Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
869 901
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bp2345
+83 / 87

Sytuacja bez wyjścia, raz by uderzył i to on by był oskarżony o przemoc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bp2345
+5 / 7

@NinjaAssassinLegend Nie oglądałem wcześniej nagrania, podpis mnie wprowadził w błąd ;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bushido12
+3 / 5

Pamiętam jak kiedyś w podstawówce dostałem z plaskacza od dziewczyny. Oddałem trochę mocniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafalinformatyk
-1 / 3

@Wodniq Weź sie ziom xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Pomniejszy
+48 / 50

Mamusia zrobiła krzywdę synowi. Mam tylko nadzieję, że chłopak zapomni o szacunku wobec stosującym wobec niego przemoc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T ThrashMetal
+123 / 131

Ja bym je normalnie lał. Jesli laski sa w stanie bic sie jak faceci to sa w stanie tez obrywac jak faceci. Proste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar t1ger
+33 / 43

@ThrashMetal Również bym nie żałował siły. Kobiet nie powinno się bić, wyjątkiem jest sytuacja kiedy to ona atakuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar anaktosiek
+23 / 27

@ThrashMetal
nagłówek w mediach: nastoletni chłopak pobił dwie niewinne dziewczyny :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Antyfeministag
+10 / 12

@ThrashMetal Dlatego należałoby je tak skopać zwłaszcza po ryju, by nawet lekarz nie dał rady wyprostować. Jak kobieta pierwsza uderzy powinna liczyć się z faktem, że powinno się jej przyłożyć z siłą kowadła. Mnie tez kiedy w podstawówce dwie starsze o dwa lata chciały pobić. Dowaliłem im tak z kopa i pięściami, ze potem gnojówki pobiegły do dyrekcji na skargę, ale na szczęście byli świadkowie i mi się nie oberwało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T ThrashMetal
+4 / 4

@BIueAlien mowimy o tej konkretnej tutaj sytuacji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Ddamianexis
+6 / 6

@ThrashMetal Ja to powiem tak, na kobiety się ręki nie podnosi, ale na zwyrodniałe ku**y już tak :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar grzechotek
+2 / 4

@ThrashMetal ja bym nie bił, ale bym się bronił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
+1 / 3

@ThrashMetal Kobiety nie potrafia sie bic, szczegolnie takie gimbuski. Nie trzeba jakos mocno je "pobic" by sie obronic. A matka ma raka mozgu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
+33 / 45

Jak to kiedyś rzekła jedna niewiasta zdecydowanie nie feministka: "nienawidzę facetów, którzy boją się uderzyć kobietę, idioci nie wiedzą co sprawia nam przyjemność".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2016 o 17:32

L lithium222
+3 / 9

@Zibioff na głupotę brak lekarstwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
+4 / 6

@lithium222 , tak trochę ten Twój komentarz bez kontekstu i nie wiadomo czy się zgadzasz czy się nie zgadzasz, czy mnie nazywasz "głupcem" czy ową niewiastę czy postaci z demotywatora czyli matkę i tego chłopca?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
0 / 10

@Zibioff Ową niewiastę z Twojego komentarza, że tak zacytuje ,,idioci nie wiedzą co sprawia nam przyjemmność'' Niech mówi waćpanna za siebie, a nie za inne kobiety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
+2 / 10

@lithium222 Tak, tak...Oficjalnie niby tak kobiety twierdzą a następnie lecą do księgarń kupują "porno dla kur domowych" czyli "50 twarzy Greya" i czytają, następnie z wypiekami na twarzach lecą do kin marząc o tym, żeby taki Pan Grey dał im porządnego klapsa i to wielokrotnie. Wiele z nich nie tylko czyta...Jest mitem i narzutem kulturowym równość płci. Nigdy tego nie było i ma to odzwierciedlenie w biologizmie czyli w atawizmie chęci bycia podporządkowaną samcowi. Tak było przez tysiące lat ewolucji i żadne gadania feministek tych tysięcy lat nie zmienią ponieważ ten genetyczny atawizm i tak wyjdzie...Już nawet vlogi na YT są z pytaniem "czemu kobiety wybierają drani"...Właśnie min. temu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
-1 / 7

@Zibioff Panie, czy ludzie współżyją na ulicy z przypadkowymi przechodniami, czy coś mnie w życiu ominęło? To co robię dwójka ludzi, ktora się zna i sobie ufa w sypialni to jest tylko i wyłącznie ich sprawa. Czy tam się naparzają, czy po sobie skaczą, czy smarują bitą śmietaną, wiążą się, czy nie wiążą.. poważnie, ich prywatna sprawa. Wymieniona przez Ciebie pozycja, jest tak wielkim g**, że aż ciężko to nawet skomentować, zatem kto czyta i ma wypieki gdzieś tam to czyta. Nie mieszajmy do tego wszystkich kobiet.Obaiam się, że jakby Twoja koleżanka została sprana tak, żeby po dupie nie usiadła, albo dostała od swojego misia z plaskacza, czy np. kabla, to by jednak zdanie zmieniła :D Obawiam się jednak, że jej chodziło o klapsa..to tak jak się ludzie gryzą. Chciałbyś, żeby obca baba cię gryzła? Równouprawnienie już jest. Dziwne, że ludzie wciąż mają problem to zobaczyć.Każdy jest wolny i może kreować swoję przyszłość według własnej modły. Jest tak, czy nie? Czy fakt, ze kobiety wolą drani, jest rownoznaczne, że lubią być posłuszne? Nie. I kuleje u Ciebie znajomość kobiecej psychiki, chociaż próbujesz grać znawcę. Jedna lubi być pomiatana (chociaz tego nie przyzna), druga lubi jak to ,,facet ma jaja'', ale mimo wszystko liczy się z jej zdaniem, trzecia owszem chce drania, ale nie ma ochoty mu się podporządkować (słynne związki, które wiecznie się kłócą, rozstają i godzą), a jest i kolejna grupa kobiet, która chce swojego Mietka mieć pod pantoflem (bo jak ona wybrała wakacje nad Morzem, to ma być nad Morzem!, Mietek do kolegów nie pójdzie ,,nie rzekłam''), jest jeszcze ostatnia grupa, chyba najbardziej normalne związki, gdzie ludzie staraja się ,,żyć po równo'' ,,raz ona, raz ja'' i jakoś też im gra :D Nie ma sztywnych ram w charakterach ludzi, w ich wyborach, zainteresowaniach, czy fantazjach. Jeden lubi czekoladę gorzką, drugi mleczną, a trzeci zeżre każdą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
0 / 2

@Zibioff masz rację, ale szacunek na codzień powinien być w obie strony, nie zależnie kto komu jest podporządkowany. A to co się dzieje w sypialni to sprawa dla każdego indywidualna, jedni wolą tak inni tak, jeszcze inni tak lub tak w zależności od czasu/humoru/nastroju i to, że np. facet na codzień jest miły i ją szanuje nie znaczy, że w sypialni też taki jest/ma być. Sypialnia=\=życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
0 / 6

@lithium222 , Współżyją na ulicy z przypadkowymi partnerami i nazywa się to promiskuityzm. Ja nie napisałem ani razu O WSZYSTKICH kobietach. Nie sądziłem, że trzeba to podkreślać. Wiadomo bowiem powszechnie, że zawsze są wyjątki. Jeśli jednak to CIę uspokoi to "prawie wszystkie kobiety lubią dostać klapsa"...Są jeszcze takie co lubią lać facetów i inne kobiety..Skolko ugodno, dla każdego coś miłego :). Widać, że nie bardzo wiesz o czym piszesz - ponieważ są kobiety, które jeśli nie mogą na tyłku usiąść przez kilka dni to odczuwają z tego powodu satysfakcję..Mogę dać Ci link do takiego bloga a proszę ( ciekawe czy przejdzie ) http://realnefantazje.bloog.pl/?smoybbtticaid=61739a . Inna rzecz, że to wcale nie wynika z masochizmu. Zresztą masochizm to kolejne zagadnienie o nieco innym pochodzeniu :). Nie zagłębiając się jednak w skrajności - taka zwykła męska dominacja jest rzeczą całkowicie naturalną i wynika z biologizmu. Nawet w polityce, kobiety głosują głównie na facetów ( inna rzecz, że na socjalistów, no ale to też już inna historia ). Freud miał trochę racji, że wszystko jest podszyte seksem. Może i u mnie kuleje "znajomość kobiecej psychiki", pewnie dlatego strasznie lubię ją poznawać praktycznie, bo zawsze coś mnie zaskoczy :). Żadnego "znawcy" nie udaję ja piszę to co myślę w sposób wydaje mi się suchy i analityczny, bez odnoszenia się do osobistych doświadczeń...Te by na demotach na 100% bana dostały :):):)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
+1 / 5

@nitaki , Ależ oczywiście. Jedno nie jest ściśle związane z drugim. No właśnie cała rzecz w tym szacunku i bezpieczeństwie. Poczucie bezpieczeństwa powoduje dopuszczanie skrajnych zachować seksualnych - ponieważ partnerka wie, że jest bezpieczna i nie stanie jej się żadna krzywda. To w ogóle ciekawy paradoks...To jakby sprawdzać zabezpieczenia w systemie próbując go złamać.:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
-1 / 7

@Zibioff A czy ja gddzieś twierdzę, że nie ma takich osób? Nie musisz mi żadnych linków podrzucać. Są przecież i panowie, co przywdziewają się w skóry, każą się lać po pejczu i służyć swojej pani. Powinnam zatem napisać ,,bo jeden pan powiedział, zdecydowanie samiec alfa iż nie lubi idiotek, którzy nie wiedzą co sprawia nam przyjemność'. Głupotą jest właśnie uogólnianie. I doszliśmy do sedna sprawy iż każdy powinien wyrażać się w swoim imieniu, bo potem mogą wyjść nieporozumienia. Ludzie zresztą lubią sobie życie urozmaicać i dobrze, ze tak jest. A czy wszyscy mężczyźni potrafią dominować? Nie. A mimo to wchodzą w związki i zakładają rodziny. Ta cała dominacja wynika głównie z tego, że większość kobiet, jest... neizdecydowanych, bo ,,ona nie wie'''. To jej chłop powie.. tylko, ze.. często jest tak, że kobieta ,,nie wiem, ale wie jak na pewno nie'' i tak czy owak, dwójka ludzi musi uzgodnić i zaakcpetować. Bo inaczej co? Foch. a fochnąć to się potrafią i panowie i panie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Marchewka9
-1 / 1

@Zibioff
Lepiej nie słuchaj takich panienek, bo szybko wyrobisz sobie złą opinię o kobietach. Sama miałam wątpliwą przyjemność urodzić się dziewczyną i zawczasu zapewniam cię, że nie wszystkie się tak zachowują. Chociaż jak słucham niektórych to faktycznie aż ręce opadają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
+1 / 1

@Marchewka9 , to była mężatka ;). Ja zaś jestem już w takim wieku, że zdania mam wyrobione na większość tematów, choć oczywiście ciągle coś nowego mnie zaskakuje :).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Marchewka9
-1 / 1

@Zibioff
Aż dziwne, że jakimś cudem męża sobie znalazła. Ale skoro nawet tak się zachowujące osoby znajdują sobie partnerów, to pewnie wcale nie jest to aż takie trudne...A co do mojego komentarza, tak tylko chciałam uprzedzić, żebyś sobie nie myślał że każda kobieta to idiotka, która nie potrafi się zachować.
Tak z ciekawości, jaki to wiek? Bo pewnie sporo starszy ode mnie jesteś skoro znasz się na takich sprawach :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
+1 / 1

@Marchewka9 , Ja nie uważam kobiet za idiotki, wręcz przeciwnie. Uważam, że ogólnie kobiety są od nas facetów dużo mądrzejsze. Są oczywiście jak zawsze wyjątki i trafiają się wyjątkowo głupie i tępe niewiasty, czasami nawet do tego ładne, co może sprawiać wrażenie, że nie są wcale aż takie głupie, ponieważ nasza męska głupota charakteryzuje się tym, że my potrafimy w wyjątkowo głupiej a ładnej kobiecie dostrzec mądrość, której tam w ogóle nie ma..Inaczej mówiąc, cycki nam często przesłaniają trzeźwy ogląd świata, czego na pewno nie można nazwać mądrością...No i potrafimy zabrać dziecku kolejkę elektryczną i sami się nią bawić...:D. Co do wieku to bardzo dobrze pamiętam wybory w 1989 r. :).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Granito
+14 / 18

Trzeba znaleźć złoty środek - ani krzywdzić płeć piękną, ani nie dawać sobą pomiatać. Istnieje coś takiego jak samoobrona i nie, nie dotyczy ona jedynie kobiet. Facet w sytuacji niebezpieczeństwa ma prawo się bronić - nikt mu nie broni złapać takich łachuder i rzucić jedną w drugą - obrona nie polega jedynie na osłanianiu się, lecz także na ataku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Granito
+6 / 6

@SmiesznaSprawa To jest strasznie patologiczna luka w polskim prawie. Zabójstwo jednego śmiecia, który zamordował Ci rodzinę nie odda Ci jej i jedno morderstwo nie jest równe drugiemu. Wybicie rodziny jest o wiele cięższe. Aż mi się przypomniał ostatni atak we Francji gdzie terrorysta zabił rodziców niewinnego dziecka. Takim ludziom życzę jak najgorzej. Wyczuwam nawet powiązanie z filmem "Leon zawodowiec". Ograniczenie dostępu do broni niczego nie zmienia na lepsze, bo PRZECIEŻ TERRORYSTA JAK BĘDZIE CHCIAŁ TO SOBIE BROŃ ZAŁATWI, ale lewactwo dąży do rozbrojenia narodu. Z drugiej strony obrona "choćby na śmierć" także ma słabe strony - wyobraź sobie, że atakuje Ciebie wściekła przedstawicielka płci pięknej, która oprócz tego, że jest wkurzona nie może Ci nic zrobić - w takiej sytuacji nie powinno mieć się prawa bronić, aby zabić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
+13 / 17

Damy trzeba traktować jak damy, a szmaty jak szmaty. A tu każdy sam sobie dopasuje model traktowania do danej osoby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartek3033
+4 / 6

@Qrvishon jak to mam w zwyczaju mówić, kobiet się nie bije, ale szmata kobietą nie jest. Aż dziwne że nikt cię nie zminusował. Obecnie niestety doszło do takiej patoli społecznej, że feminazistki często to mocno i grubo wykorzystują. Niekoniecznie uciekając się stricte do przemocy fizycznej wymierzonej w faceta, ale do różnych zachowań i prowokacji słownych. Potrafią wykończyć faceta, bo są przekonane o swojej bezkarności, oraz o tym że nic takiej nie jesteś w stanie zrobić, (mimo że należało by jej wymalować w twarz) bo wtedy będziesz skończony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
-1 / 5

@bartek3033 To jest tzw. przemoc psychiczna. Nagrywa się agresora, zbiera materiał dowodowy przeciwko i zgłasza to odpowiednich służb, a nie czeka z założonymi gałązkami. Zatem niekoniecznie od razu trzeba przemalowywać komuś twarz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartek3033
+1 / 3

@lithium222 A czy takie nagrywanie nie jest aby karalne? Poza tym wiesz jak działa polski system sprawiedliwości, od policji począwszy na sądach kończąc. Jeszcze jak laska ma zacięcie aktorskie, to bez względu na fakty zrobi z siebie ofiarę a z ciebie agresora. (zresztą popatrz nawet na głupie sprawy rozwodowe czy ustalenia praw opieki nad dziećmi, Kto prawie zawsze tutaj wygrywa?)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
-2 / 4

@bartek3033 a jak są zdobywane materiały dowodowe? Nagrywając. Nie jest. Sama miałam sytuacje, że nagrywaliśmy rozmowę z osobą, która chciała wyłudzić sporo pieniędzy za pewien dokument. Nagrania pozwoliły ,,usadzić'' panów, bo wcześniej nie było twardych dowodów, że to oni naciągają ludzi. Tak samo radzi się to ofiarom przemocy, obdukcja w przypadku przemocy fizycznej, no ale jakie inne dowody? A no często nagrane sytuacje. Jak masz przypadki np. gdy osoba znęcająca się nad osobami starszymi w jakimś ośrodku jest łapana, albo opiekunka do dziecka? Wszystko idzie z nagrań. Nie samego słowa. W przypadku rozpraw sądowych, niestety w 90 % ojcowie sami zrzekają się lub przyznają, że dziecko powinno być z matką. Potwierdzają to osoby zajmujące się sprawami rozwodowymi, jak i również osoby od ,,opieki społecznej'', czy psychologowie. I na koniec kobietom, jak są tłuczone, czy napastowane psychicznie przez mężczyzn radzi sie: uciekac, wynieść się, zamieszkać gdzie indziej. Dlaczego tej rady nie stosują panowie? Uważasz, że lepiej nic nie robić i użalać się nad sobą? To, że komuś za przeproszeniem zmalujesz gębe, nie zmieni, ani twojej ani jego sytuacji. Agresor nie zrozumie, może Ci tylko narobić problemów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sebastos
+5 / 5

Cóż, rosnący poziom przestępczości wśród dziewczyn nie bierze się znikąd! Z cyklu, daj komuś palca, a odgryzie ci całą rękę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hoost
+5 / 11

Dla mnie to jest proste zachowujesz się jak facet to i obrywasz jak facet tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mixy3
+8 / 10

Moze jestem dziwny ale bym im napier dolil

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trentilvbidt
+3 / 5

Powinien połamać łapy i szczęki gówniarom i tyle. Tak jak być powinno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Alt_truista
+3 / 7

Ciekawe, czy lachony będą takie "wojownicze", jak dżihadyści wezmą je w obroty. Dla nich kobieta nie jest człowiekiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ziommeczek
+3 / 3

Jakoś miałbym duży dyskomfort uderzając w tym przypadku głupie dziewczynki, ale gdyby dwie zaczęły mnie lać to powykręcałbym łapy i odechciałoby się czegokolwiek xd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Krzysiek9375
+6 / 8

skoro równouprawnienie to ładuje się w mordę po równo xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~r435t6
+2 / 2

@Krzysiek9375 I tak trzymać! ąż takim jak z demota ryj zsinieje na bulwę :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Samgwa
+4 / 4

Powiedzenie "damski bokser" obowiązuje tylko damy, jeśli się nie zaliczasz to dostaniesz bombę w ryj, to tyle na temat nie "bicia dziewczynek".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~BIueAlien
-2 / 4

@Samgwa a co jesli on pierwszy zaatakowal ich kolezanke, wiec dwie w zemście go "ukaraly"? powinien tez je pobić choć nie jest on ofiarą a agresowrem? Pozatym to żałosne, facet leje babe i nic, dla kazdego to normalne, bo to facet, a winna jest ona ze takiego wybrala, a jak kobieta uderzy faceta ( moze miec powod, zdrade albo on ją okradł albo skrzywdzil jej kolezankę, bijąc ją) to juz mozna ją uderzyć? Nie widzisz ze kobiety są słabsze, niby maja prawo do obrony przed ataującym je facetem ale nie są w stanie tego zrobic, a jak jakaś atakuje, to chcesz je traktować na równi sobie, choc jesteś silniejszy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Samgwa
+2 / 2

Same chciały równości, więc się dostosowałem do wymogów a jak komuś to nie pasuje to niech ma pretensję do tych wojujących o równość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mattian23374
0 / 6

A ja bym nie uderzył jednak. Obrona i wycofanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gototoilet
+3 / 3

Dziewczyn owszem, ale szmaty to już co innego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar R0kin
+3 / 3

Szacunek do kobiet to jedno, ale kobieta raczej Cię nie uderzy więc te stworzenia mógł tłuc do woli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ciemnogród2016
-3 / 7

Gdybyście obejrzeli cały filmik, a nie sugerowali się zdjęciem wyjętym z kontekstu niczym z serwisów internetowych, a ludzie nie wstawiali by gówna na główną to shitstorm'u by nie było. Tyle w temacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gruchaM
+1 / 5

ale o to chodzi, któremu gimbowi będzie chciało się sprawdzać źródło? połowa z uczęszczających tutaj przychodzi "wyżalić się" i znaleźć kumpli z którymi można polamentować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kamileo123456
+6 / 8

To kobiety od lat wmawiają dziewczynkom, że moga chłopców bić bezkarnie - a chłopcom, że dziewczynek bić nie wolno. Mama tego chłopaka jest przykładem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dragranis
+1 / 3

To powód do wstydu a nie dumy. Jak ktoś mnie atakuje to się bronię i nie bardzo mnie obchodzi czy to facet czy kobieta. Ale nie, bronił się nie będzie, bo kobiet bić nie można, a one mogą robić z tobą co chcą..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JimaIwo
+4 / 4

Mnie tam rodzice uczyli, że mężczyzna nigdy pierwszy nie uderzy kobiety, a jak ona pierwsza uderzyła, i nie ma zamiaru przestać, to zaczyna się obrona osobista, a wtedy wszystkie chwyty dozwolone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~devil_forced
+2 / 2

Ja tam zawsze byłem za równouprawnieniem. Nie robiłem różnicy... czy gostek czy laska, jedni i drudzy dostawali w mordę jak zaszła taka potrzeba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eksequtioner
+3 / 3

Kobiety są absolutnie i nieodwołalnie nietykalne. Nie powinno się podnosić na nie ręki... Chyba, że same zrzekną się swej nietykalności atakując... uderzając pierwsze. Wtedy facet może zdecydować czy odpowie ciosem na cios czy odpuści... Kobiety po prostu muszą mieć świadomość, że uderzając mężczyznę zrzekają się swojego prawa do nietykalności. Znam przypadek, że kobieta rzuciła się na faceta z pazurami, poorała mu poważnie twarz do krwi, a gdy nie przestawała, dostała stopującego wierzchem dłoni. Wybiegła z domu i zadzwoniła na policję - chciała podkładki pod rozwód. Policja przyjechała. Ona - czerwony policzek. On - zalany krwią ze szramami po pazurach na całej twarzy. Babsko było na tyle bezczelne, że przekonywało policjantów, że on tak sam się podrapał. Policja zapytała krótko - czy chce PAN wnieść wniosek o pobicie. Facet odmówił i w ciągu kilku godzin później wraz ze swoimi rzeczami był już u kumpla. Reasumując - Panowie - nie bójcie się bronić, ale pamiętajcie, że jesteście silniejsi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
+2 / 6

A mnie uczono czegoś innego, nie używaj przemocy, nie bij się, ale jeżeli ktoś ciebie atakuje to się broń, wszystkimi możliwymi sposobami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~n_jak_nika
+2 / 2

niech się cieszy że akurat nie nosiły obcasów/szpilek, bo inaczej mógłby tego nie przeżyć jakby go skopały obcasami. Ciekawe co wtedy by jego mamuśka powiedziała na pogrzebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Krokooodyl
-1 / 1

przecież dziewczyny w tym wieku nie noszą jeszcze szpilek (chyba) :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koksiaz
+4 / 4

Osobiście uważam że kobiety nie wolno uderzyć tylko wtedy, jeśli miałby to być akt agresji ze strony faceta. W obronie facet powinien mieć pełne prawo prać taką pi**ę dopóki nie przestanie go atakować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Oddawaj
+4 / 4

Powinien porządnie przylutować każdej z osobna, tyle w temacie. Rodzice nienormalni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~aab
-3 / 5

Przecież na filmie (jest w źródle) wyraźnie widać że on nie jest bierny, tylko też próbuje też je kopać. Laski były po prostu od niego lepsze, umiały lepiej i mocniej kopać i dlatego on dostał a o nie one. Jak koleś widział, że nie ma z nimi szans z nimi, mógł do nich nie podskakiwać. Tylko głupi podskakuje do silniejszego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Redokoks
+4 / 4

Niedawno, na przerwie w szkole, siedziałem sobie na ławce i podeszła do mnie dziewczyna z mojej klasy i uderzyła mnie w twarz, ja zaskoczony nie oddałem od razu. Jak się odwróciła i zrobiła 2-3 kroki to złapałem ją za tyłek. To czy dobrze zrobiłem jest mniej ważne od tego, że jakiś tydzień później pisałem o tym wydarzeniu z kolegą, on stwierdził, że postąpiłem źle ponieważ kobieta ma prawo poniżać faceta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ilop
+2 / 2

Kobiety uderzyć nie można, ale szmatę trzeba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
+2 / 2

Są sytuacje, kiedy kobieta powinna dostać w twarz - to jest jedna z nich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Peppone
+3 / 7

Biali, heteroseksualni, pracujący faceci - grupa społeczna, która ma dziś najbardziej przejegrane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
-2 / 6

@Peppone a to niby gdzie? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krystek27042001
0 / 2

powiem tak... bronić to on się mógł. Nie mógł ich uderzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Morela01
-4 / 4

Czekam aż nastanie piękny dzień i zrozumiecie, że nie wszystko, co trafia do internetu jest prawdziwe. Ustawka aż bije po oczach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~anatman123
+2 / 2

Powinien im zdrowo zaje***żeby je kukle swędziały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aliens_Hicks1
-2 / 6

Jak laska szumi i zaczyna fikać to na nią jest tylko jeden sposób: Najpierw pięściami BACH BACH BACH!, potem wyr*chać RACH CIACH CIACH!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rademenes_
+1 / 3

Kobiet się nie bije nigdy, ale na zdjęciu są dwie szmaty, a szmaty bić już wolno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cysiek1991
+1 / 1

Ja rozumiem nie bicie kobiet, nie oddawanie im. Ale nie blokowanie ataku w ogóle nie pojmę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~lordcondom
+3 / 3

Kobietę należy traktować jak kobietę tylko wtedy jeśli ona sama zachowuje się jak kobieta. Jakby jakaś laska zaczęła mnie bić (bez mojej winy) to zostałaby szybko sprowadzona do poziomu. Pozdro i trzymajcie () 3 100 :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~SoloQsux
+1 / 3

Jakbym pizgnął obie, to zawinęłyby się na tym drzewie w tle :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar HuecoMundo
+1 / 3

Jak ma być równouprawnienie to wpier.ol powinien być taki sam dla facetów jak i dla bab. Chyba że samiczki nie chcą uprawnienia lecz przywilejów, więc te całe "równouprawnienie" to mrzonka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@HuecoMundo

Powinien byc adekwatny do krzywdy wyrzadzonej przez kobiete, a nie ze ona ledwo klepnie tak ze on nie poczuje a on jej zawali tube ze posle do szpitala.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Donald Tusk
+1 / 1

@BlueAlien
Śmieszne, jest w drugą stronę.
Faktycznie, laska kopie faceta po głowie = ona ledwo klepnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

Tusk, jakim cudem znalazles moj komentarz napisany komus innemu pod demotem wrzuconym 2 lata temu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Donald Tusk
+1 / 1

@BlueAlien
19 kwietnia 2018 o 17:52
To nie jest dwa lata temu....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

Ale demot wrzucony dwa lata temu.

Zobacz na post HuecoMundo, ktoremu odpisałam. 21 czerwca 2016 o 11:42 .
Demot wrzucony 19 czerwca 2016 roku o 17:00 :)

Wiec jakim cudem mnie tu znalazłeś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Donald Tusk
+1 / 1

@BlueAlien
No widzę...
Przecież według ciebie dwie laski kopiące gościa w głowę to "ledwo klepnie tak ze on nie poczuje"....
Bo przecież, zdrowo myślący człowiek pod demotem o zabójstwie, nie napiszesz, że mógł zabić delikatnie i humanitarnie. No, chyba, że chce na siłę usprawiedliwić.
O co się wadzisz ?
A skąd ty tu się wzięłaś ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

Bo jestem ciekawa skąd wiedziałeś, ze napisałam tu komentarz, mimo ze demot wrzucony 2 lata temu, komentarz Hueco napisany 2 lata temu, a moj komentarz napisany wczoraj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Donald Tusk
+1 / 1

@BlueAlien

Domyśl się.
I powiedz.
A skąd ty tu się wzięłaś ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

A ty nie mozesz pierwszy? Wtedy ja odpisze :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Donald Tusk
0 / 0

@BlueAlien
Przecież kobiety tak nie robią, sama tak pisałaś.
Tylko mężczyźni są ograniczeni i tak robią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-2 / 2

Ze co, ze piszą pod starymi demotami?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Donald Tusk
0 / 0

@BlueAlien
To ty twierdziłaś, że kobiety od razu odpowiadają, a faceci nic.
Pokazujesz coś innego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

bo tobie pierwsza zadalam pytanie? Wiec pierwsza oczekuje odpowiedzi? logiczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Donald Tusk
0 / 0

@BlueAlien
Z przeglądania komentarzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

Aha, czyli mnie sledzisz? Wchodzisz na moj profil i sprawdzasz gdzie i co ostatnio skomentowalam oraz jak i od razu atakujesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Donald Tusk
0 / 0

@Donald Tusk
A jak mam sprawdzać?
A po tym, co na demotach się działo, powiedziałem, że konta już więcej nie założę.
Po za tym...
Gdzie twoja odpowiedzi ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Donald Tusk
0 / 0

@BlueAlien
No i gdzie twoja odpowiedzi...
Tyle jesteś warta co własne słowa.
Pierwsza aby usprawiedliwiać kobiety ze wszystkiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

Napisalam ten komentarz specjalnie by sprawdzic czy na niego odpowiesz ;] jesli tak to by znaczylo, ze sledzisz mnie na demotach, oraz moje komentarze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Donald Tusk
0 / 0

@BlueAlien
A się pięknie pokazałaś tym marnym tłumaczeniem.
Jakby tak było to od razu byś to napisała, a już na pewno po moim domyśl się.
Żałosne.
"Aha, czyli mnie sledzisz? Wchodzisz na moj profil i sprawdzasz gdzie i co ostatnio skomentowalam oraz jak i od razu atakujesz?"
Gratuluje. XD
Dopisujesz sobie odpowiedzi bo taka jest wygodna, gorzej przecież napisać, że wyszukujesz sobie demota aby trochę sobie napluć na gorszy podgatunek jakim są dla ciebie mężczyźni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

taaa, komentujac demoty sprzed dwoch lat....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Donald Tusk
0 / 0

@BlueAlien
Tak seksistko.
Gdyby to co napisałaś, że mnie podpuściłaś, było prawdą, to od razu byś to napisała.
Ale tego nie zrobiłaś...
Moja odpowiedzi jest oczywista, zaś twoje tłumaczenie w tym momencie beznadziejne.
Od razu po tym jak napisałem "Z przeglądania komentarzy." powinnaś napisać, że mnie przejrzałaś, ale tego nie zrobiłaś. Bo szukałaś sobie odpowiedniej wymówki, bo stwierdzenie, że szukasz sobie demotów aby wylać swój jad na mężczyzn byłby nie w twoim stylu.
To nie pierwszy raz, jak odpisujesz pod demotem sprzed kilku miesięcy albo lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
+1 / 1

Jesli laska jest w jesli k*rwy byly w stanie "bic jak facet" to powinno sie ich potraktowac jak facetow.. ; ]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biedronka2931
-1 / 1

pomocy kobieta mnie bije xd pi.da dostala od 2 lasek :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem