również nie potrafi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
+2 / 2

@voot1 Ale to że ktoś ma głupie koleżanki z "hihi nie wiem co to światła, od fryzjera wracałam" już chyba trochę świadczy o człowieku, prawda? Na członków rodziny nie ma się wpływu, ale na partnera i znajomych już jak najbardziej. Jeśli ktoś ma głupich znajomych, to sam też nie jest wulkanem intelektu.
Nie musisz mi tłumaczyć zależności pomiędzy urodą a intelektem, nigdzie nie twierdziłam, że takowa istnieje. Po prostu ładna ale głupia laska zawsze znajdzie faceta, bo niektórzy z was po prostu takie lubią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar voot1
-2 / 2

@panna_zuzanna_i_wanna ja miałem w szkołach różnych kolegów, niektórzy z nich to byli debile, ale mimo to z nimi gadam. Nie uważam ich za jakiś gorszy sort, bo odniosłem wrażenie, że Ty tak właśnie takich traktujesz. To że ktoś jest głupi, mniej inteligentny, czy chociażby niepełnosprawny, nie znaczy że trzeba go unikać, jak spotkasz takiego znajomego w sklepie to odwracasz głowę i udajesz że nie widzisz? :) Ja się witam i zamienię chociaż kilka słów.

Każda dziewczyna bez problemu znajdzie faceta, no chyba że jest toksyczna, są pewne cechy charakteru, które odpychają wszystkich. W praktyce, jeśli jakaś kobieta ma już powiedzmy ze 30 lat i nie jest w związku, to wtedy faktycznie jest to dla faceta znak, że pewinie coś jest z nią nie tak, bo mam taką znajomą, bardzo brzydka kobieta, ale tak naprawdę nieurodziwa, zaniedbana, otyła, a ma 4 dzieci z 3 facetami i teraz kolejnego faceta :), no więc to nie o wygląd chodzi, a o toksyczne cechy charakteru, które odpychają facetów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
+1 / 1

@voot1 Chyba serio piszemy o dwóch różnych sprawach. W tej (zapewne zmyślonej historyjce) są opisane dwie koleżanki intelektualne do siebie zbliżone oraz reakcja faceta jednej z nich, z której to (reakcji) wynika, że czuł się bardzo zażenowany rozmową swojej lubej z ową psiapsi. A ja jedynie zwracam uwagę, że widziały gały co brały. Jego "hihi zajebiście" dziewczyna raczej taka po prostu jest i jemu to pasuje, skoro są w związku. Więc udawanie zdziwienia, że jego własna laska nie jest wulkanem intelektu i nie zadaje się ze zbyt bystrymi ludźmi, to hipokryzja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar voot1
-2 / 2

@panna_zuzanna_i_wanna mi chodzi o to, że na podstawie takiego krótkiego czyjegoś opisu jakieś sytuacji, tak naprawdę nie wiadomo nic o osobach które zostały opisane i trudno jest kogoś na podstawie takiej historyjki oceniać. Jeszcze trudniej na podstawie takiego opisu ocenić czyjś wygląd, a Tobie się to udało :D

Ale w sumie chyba nie ma sensu tak się nad tym rozwodzić, szkoda na to czasu, gdy pisałem komentarz to się po prostu nudziłem w pracy :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lady_Apocalypse
-1 / 5

Ale faceci lubią takie kobiety tylko nie chcą się do tego przyznać :-)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem