Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pilipiuk8
+6 / 14

Zarzut z dupy. Patologia w czystej postaci, bo wtedy każdy może każdego pozwać pod takim pretekstem. Mogą jedynie go oskarżyć o zagrożenie zdrowia innych osób, i to może wnieść tylko osoba która dostała gaśnicą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
0 / 14

Wszytsko fajnie tylko po co w to mieszac religię, wystarczy wandalizm, zniszczenie mienia, naruszenie nietykalności osobistej i stworzenie zagrożenia życia wielu osób, paragraf o uczuciach religijny i tym podobne są zbędne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 kwietnia 2024 o 10:32

J JurnyHeniek
+5 / 17

Nie będę miał nic przeciwko tym świecom które stoją w sejmie. Pod warunkiem że w Knesecie będzie stał krzyż w święta katolickie.
Tylko że by nas śmiechem zabili...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Azheal
-1 / 15

Braun taki cwaniak ale jak nie ma żeby uczciwie się przyznać do bycia rasistą i antysemitą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bilutek
+3 / 7

Wszystko nagrane, a on się nie przyznaje xd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+3 / 15

@bilutek
A co wynika z nagrania? Prawdopodobnie Braun nie przyznaje się do znieważenia. Zgaszenie świec mogło mieć na celu zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego w budynku użyteczności publicznej.

A tak przy okazji, czy rząd Izraela przyznał się do zamordowania 7 wolontariuszy? Bo może ich celem było wyeliminowanie trzech pojazdów z ruchu ulicznego, a ofiary w ludziach były dla nich nieistotnym szczegółem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maciekmk92
0 / 10

Najpierw niech Izrael przyzna się do zabójstwa Polaka, potem Braun może się przyznać do obrazy Żydów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fishe27
+2 / 10

Co robi żydowski obrzęd w polskim sejmie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+3 / 3

@fishe27 A co robią krzyże w sejmie w państwie świeckim? I to nawalono ich w niemal każdym pomieszczeniu. Co to jest?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar offset
0 / 0

Nie mają do chłopa podejścia: może nie przyznawać się do winy, jednocześnie przyznając się do czynu - cały myk polega na właściwej kwalifikacji tego czynu. Dlaczego nie można odwrócić sytuacji i oskarżyć tych, co świecznik odpalili, bo to znieważa religijność Grzesia? Popieprzona sytuacja w prawie jest wtedy, gdy ma się wydać wyrok w sprawie tego, co nie jest uchwytne ani mierzalne. Kto bardziej cierpi: Grześ, co nie lubi Żydów, czy Żydzi, co muszą świeczki drugi raz odpalać? Ja bym mu dowalił grzwnę za wandalizm i kazał zapłacić za sprzątanie tego syfu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
0 / 2

Podobno nie tylko za to. W ogóle ciekawa sprawa - na pierwszym posiedzeniu go nie było, ale się niby usprawiedliwił. Teraz odmówił złożenia wyjaśnień. Zero jakiejkolwiek skruchy, więcej akcji z promowaniem gaśnicy, więc mam nadzieję, że wyrok też będzie odpowiedni. Trzymam kciuki, bo jest szansa na to, że będzie koniec z jego posłowaniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nexpron
-1 / 1

O co naprawdę poszło? O promowanie żydowskiej sekty Chabad-Lubawicz. Większość filmików na YT jest ucięta, ale tuż przed widać obraz z rabinem Schneersonem, który jawnie promował (jak i cały ruch), że nie-żyd to podgatunek człowieka, stworzony dla potrzeb Żydów i powinien być traktowany jak zwierzę - praca na rzecz swojego żydowskiego pana. To było promowone w Sejmie - a teraz analogicznie wyobraźcie sobie, gdyby Mniejszość Niemiecka też postanowiła urządzić jakiś obrzęd i postawić portret Adolfa Hitlera ... Te same poglądy. Kobieta, która zaatakowała posła i to jeszcze w miejscu pracy do tej pory nie ma postawionych zarzutów prokuratorskich !!! Nie daje Wam to do myślenia? Obrzędy zostały rozpoczęte już w 2010 roku, kiedy zezwolił na to prezydent Lech Kaczyński ... nie świeci się Wam ostrzegawcza lampka? To przenieśmy się teraz jeszcze na chwilę na drugą stronę Atlantyku do Nowego Yorku, gdzie tuż po akcji z gaśnicą znaleziono nielegalny tunel prowadzący do synagogi ruchu Chabad-Lubawicz. A w tym tunelu odkryto krzesełko dziecięce i zakrwawiony dziecięcy materac. I powiążcie to z faktami, że w USA jest wiele gwałtów na dzieciach dokonanych przez rabinów, które co i rusz są odkrywane. Za każdym niewygodnych faktem czy nawet złapaniem za rękę kogoś wiary żydowskiej od razu się krzyczy: antysemita. A zapomnieliście, kto miał przywilej handlowania ludźmi pochwyconymi przez najazdy tatarskie w czasach Rzeczpospolitej Obojga Narodów? Tak, to byli żydzi - czerpali niewyobrażalnie ciężkie pieniądze za handel Waszymi przodkami.
A teraz: po co Izraelowi Strefa Gazy i terytorium Palestyny? Odpowiedź jest prosta: Kanał Ben Gurion - konkurencja dla Kanału Sueskiego, przez który przechodzi 20% towarów. Destabilizacja w tamtym regionie ma doprowadziła wcześniej, że inwestorzy już są, tylko brakuje dobrego miejsca na port na Morzu Śródziemnym. Co prawda mogliby go wybudować obok Strefy Gazy, ale Hamas mógłby też w razie konfliktu napieprzać rakietami w statki. Najlepsze miejsce pod względem ekonomii jest ... w Strefie, więc trzeba napieprzać bombami fosforowymi, żeby wyniszczyć wszystko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem