Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
220 225
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S ShadowUser
+1 / 1

@irulax No jak ktoś chce płacić za "nie chce mi sie" 100 zamiast 2zl to cóż, kto bogatemu zabroni. Oczywiście nieistnieją sytuacje że gumka strzeli itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinm1
0 / 0

Nie znam szczegółów tego pomysłu "recepta farmaceutyczna", ale przecież zawsze może NFZ (albo ministerstwo zdrowia) zrobić specjalną infolinię teleporad tylko w tej sprawie, posadzić tam x lekarzy i pacjentka dzwoni, 3 minuty i ma receptę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2024 o 10:27

C Czubbajka
+7 / 7

@marcinm1 Nadajesz się na biurokratę. Zamiast wyguglać "recepta farmaceutyczna", myślisz, jak by tu niepotrzebnie skomplikować ludziom życie i w dodatku wygenerować koszty z kieszeni podatnika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AGATAXA
0 / 12

Gdyby faceci mogli zachodzić w ciążę, te tabletki dodawano by gratis do każdej paczki fajek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Issander1
+4 / 12

@AGATAXA Tak, kwestie medyczne mężczyzn są traktowane priorytetowe, dlatego wydajemy więcej na prewencję i leczenie chorób typowo męskich niż typowo kobiecych, dlatego jest więcej fundacji wspierających chorych mężczyzn niż chore kobiety, dlatego mężczyźni żyją dłużej...

A nie, czekaj, to chyba nie tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
+1 / 7

@Issander1 ciii, nie bądź męską, opresyjną ...., nie burz jej świata. To jest zapewne jedna z niewielu rzeczy które ona wie o tym świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mariuszem
-2 / 2

Dzisiaj pigułki i tabletka po, a później problem z zajściem w ciążę i in-vitro. Zaczynają mnie przekonywać argumenty foliarzy o spisku bigfarmy, z tym, że ja opierałbym to głupocie społeczeństwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem