Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
665 675
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P profix3
+6 / 10

Zgadzam się ze wszystkim, ale muszę trochę uspokoić autora wpisu. Podobne, skrajne zachowania znajduje się przede wszystkim wśród wielkomiejskich "elyt", korporacyjnego establishmentu i wśród tych pretendujących do elyt. Na prowincji, zwłaszcza na południe i wschód mamy jeszcze ciut tradycyjne podejście do związków. Oczywiście zdarzają się roszczeniowe księżniczki i różnej maści książątka. Miejscowi bogacze, mający partnerów do ozdoby, żony laurki/służące, mężowie bankomaty, ale to mimo wszystko rzadkość.
Myślę, że w większości w mniejszych mieścinach i na wsiach życie toczy się innym trybem, niż w aglomeracjach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 21 marca 2024 o 19:49

N ninja1975
0 / 8

Przyznaję rację, generalizując do tanga trzeba dwojga. Zbyt wygórowane zachcianki (po obu stronach) powodują wymianę na inny często lepszy i nowszy model.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
+2 / 4

Proponuję zauważyć, że to działa w obie strony, to nie tylko kobiety są nastawione na branie, to samo jest po stronie mężczyzn. Wszechobecna propaganda podkreśla dbanie o siebie, nie o związek czy drugą osobę, tylko wyłącznie o siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michau81
0 / 4

Brzmi to zdroworozsądkowo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Riesling
+1 / 5

Ja tam znajduję w socjal mediach wiele treści o miłości, szacunku wzajemnym i godności. Bo takich szukam, na takie jestem nastawiona. Jak ktoś szuka patologii to ją też znajduje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H herhor67
0 / 0

@Riesling Co to za treści, z ciekawości?
Super yntelygentne cytaty na ładnych obrazkach? xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Riesling
0 / 0

@herhor67 Grupy tematyczne różnego rodzaju, od historii, gier, literatury, fantastyki i futurystyki przez samopomoc w problemach psychicznych i z uzależnieniami, do majsterkowania, prac domowych, opieki nad dziećmi i osobami starszymi. Grupy i fora miłośników zwierząt, przyrody, turystyki, odtwórcy historyczni, stolarze amatorzy, zielarki i prządki naturalnie barwionej wełny, pozytywne (nietoksyczne) grupy o modzie, ciałopozytywności, zdrowiu, muzyce, sztuce, filmach itp itd. Obserwuję też fanpage organizacji pomocowych jak Food Not Bombs, Medycy na Ulicy, Grupa Granica czy Zupa na Plantach (czasem wspomagam).
A przede wszystkim unikam hejterów, patostreamerów, pseudopatriotów, szurów rozmaitego rodzaju. Zdrowy humor i rozrywka i normalne relacje z ludźmi, z którymi mogłabym mieć relacje na żywo, gdybym mieszkała w wielkim mieście i miała siłę wychodzić z domu.
I nic mnie tak nie denerwuje jak grupy dzielące się tymi obrazkami, o których piszesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H herhor67
0 / 0

@Riesling Spoko, szanuje i podziwiam.
Skąd masz czas na to wszystko?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Riesling
+1 / 1

@herhor67 No wiesz, nie wszystko na raz! Zmieniają mi się zainteresowania, niektóre są takie "sezonowe", a znajomi z grup zostają i odzywają się czasem. Ostatnio nie mam właśnie czasu na internetowe rozrywki, bo robimy ze znajomymi spory społeczny projekt, który będzie służył i nam - remont Klubu Abstynentów, takiego miejsca bezużywkowej rozrywki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pug_79
+2 / 4

Wzajemne dbanie o siebie to definicja dobrego związku. Jednak relacje przemocowe, w których jedna strona zaciska zęby, "bo tak trzeba" to coś na co nikt nie powinien się zgadzać. Bez względu na to czy ta jednostronna przemoc jest lansowana przez social media czy przez wiejskie kościoły jest równie zła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
+1 / 1

Tak jest naprawdę? Pytam z ciekawości bo od lat nie oglądam TV, nie mam Facebooka ani instagrama ani żadnych innych social mediów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H herhor67
0 / 0

@drjak "Na rynku świń sytuacja beznadziejna"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glupiawrednabrzydkagruba
-1 / 1

Powiem na swoim przykladzie. Mam faceta, ktory ma podobne wartosci w życiu do moich i zadne z nas nie narzeka (przynajmniej nie jakos strasznie albo nie na codzien :)). Duzo problemow zaczyna sie, kiedy ktos szuka zabawki a nie chce za nia placic albo szuka sponsora a nie chce byc zabawka. Zycie nauczylo mnie, ze nie ma nic za darmo. Chcesz szacunku dawaj szacunek. Chcesz uczciwości badz uczciwy. Chcesz milosci, dawaj milosc. Chcesz prezentow,dawaj @ , Chcesz ksiezniczki, dawaj klejnoty. Tak to sie toczy od zarania dziejow. Wybierajcie madrze a nie placzcie w internetach jakie "solszal medja zle" i "ten dzisiejszy swiat"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem