Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
+5 / 15

Nawet się nie domyślam komu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Obyczajowy
+1 / 5

@koszmarek66 nawet się nie waż domyślać.. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
+5 / 15

Nie komuś, tylko konfederatom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-5 / 15

@Loganesko Gaśniczaki teraz tworzą inną narrację. Widziałem ploteczkę rzuconą przez jednego z "informatorów", że tak naprawdę sprawcą był 26-letni Ukrainiec, a media głównego nurtu kłamią. Nie poddają się. Jest 0:1, ale walka się dla nich nie skończyła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2024 o 17:10

avatar LowcaKomedii
+1 / 17

@dojutrek Myślę, że OBRONNA rakieta nie zabiłaby Polskich obywateli, gdyby nie musiała być użyta w obronie przed rakietami ruskich, którzy mimo zapewnień zaatakowali Ukrainę.

A propos ruskich... Witam nowe konto! Jak to fajnie, że pierwszy komentarz, jaki tym kontem napisałeś, jest akurat pod demotem o Ukrainie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 11

@dojutrek Prawdopodobnie ukraińska, OBRONNA rakieta wystrzelona przeciwko rosyjskiej rakiecie służącej do ataku.

"Foliowa czapeczka na głowie jest, więc nie dziwi, że wszędzie widzisz ruskich :)" - przepraszam bardzo. Nie wszędzie widzę ruskich. Zdecydowania większość to pożyteczni idioci, którzy nawet dobrze sprawy sobie nie zdają, że służą Rosji. Spójrz na siebie - przypełzłeś tu, założyłeś nowe konto i niemal wyłącznie o Ukrainie piszesz. Oczywiście samo negatywne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+1 / 7

@dojutrek "OBRONNA rakieta, która zabiła polskich obywateli," - tak obronna rakieta
https://pl.wikipedia.org/wiki/S-300
"S-300 – rodzina rakietowych systemów przeciwlotniczych produkcji radzieckiej i rosyjskiej klasy ziemia-powietrze i woda-powietrze"
Jak widzisz jej celem są obiekty powietrzne, co jeszcze bardziej wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek, a nie jak to sugerują inni pożyteczni idioci - sposób na wciągnięcie Polski w wojnę.

"ukraińska strona ignoruje to i nic nie wyjaśnia" - rzeczywiście, mogliby zacząć to wyjaśniać, ale jestem w stanie zrozumieć, że mają obecnie trochę rzeczy na głowie.

"to zapraszam do dyskusji, okaże się kto z nas jest idiotą" - ale myślę, że to już wiemy. Wymienię kilka punktów:
1) Jesteś nowym kontem
2) Udzielasz się niemal wyłącznie w tematach związanych z Ukrainą
3) O Ukrainie piszesz w zasadzie wyłącznie w negatywnym świetle
4) Demot jest o fejurze dotyczącym wczorajszego zdarzenia, który miał uderzać w Ukraińców, a ty ni z gruchy, ni z pietruchy wyjeżdżasz z Przewodowem. Robisz to wyłącznie w celu podsycenia sporów między Polakami a Ukraińcami.
Z którymkolwiek z tych punktów się nie zgadzasz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-2 / 10

@LowcaKomedii Czy można rakieta p.lot zaatakować cele naziemne? Jak najbardziej.
Ukraińcy zaatakowali cel naziemny w obwodzie briańskim przy pomocy przerobionej rakiet przeciwlotniczej wchodzącej w skład systemy S-200 Wega.
https://defence24.pl/wojna-na-ukrainie-raport-specjalny-defence24/ukraincy-wykorzystuja-rakiety-plot-do-atakow-na-cele-naziemne
-
Czy możliwe jest przypadkowe uderzenie dwóch rakiet w to samo miejsce? Nie, a w Przewodów uderzyły dwie ukraińskie rakiety.
- Przed chwilą, [nad] miejscowość Przewodów w województwie lubelskim, nadleciały DWIE rakiety z terytorium Ukrainy. Jedna wybuchła w polu, a druga uderzyła w skup kukurydzy - po sąsiedzku. Mój pracownik, kiedy się to stało, kosił kukurydzę w polu u innego rolnika. Widział również, jak dwie rakiety przeleciały. Jedna uderzyła w skup kukurydzy, a druga spadła na pole - opowiadał słuchacz.
https://polskieradio24.pl/5/3/artykul/3071268,ap-dwa-rosyjskie-pociski-spadly-na-terytorium-polski-mamy-relacje-swiadka
-
Polskie radary wojskowe pierwsze namierzyły rakietę, która spadła w Przewodowie

Wojsko OD RAZU, we wtorek wieczorem, wiedziało, że w Przewodowie spadła uKRAIŃSKA rakieta przeciwlotnicza — twierdzą źródła Onetu związane z armią. Z naszych informacji wynika, że trajektoria lotu tej rakiety wyświetliła się na radarach rozmieszczonych wzdłuż wschodniej granicy Polski. Wojskowi są jednak pewni: nie było szans, by ją zneutralizować.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/polskie-radary-wojskowe-pierwsze-namierzyly-rakiete-ktora-spadla-w-przewodowie/mfhnjc1,79cfc278
-
- Była wielka presja na Polskę, żeby przyznać, że był to atak Rosji, tak powiedział premier, to oznaczałoby zupełnie inną dynamikę wydarzeń w naszym kraju i na świecie - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia o wybuchu w Przewodowie Arkadiusz Mularczyk, wiceminister spraw zagranicznych.
https://jedynka.polskieradio.pl/artykul/3072041?utm_source=polskieradio.pl&utm_medium=mozaika&utm_campaign=mozaika
-
AMERYKAŃSKA agencja Associated Press przekazała, że dwie zbłąkane ROSYJSKIE rakiety spadły we wtorek w miejscowości Przewodów w woj. lubelskim. Powołała się na wysokiego rangą funkcjonariusza amerykańskiego wywiadu.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-11-15/ap-dwie-rosyjskie-rakiety-spadly-na-miejscowosc-przewodow-przy-granicy-z-ukraina/
-
Zełenski o wybuchu w Polsce: Nie mam wątpliwości, że to była nie nasza rakieta
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8589319,zelenski-rakieta-przewodow-ukraina-rosja-wojna-w-ukrainie.html
-
Po incydencie z rakietami ukraiński portal zarzuca Polsce tchórzostwo i ogłasza:
"Polska wybiera dziś między hańbą a wojną"
https://wprawo.pl/ukrainski-portal-zarzuca-polsce-tchorzostwo-i-oglasza-polska-wybiera-dzis-miedzy-hanba-a-wojna/
-
Jedno wiemy dyskusja na argumenty cię przeraża trollu, zawsze robisz wkręty ad personam bo inaczej nie potrafisz, liczysz na pyskówkę a w niej czujesz się jak świnia w błocie.
No to nurkuj, raz!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 2

@dojutrek "punkty 1, 2, 3 robią z ciebie idiotę, przecież one nie mają znaczenia, skoro piszę prawdę, a ty jej nie możesz podważyć..." - nie, robią z ciebie pożytecznego idiotę rassiji.
Wybiórczo podchodząc do pewnych zdarzeń, to można i Rosję przedstawić jako naszego najlepszego przyjaciela. Wyszukałbym kilka przykładów, gdzie zachowali się jak trzeba i spamowałbym tym gdzie tylko się da - tak właśnie działasz ty. Znalazłeś sobie Przewodów i srasz tym gdzie popadnie, nie zważając na to czego dotyczy demot czy rozmowa.
I nie, nie piszesz prawdy. Ty prawdę masz w głębokim poważaniu, bo cel masz zupełnie inny. Prawdą w tym twoim bełkocie to, że OBRONNA ukraińska rakieta spadła na terytorium Polski, ludzie zginęli i że nie do końca przeproszono tak, jak trzeba za to zdarzenie. Jak jednak Przewodów ma się do tego demotywatora? A no nijak. Kompletnie się z nim nie łączy, jest zupełnie nie na temat.
Manipulacją i mega ch*jowym zachowaniem jest wykorzystywanie tej tragedii do szczucia i skłócania obydwu narodów, co właśnie robisz. Właśnie wszedłem sobie na inny demot, również dotyczący tego wypadku w Szczecinie, i co widzę? Wkraczasz ty, cały na biało, i niepytany srasz o Legnicy i pijanym ukraińskim kierowcy.
Co to kacapie ma do wypadku w Szczecinie i kłamliwych wpisów, jakoby Ukrainiec był kierowcą? Co to w ogóle zmienia i wnosi?
Dobrze, że chociaż z 4 punktem nie próbowałeś polemizować i kłamać, że wcale nie chodzi ci o skłócanie nas z Ukraińcami.

"Jest to demot pożytecznego idioty, który nie jest obiektywny, gdyż zapomina o przypadkach, gdzie ich wina jest oczywista" - nie, prokremlowski gówniaku. Demot jest o wypadku w Szczecinie i innych incydentach, gdzie takie onuce kłamliwie zwalały winę na Ukraińców. Nie jest o Przewodowie, nie jest o Legnicy i zapewne nie jest o jeszcze jakichś innych przykładach, którymi bardzo chętnie byś się podzielił, żeby trochę poszczuć. Dobrze, że jeszcze z Wołyniem nie wyleciałeś albo z SS-Galizien, jak to antyukraińskie trolle mają w zwyczaju.
I co do tego mają przypadki, gdzie ich wina jest oczywista? Jeżeli kilka razy zrobili coś źle, to tyle razy mogę ich o coś niesłusznie posądzić i dzięki temu to się jakoś będzie wyrównywało? To tak nie działa.

"Demot przemilcza nie tylko Przewodow czy Legnicę" - demot niczego nie przemilcza, trollu, bo nie jest o Przewodowie czy Legnicy. Jest o wykorzystywaniu tragedii do szczucia na sąsiadów i kłamliwym przypisywaniu im win innych, co pewnie bardzo chętni sam byś zrobił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 4

@sadgar „Czy można rakieta p.lot zaatakować cele naziemne?” – ja piszę o s-300, ty o s-200… Tak się rozmawia z trollami.
„Niestety, pociski te to już przestarzałe technologicznie rozwiązanie, podatne na zestrzelenie przez rosyjską OPL lub zagłuszenie ich środkami WRE.” (o s-200)
„Tym samym Ukraińcy zdecydowali się na strategię tożtaką samą jak Rosjanie, używający rakiet systemu S-300 do atakowania celów lądowych. Różnica jest w zapasach posiadanych rakiet oraz zdolności systemów obrony powietrznej drugiej strony. O ile Rosjanie mają dalej sporo pocisków do S-300, o tyle Ukraińcy rakiet do Weg mają mało i są one znacznie bardziej zawodne”

„Czy możliwe jest przypadkowe uderzenie dwóch rakiet w to samo miejsce? Nie, a w Przewodów uderzyły dwie ukraińskie rakiety” – możliwe, a antyukraiński troll, niemający pojęcia o takich rakietach jest ostatnim, który może pisać co jest możliwe, a co nie.
Czytałem, że rakiety przeciwrakietowe często wysyła się parami, aby zwiększyć prawdopodobieństwo zestrzelenia celu.

„Zełenski o wybuchu w Polsce: Nie mam wątpliwości, że to była nie nasza rakieta” – ponieważ otrzymał inne informacje
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-11-16/wybuch-w-przewodowie-wolodymyr-zelenski-nie-mam-watpliwosci-ze-to-nie-byl-nasz-pocisk/
„Prezydent zapewnia, że otrzymał raporty od dowództwa Sił Zbrojnych Ukrainy i Sił Powietrznych i "nie można im nie ufać".”
W miarę rozwoju wydarzeń zmieniał zdanie, o czym taki troll już nie napisze:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-11-17/przewodow-zelenski-zmienia-zdanie-nie-wiemy-na-100-procent/
„Tym razem wypowiadał się w innym tonie. - Nie wiemy na 100 procent, myślę, że na świecie też nie wiedzą na 100 procent. Ale jestem pewien, że była rosyjska rakieta i że użyliśmy pocisków obrony przeciwlotniczej. Musimy być sprawiedliwi i uczciwi, do czasu zakończenia śledztwa nie możemy powiedzieć, jakiego typu była rakieta, której fragmenty spadły na terytorium Polski - podkreślił.”
„Po incydencie z rakietami ukraiński portal zarzuca Polsce tchórzostwo i ogłasza:
"Polska wybiera dziś między hańbą a wojną"” – poważnie, trollu? Będziesz się na ZDANIE jakiegoś randomowego PORTALU powoływał? No to ja się powołuję na Nczas i ich redaktora naczelnego – to jest zdanie wszystkich Polaków:
https://twitter.com/1972tomek/status/1668894285683466241
Głodu w Afryce nie ma. 5G jest szkodliwe:
https://nczas.com/2019/11/16/ekspert-ostrzega-przed-5g-zyski-firm-czy-zdrowie/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 4

@dojutrek A czy troll zamierza napisać coś NA TEMAT? Wy nie macie żadnych argumentów. Musieliście zmieniać temat i wycierać sobie mordy Przewodowem, który był nieszczęśliwym wypadkiem. Wy natomiast, nie mając JAKICHKOLWIEK dowodów, mówicie o celowym wystrzeleniu. Dawaj dowód. Tylko zrób to pod demotem, który jest NA TEMAT.

„albo płatnym trollem :)” – z nas dwóch to nie ja w przeciągu tygodnia pisałem z kilku różnych kont, jak i usuwałem kilka.

„Demot nie jest o tym, czy moje konto jest nowe czy stare, a to twoje główne zarzuty :)” zarzutów było znacznie więcej, trollu. Nowe konto i usuwanie starych, zbanowanych, to tylko jeden z nich.

„jest demot jakiegoś pożytecznego idioty, który manipuluje i zniekształca rzeczywistość” – która część z demota jest zniekształceniem rzeczywistości?
Jedziesz. Udowodnij teraz, że:
1) Zabójstwo na Nowym Świecie było dziełem Ukraińca i że policja kłamie
2) Gwałt na Białorusińce był dziełem Ukraińca i policja kłamie
3) Wypadek w Szczecinie był dziełem Ukraińca i policja kłamie
Napisałeś, że zniekształcam rzeczywistość, więc te oficjalne komunikaty muszą być fałszywe. Udowodnij, że wszystkie są fałszywe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-2 / 8

@LowcaKomedii Oj... zapomniałeś o czym pisałeś?
""OBRONNA rakieta, która zabiła polskich obywateli," - tak obronna rakieta
https://pl.wikipedia.org/wiki/S-300
"S-300 – rodzina rakietowych systemów przeciwlotniczych produkcji radzieckiej i rosyjskiej klasy ziemia-powietrze i woda-powietrze"
Jak widzisz jej celem są obiekty powietrzne"
Jak widać, bez problemu można przerobić rakietę ziemia-powietrze, na ziemia ziemia.
-
Nie, nie ma opcji, by dwie rakiety przypadkowo uderzyły w to samo miejsce, dlatego "cudownie" jedna zniknęła z naszych mediów, bo nawet idiota w taki przypadek nie uwierzy.
Ty uwierzyłeś? Nie mam więcej pytań.
-
Czy Zełenski zmienił zdanie na 100%? Sam to udowodniłeś, ogarniasz co wklejasz? A... kiedy przeprosił za zabicie dwóch Polaków?
-
Nic o informacji iz polskie wojsko od razu wiedziało czyje to były rakiety?
Nic o presji wywieranej na Polskę przez USA?
Nic o szczuciu Polski na Rosję przez ukraiński portal powiązany z Zełeńskim?
O jak wygodnie dla banderowskiego trolla, jak juz pisałem, dyskusja na argumenty, jest poza twoim zasięgiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 3

@dojutrek Dla mnie Przewodów i ten nieszczęśliwy wypadek nie mają aż takiego znaczenia, by wywołać jakieś konflikty społeczne.
Poza prorosyjskimi trollami, jak ty, nikt już o Przewodowie w zasadzie nie mówi.
Wracając do tematu demota, który cały czas tak zręcznie pomijasz i bredzisz nie na temat, zamierzasz się odnieść do tych 3 wydarzeń z ostatniego komentarza czy nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 3

@sadgar "Jak widać, bez problemu można przerobić rakietę ziemia-powietrze, na ziemia ziemia" - nie masz nawet cienia dowodu, że były przerobione. Jedyne, co wiesz, że uderzyły w ziemię.
Nie masz cienia dowodu, że zostały wystrzelone w tę lokalizację specjalnie, kacapie.

"Nie, nie ma opcji, by dwie rakiety przypadkowo uderzyły w to samo miejsce" - jak nie ma opcji? Przecież to system w pełni automatyczny. Jeżeli przypadkowo radar wybrał traktor za cel i nie odfiltrowano go później jako cel fałszywy, to jak najbardziej mogły uderzyć w ten sam cel.

"Czy Zełenski zmienił zdanie na 100%?" - jak najbardziej kacapie może być realne, że najpierw zapewniali go, że to nie ich rakieta i to powtórzył, a później napływały inne doniesienia i zmienił zdanie. To nic złego.

"Nic o informacji iz polskie wojsko od razu wiedziało czyje to były rakiety?" - nie, nie od razu wiedziano.

"Nic o presji wywieranej na Polskę przez USA?" - nie ma to nic do rzeczy.

"Nic o szczuciu Polski na Rosję przez ukraiński portal powiązany z Zełeńskim?" - ten portal ma tyle wspólnego z Zełenskim, kacapie, że obydwoje pochodzą z Ukrainy. Równie dobrze możesz napisać, że NCzas jest powiązane z Dudą.

Zamierzasz napisać coś na temat odnośnie demota czy będziesz tak spamował przekazem prosto z Kremla z miliona kont?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 3

@dojutrek "Nikt nie mówi, bo strona ukraińska milczy :)" - nie dlatego. Milczą dlatego, że ta sytuacja się już przejadła i nie jest tematem, na którym nabijesz wyświetlenia.
Teraz kotleta odgrzewają wyłącznie trolle takie jak ty.

"Skup się, bo właśnie zostałeś rozjechany pod własnym demotem i nieważne ile dasz sobie tu plusów a mi minusów :)" - nie, nie zostałem i dlatego cały czas musisz pisać nie na temat, bo o tamtych sytuacjach Z DEMOTA nie możesz nic napisać ani im w ŻADEN sposób zaprzeczyć. Zostaje tylko pisanie nie na temat, co cały czas robisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem