Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
6813 7165
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B bartek756
+80 / 94

A od kiedy używanie emotikonów jest nie męskie ? emotikon to taki typ uczuć internetowych a od kiedy uczucia nie są męskie ? po drugie nawalił emotikon żeby jego zdanie brzmiało bardziej pokojowo niż agresywnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PREDEK
+55 / 71

przestańcie już gadac wszędzie o TYM CZYMŚ! a zdrowie Donatana wypijemy jeszcze nie raz ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Anubis_
+25 / 31

Akurat emotikony dobrze używane oddaja dobrze uczucia, dzięku czemu można czasem poznać czy coś jest sarkazmem lub agresywne, pretensjonalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Makinda
+21 / 29

NinjaAssasin popieram w 100%, jeśli pozwolisz skopiuję sobie twój komentarz i będę wklejał jeśli pojawią się podobne akty promocji pedalstwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S shacko
-5 / 7

jest dobrze bo tylko 25% ludzi popiera ten komentarz :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gclury
+12 / 14

@viklimka Nie zgodzę się z tobą, że homoseksualizm nie jest chorobą mimo tego, że jest powszechny i występuję od wieków. Natura tak działa na każdym poziomie od jednokomórkowców po ludzi, aby można było przekazywać dalej życie, jednakże osoby gustujące w tej samej płci nie mają takiej możliwości. I wydaje mi się to być wystarczającym dowodem na to, że jest to pewien rodzaj zaburzenia, coś nienormalnego. Możliwe, że nieuleczalnego, chociaż o tym, że to leczą i to z efektami słyszałem nie tyle co o USA tak jak wyżej zostało wspomniane tylko w holenderskich klinikach psychiatrycznych. Nie ma możliwości też zmiany płci, jeżeli ktoś się rodzi jako mężczyzna to nim pozostanie do końca życia, nawet po przeprowadzeniu szeregu operacji plastycznych. Dajmy na to kobieta po rzekomej zmianie na mężczyznę ginie w pożarze(nie życzę tego oczywiście nikomu jakby, ktoś bardzo nie wzbudzał mojego obrzydzenia) i lekarz badający szczątki choćby po miednicy, która jest u kobiet przystosowana do tego aby mogła rodzić dzieci określi płeć. Nie wspominając o DNA w każdej innej sytuacji. Wszystko tutaj się kręci wokół zaburzeń sfery psychicznej, braku akceptacji samych siebie, swojego ciała, niskiej samooceny. Nie wydaje mi się też, że można urodzić się na zasadzie mózg dziewczynki w ciele chłopca itd. jeżeli prawidłowo się rozwijamy to od urodzenia z natury uczymy się akceptować, poznawać swoje ciało i możemy mieć bardziej lub mniej powiedzmy "męskie" czy "kobiece" cechy ale nie powinniśmy wcielać się w płeć przeciwną. Ludzie doświadczający takich spraw, bo zgadzam się z tym, iż tacy występują maja po prostu problem z samookreśleniem, ze swoja osobowością i to jest wynik pewnych dysfunkcji, choroby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U konto usunięte
+5 / 5

@viklimka wyjaśnij mi z jakich ewolucyjnych przyczyn, jednostka dąży do pozbawienia się własnych organów rozrodczych, lub przyjmuje fałszywe odczucia co do łańcucha procesów rozrodczych. Umieszcza nie swoje nasienie w nie przystosowane do tego organy po czym zmiana, ujmę to lepiej ewolucja każe im mieć własne geny w dupie skoro tak to czemu mu ludzie idący zgodnie z ewolucją mamy przyklaskiwać takim zjawiskom. Po za tym mój tablet jak by myślał ,że jest PS4 to zmienił bym mu oprogramowanie na właściwy z tabletu. A nie jarał się o patrzcie tablet z oprogramowanie ps4 tylko nic z ps4 na niego nie działa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 sierpnia 2014 o 23:52

avatar ~BumBam1235
+5 / 5

@UP, brak hormonu męskiego przyczyną homoseksualizmu? :o
Z mojej (nie tak malej) wiedzy biologicznej wynika że to bzdura, więc podeprzyj czymś tą tezę, jeśli możesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BumBam123
0 / 0

A, sorry, źle przeczytałem. Chyba czas już iść spać ^^

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~1238
+2 / 4

@NinjaAssasin No, nie zgodzę się. Mam to totalnie w d*pie, kto, co i z kim robi w łóżku (nie chodzi o pedofilów), ale niech przestaną się z tym tak obnosić! Parada równości to parada różowych dziwadeł, na których prawie się nawzajem gwałcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar psiekrwia
-5 / 5

Do bartek756 i reszty fanów emotikonów. Sadzenie kolorowych obrazków z uśmiechniętymi buźkami, wystawionymi języczkami jest tak męskie jak kobieca jest kiecka na szkocie, a jak nie wiecie jak wyrażać uczucia za pomocą słów to poczytajcie klasyków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tkeram
+1 / 1

@viklimka: "Homoseksualiści istnieją od wieków" to fakt ale co to ma do choroby, cholera też istnieje od wieków. "Nie da się tego leczyć" zaburzenia na tle seksualnym da się leczyć, nie da się leczyć jeśli jest to wrodzone (o homoseksualizm może być wrodzony nie wiem), w grupie homoseksualistów jest spora grupa której zachowania seksualne stają się w czasie coraz bardziej wulgarne do pedofilli włącznie (np w WB 40% par homo które adoptowały dzieci molestowały je), co wskazuje na chorobę a nie zachowanie wrodzone. "od niedawna mają odwagę się przyznać do swojej orientacji" ludzie od wieków wiedzieli który lubi chłopców, itp. od niedawna można się tym chwalić i domagać specjalnego traktowania. Paradoksalnie homoseksualistom wrodzonym (o ile istnieją) lepiej jest żyć w konserwatywnym społeczeństwie, bo liczba osób z zaburzeniami w kierunku homoseksualizmu jest mniejsza, więc łatwiej im trafić na swojego - wrodzonego. Właśnie osoby z zaburzeniami seksualnymi typu homo sprawiają że związki homo są zazwyczaj bardzo krótkotrwałe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dfdvgfdgrf
-2 / 6

EEEj. Czy tylko ja zauważyłam, że kobiety są bardziej tolerancyjne i mniej cebulackie od facetów? XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U konto usunięte
+1 / 1

@viklimka ja już podałem darwinowskie argumenty a ty im zaprzeczasz..wiedź jak mam nie robić takich podsumowań....
IIndoktrynacja (z angielskiego indoctrination – uświadamianie, wpajanie przekonań), proces systematycznego i świadomego wpajania członkom społeczeństwa określonej ideologii leżącej w interesie państwa. Indoktrynacja prowadzona jest za pomocą szczególnie zmasowanej i nieustępliwej propagandy, stosowanej przez środki masowego przekazu, system oświaty szkolnej i pozaszkolnej.

W najszerszym zakresie indoktrynacja prowadzona była w państwach totalitarnych: w hitlerowskich Niemczech i w ZSRR. Obecnie tego typu działalność prowadzona jest w państwach komunistycznych (np. na Kubie i w Korei Północnej) oraz rządzonych przez dyktatury wojskowe (np. w Libii i Iraku).

A teraz mi powiedz ,że UE nie robi fałszywej biologi, socjologi i demografii....Najlepszy przykład Brytyjczycy pakistańskiego pochodzenia w ramach zorganizowanej grupy przestępczej przez 16 lat molestowała dzieci najmłodsze miało 11 lat. Władze mimo informacji o zjawisku cały czas odrzucało raporty a policja nie interweniowała w obawie o posadzenie o dyskryminacje na tle rasowym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 sierpnia 2014 o 11:23

T tkeram
0 / 0

@viklimka: Niestety napisanie komentarza bez upraszczania treści jest trudne, wiem z doświadczenia. Napisałaś "Nie da się tego leczyć" więc odpisałem że jeśli nie wrodzony to można. Odpisałaś mi "najczęściej jest wrodzony" i tu też mam kłopot bo nie ma rzetelnych badań które dały by odpowiedź "najczęściej". Ale pomóc może statystyka. Jesli w kraju A odsetek Homoseksualistów to 0.5% a w B 1.5% to o ile te dane są rzetelne to co najmniej 2/3 (1.5%-0.5%/1.5%) Homoseksualistów w kraju B to osoby z zaburzeniami a nie wrodzeni Homoseksualiści. Więc "najczęściej" jest niewłaściwym słowem. Większość badań psychologów jest do kitu, ponieważ większość badań prowadzona jest na studentach płci męskiej, a więc mało reprezentatywnej grupie. Więc w tej dziedzinie zawsze trzeba sprawdzać jaką grupę i metodę badawczą wybrał psycholog. Książkę chętnie przeczytam, dzięki za link.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tkeram
0 / 0

@viklimka: Którą statystykę, to 0.5%, 1.5% oba odnoszą się do spisów jedne w USA drugie Holandia, bodajże dotyczyły liczby gospodarstw domowych, niestety źródła nie pamiętam, przypadkiem się natknąłem. Co do wpływu środowiska, to również, bazując na tych samych źródłach które podałaś, wykluczam czynnik środowiskowy. Chodzi mi o jednostki chorobowe. Czyli zaburzenia seksualne wynikające z zaburzeń psychicznych, które nieleczone pogłębiają się i mogą przechodzić przez stadium homoseksualizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Minus25
+218 / 242

Nie lubię go, ale ma rację. Przebieraniec będzie uczył kobietę jak się ubierać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Centi
+54 / 68

Tu już nawet nie chodzi o gust - antypolskiego dziwoląga drażni kreacja nawiązująca na polskiej tradycji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~problemiki_i_problemiory
+7 / 9

Ja uważam, że nikt nie ma prawa pouczać dorosłego człowieka, w co ma się ubierać. Pomijam tutaj kwestię ubioru do pracy, bo nie każdy musi zakładać uniform czy stosować się do innych zasad. Jak facet chce ubierać sukienki, niech ubiera, mi to wisi. (Tylko niech nie wmawia innym, że każdy inny mężczyzna ma popylać po mieście w kiecce, a kobiety niech się noszą tak, śmak i wspak). Jak ktoś chce nosić jedne łachy ruski rok - niech nosi. Byleby je prał od czasu do czasu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~POLSKA_DLA_POLAKÓW
+4 / 24

Jak nie trawie tych całych słowan, cleo i donatana - mocne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Andriej69
+1 / 5

Max, weź nie pier*ol

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Swissman
+39 / 47

w końcu ktoś znany nie chce być poprawny politycznie, i powiedział jak dupa wygląda... brawo!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar idj95
-4 / 14

Ten pierwszy fanpejdż to czysta prowokacja. Pojawił się chwilę po aferze z wynajęciem pokoju, więc to raczej wątpliwe, by był oficjalnie prowadzony przez Rafalala.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar idj95
-1 / 5

Zawsze i wszędzie :3

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 sierpnia 2014 o 19:50

S shark3333
+5 / 11

stawiam 2 flaszki donatanowi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kicunio1
+2 / 14

Jeszcze co innego mu postaw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RobstarSsjG
+1 / 13

Rafalalalalalal speirdalaj do ciepłych krajów my cię tu nie chcemy nanana

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kiNaaaaaaaaa
-2 / 10

Ten DOnatan to jest karykatura polskiego show biznesu hahah :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ja_z_pl
+9 / 21

K....a , jeszcze tego brakuje zeby jakis pedal i zboczeniec komentowal jak sie maja ubierac prawdziwe rasowe kobiety !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H huex4
+15 / 15

Rasowe kobiety? O ile wiem, to Cleo jest kobietą, a nie jakąś rasową kobietą (chyba, że chodzi o typowo biało rasową kobietę, to jest :D). Natomiast Rafalala chce - niech sobie będzie kobietą z penisem. Nawet prowokacyjną, ale niech sobie "wymrze" śmiercią naturalną, nie promujcie jej wchodząc i lajkując jej profile na różnych portalach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 28 sierpnia 2014 o 18:39

avatar ~Katlin24
+4 / 10

na 1 flaszke??? kupmy mu cysterne wodki bo w koncu ktos powaznie potraktowal problem. Rafalala czy tez inne laloflety do gazu !!! nie rozumiem jak facet moze odpierdzielac takie szopki jak ta, ten czy lepiej to cos... masakra

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JaroWars
-1 / 1

"ktos powaznie potraktowal problem. Rafalala czy tez inne laloflety do gazu !!!" uspokój się, gówniarzu. To, że na internetach jesteś anonimowy, nie znaczy, że możesz pisać wszystko, bo w końcu odpowiesz za to, do czego zainspirowałeś jakiegoś fanatycznego debila.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~lubiedonuty
+1 / 3

Pierwszy raz się zgadzam z donutanem :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~lubiedonuty
+2 / 2

@LibertarianPirate potwierdzam jego muza to shit :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~egeszege2
+10 / 10

w chvj mocne. Donatan zapunktował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rtyuikjhg
0 / 4

Donatan na prezydenta !!! Nie, to nie żart. Napewno byłby lepszym prezydentem niż to nasze coś, niczym zresztą nie ustepujące przebierańcowi z Eurowizji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Natalia_ghdsjh
-2 / 4

moim zdaniem przesadził z tym: mam nadzieję, że zdechnie samoistnie.
chociaż w 3/4 z nim się zgadzam, chociaż nie przepadam za Donatanem. Jestem tolerancyjna ale wszystko ma swoje granice :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~tom35463548
-5 / 17

nie bronię Rafalali, ale Donatan pokazał szczyt swojego chamstwa tym komentarzem. "zdechnie samoistnie" kto? komu życzysz, by zdechł? nie zasługuje nawet na grosika przez swój niski poziom, który prezentuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Makinda
-2 / 8

UWAGA QUIZ!!
Dokończ zdanie:
Dobry pedał to...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
0 / 6

Co się stało, że jeszcze nie było żadnego komentarza od kolorowatolerancja, który chroniłby szanownego rafałka w sukience myslacego, że jest kobietą? Bana nie dostał więc nie to jest powodem. Może w końcu dopadł go jakiś islamski gej przebrany za kobietę i wykorzystał go seksualnie w związku z czym przestał być taki tolerancyjny? A co do Donatana to bardzo dobrze napisał i nawet jeśli to konto rafałapedałalala jest tylko jakąś prowokacją to i tak Donatan napisał jasno co myśli o tego typu zboczeniach więc należy mu się jakaś nagroda :).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JaroWars
-1 / 1

"nawet jeśli to konto rafałapedałalala jest tylko jakąś prowokacją to i tak Donatan napisał jasno co myśli o tego typu zboczeniach" czy ty sobie w tym momencie JAJA robisz? Wyobrażasz sobie, co by było na tej stronie, gdyby ktoś wstawił na główną post z fejkowego fanpejdża np. Korwina wraz z odpowiedzią kogoś znanego, którą by "jasno napisała, co myśli o tego typu idiotach"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ahmedo
-1 / 5

za ten tekst żadnej zrzutki nie będzie. Flaszka jedzie już za sponsorowana przez moją skromną osobę :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zet70
-1 / 3

Na pohybel pedealom i innym przebierancom :) Donatan masz plusa:(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X XHACKERX
0 / 2

Robię dla niego aroniówkę będzie miała 70% bo zasłużył

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PAWSON8
-1 / 3

Donatan, nigdy nie byłem Twoim fanem, ale........................................jaki alkohol lubisz ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar anarchistt89
+9 / 9

Witam, szukasz guza?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MaWaw
0 / 0

Anarchistt89, idziesz na mistrzowie.org :-).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Nataliadka
+1 / 5

Ja nie wiem jakim prawem to "coś" mianuję się kobietą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Andriej69
0 / 4

Wszystko fajnie, tylko że ten łajdus udaje white knighta, ale tak naprawdę zachowuję się jak alfons. Czemu nie pozwolił Cleo się odszczeknąć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aku666
0 / 6

Cleo ubija masło w kuchni w pełnym słowiańskim rynsztunku z dużym dekoltem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~BezdomnaKiełbasa
-1 / 1

Dam 2 koty i trzy dolary austro-węgierskie.
(Sry. więcej nie mam)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H halamistrz
0 / 2

Chyba zacznę go lubić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~jaaaaaaa88
+3 / 7

Gdy Cleo założy na siebie worek po ziemniakach to i tak będzie bardziej kobieca niż "tamto" :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~biednacleo
+2 / 8

Donatan to chamisko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mortar93
0 / 8

Ja pier... do czego ten świat zmierza, żeby to coś mówiło jak ma wyglądać normalna kobieta. W tym przypadku całkowicie się zgadzam z donatanem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Tomci07
+1 / 3

Mama po prostu nie dała Rafalalalalalali tego czegoś w genach ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Adriannnnnn
0 / 6

Weź sie weź! Przepocone ciuchy ubiera bo nigdy nie zaistniała... Jedna nuta i wielce gwiazda... I ten donatamktos wielce hihihicior ..... Żal za polskich twórców.... Twórców niczego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S smiffy
-3 / 5

to gdzie przelać kase na tą flache?? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michal89216
+2 / 2

Donatan będzie klękał:D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Keracz
0 / 4

Bardzo dobrze mówi...
Szczery ..nie owija w bawełne ..tylko mówi jak jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ewe123456
0 / 4

Ja tez uważam, ze dobrze napisał :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Pasta112
0 / 2

Niech najpierw popatrzmy na siebie, a potem na innych - taka rada dla wszystkich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Weronika166
+1 / 3

Ten Donatan jest jakiś głupi, zachowuje się jak gbur i burak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 2

Litości... Ja rozumiem wasze poczucie misji. Tylko dlaczego transwestytyzm w mediach uparliście się zwalczać poprzez konfrontowanie z tym badziewiem? I to ZAWSZE... :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zdrowy_seksualnie
0 / 2

Jednak w showbiznesie są normalni ludzie. Polać mu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ANTY_NIENORMALNIE
0 / 2

ANTY "RAFALALA" , "TO COŚ" , "TRANS-RAFAŁ" PIEŚĆ WYZWOLENIA ŁĄCZMY SIĘ W BÓLU ŻE POLSKIE ZIEMIE WYDAŁY TO COŚ

RAFALE bo pozwól że tak się do ciebie zwrócę
widać że jest z ciebie FACET co lubi
wiersze i dobre rymy wiec ci coś wrzucę :

RAFALE zadaj sobie pytanie poco się tak produkujesz
, wprowadzasz w mediach chaos,
młode pokolenia psujesz ,
nieważny jaki masz powód ,
nieważne jest co knujesz ,
URODZIŁEŚ się facetem i nie ważne
jest kim się teraz czujesz ZROZUM

RAFALE zadaj sobie pytanie kim jesteś
bo chyba tego nie wiesz
Rafale zadaj sobie pytanie poco to robisz
bo chyba tego nie wiesz ZROZUM

RAFALE Zrozumieć w końcu musisz że lata tradycji i przekonań niweczysz
skontaktuj się z psychiatrą bo zaburzenia trzeba leczyć
Jeżeli nie urodziłeś się kobietą widocznie miałeś pecha , nie próbuj tego zmienić
bo kolejnego Gay Pride nie doczekasz ZROZUM

RAFALE zadaj sobie pytanie kim jesteś
bo chyba tego nie wiesz
Rafale zadaj sobie pytanie poco to robisz
bo chyba tego nie wiesz ZROZUM

RAFALE na twoich zdjęciach widać jedynie efekty
programów photshop i blender ,
nie ukryjesz tego że masz problemy z gender ,
chcesz pokazać światu że się myli
zagubiłeś chyba siebie w tej ulotnej sławy chwili , czyli ZROZUM

RAFALE zrozum że to nie Ameryka , to nie jest kraj dziki
tutaj mamy Polskę ludzie mają swoje nawyki
i nie zmienią tego NATURY WYBRYKI !! ZROZUM !!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~izma123
-2 / 2

Nie wiem do czego nawiązuje Donatan, ale na bank nie do wypowiedzi powyżej...
Albo odpowiada na post nie zamieszczony w democie, albo powinien zacząć czytać ze zrozumieniem ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~barrio
-2 / 4

Biedne zacofane rasistowskie zakompleksione moherowe polaczki, az mi was szkoda.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BabciaGD
+2 / 4

wole byc zacofany niz "nowoczesny" i byc kims kim nie jestem, sądzać po twojej wypowiedzi, tez jestes kolorowy, wiec powiem Ci serdeczne spierd@laj... tyle w temacie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maciek007d
-1 / 1

Tego potwora na ''R'' nawet nie komentuję, bo nie ma co komentować. Facet przebiera się i udaje babę. Poucza kobiety, jakie mają być, żeby się spodobać mężczyznom... Jak dla mnie to łapie się już na szpital psychiatryczny. W to co Donatan tworzy nie wnikam, nie moje klimaty, ale uważam, że ma rację. Nie popieram jednak tego, co mówi o Rosji Ninja Assasin, bo brak promocji homoseksualizmu w Federacji Rosyjskiej wiąże się z czymś kompletnie negatywnym, jest swoistym skutkiem ubocznym wynikającym także częściowo z warunków tam panujących, ale to inna sprawa. Podsumowując, R. gada bzdury i zalecam oddział zamknięty w psychiatryku. A Donatanowi gratuluję ładnego pojazdu, bo to mu się bądź co bądź udało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zet70
+2 / 2

Nadejdzie Kalifat Europejski ( niestety) to takie rafaele, biedronki i grodzkie szybka sie straca:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Psylocibes
0 / 0

akurat grodzka dokonała pełnej zmiany płci , co oznacza że nie ma żadnych męskich narządów .A co do "biedronek" to nie interesuje mnie to , czy ktoś jest gejem , bo ja nim nie jestem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Psylocibes
+1 / 1

sfinansujmy Rafalali usunięcie pały to jej się w głowie polepszy.Albo ktoś zmienia płeć do końca , albo nie zmienia w ogóle.Co do pedalstwa to ja rozróżniam gejów od pedałów:gej nie dupczy publicznie a pedał wszystko pokazuje, choćby dla prowokacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~CeCeTM
-1 / 1

Lubiłam fanpage Donatana. Do Eurowizji. Jego i Cleo straszny ból pewnej części ciała po tym konkursie był nie do zniesienia i jak widzę trwa nadal.

Po prawdzie, zrobiliby dla Cleo nową stylizację, naprawdę. Polska tradycja oferuje z pewnością więcej inspiracji niż na jeden zestaw. xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BrokenMaan
0 / 0

ha ha dobrze powiedziane , niestety świat zmierza ku popier#$&niu :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kaprysiul
0 / 0

Donatan to prostak i komercyjny burak. Rafalala to queer gwiazdeczka. W sumie to do siebie pasują

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ellesio
0 / 0

Nareszcie ktoś prawdę napisał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mistrzdrakan
0 / 0

jedna flaszka to za mało za powiedzenie tego co myśli większość ludzi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem