Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
672 708
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D davidstar
+12 / 30

@Xar Na Marsie też byli Brytyjczycy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar eph12
+41 / 49

@Xar No nie jest jednolita. Czemu jednak tylko pewna część tej "jednolitości" lubi się wysadzać, strzelać do ludzi itp.? Przypadek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar eph12
+15 / 27

@viragolo Wow. Codziennie? I celują prosto w dzieci? Niemcy też zrzucają? Belgowie też? B u nich też sporo zamachów było. A gwałty, których dokonują imigranci to są za karę za co? Za zbyt wolny internet?
A mam jeszcze pytanie, czy mogę sprzedać jeden z moich samolotów? Spłaciłbym szybciej kredyt hipoteczny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar eph12
+12 / 22

@~Tylko_pytam To proszę wymieniaj zamach dokonane przez IRA. Policzymy ile ich było? Aha i doczytaj o co walczyła IRA a o co walczą muslimy. Taka mała "różnica".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kompleksowy
+13 / 13

@viragolo
"przykro mi bardzo, ale jesteś członkiem NATO, tak samo jak Niemcy i Belgia. Jesteś odpowiedzialny za działania władz które demokratycznie wybrałeś."
Biorę na siebie odpowiedzialność władz Polski, a nie połowy świata.

"Samolot z Polską flagą codziennie zabija, zrzuca bomby w Syrii teraz, gdy sobie rozmawiamy."
Kłamstwo. W Syrii nie ma ani jednego polskiego samolotu.

"Teraz napisz mi proszę, ile (chodzi o konkretną, dokładną liczbę) zginęło cywili w Sryrii od początku wojny o ropę?"
Kłamstwo. Wojna w Syrii to efekt prób obalenia Assada, sojusznika Rosji, a nie walka o ropę, poprzez ingerencję USA organizując opozycję (bojowników) i szkoląc oraz wyposażając ich (ISIS to twór USA).

"Następnie poproszę o liczby, okreslające ile niewinnych osób zabiliśmy w Iraku ..."
Nie ma danych na ten temat. Są jedynie ogólne liczby zabitych cywilów przez koalicję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 marca 2017 o 8:12

avatar ~Tylko_mówię
+6 / 12

@viragolo zwrócę tylko uwagę na jedną rzecz. Tak jak my nie rozróżniamy szyitów, sunnitów, wahabitów i innych itów w państwach arabskich, tak samo oni widzą tylko chrześcijański zachód który atakuje ich domy.
Podejrzewam, że jakby Tobie terroryści z Czeczeni zabili rodzinę to też nie interesowałoby Cię z której prowincji i przez kogo rządzonej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kompleksowy
0 / 0

@viragolo
"Dlaczego wpieprzamy się w wewnetrzne sprawy Syrii?"
Jakie "my"?

"Dlaczego nie wprowadzamy demokracji w krajach totalitarnych gdzie nie ma ropy?"
Przykład?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kompleksowy
+2 / 2

@viragolo
AD.1
Jeżeli załóżmy USA atakuje jakiś kraj to to jest moja wina, bo należę do sojuszu? No super. To w takim razie opierając się na Twoim przykładzie stwierdzam, że WSZYSCY MUZUŁMANIE TO TERRORYŚCI.

AD.2
Korea Płn - bo "Kij Mu w Oko" ma atomówkę i jak ktoś zaatakuje ten kraj to jej użyje? Bo nie liczy się z ofiarami? Bo Rosja i Chiny je "wspierają" (gwarantują istnienie)?

Połowa Afryki - tam jest złoto, srebro, miedź i diamenty, czyli nie mniej cenne zasoby niż ropa. Myślisz dlaczego tam NATO się nie pcha? A no kurka dlatego, że tam cały czas są wojny, bez przerwy od 50 lat się tłuką. Gdyby doszło do ingerencji to doszłoby do masakry, ludobójstwa chyba na jeszcze większą skalę niż holocaust.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zbalik
-1 / 25

w latach 70 i 80 to katolicy z IRA dokonywali zamachow w Anglii kazda religia jest zla dopoki ludzie tego niezrozumieja to beds zamachy w imie boga i niewazne jakiego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kompleksowy
+4 / 16

@zbalik - Ci katolicy walczyli o to, aby Irlandia Północna stała się częścią Irlandii. Walczyli o suwerenność, a ich cele były jasno sprecyzowane. Poczytaj sobie o ich atakach. IRA niejednokrotnie przepraszała za śmierć osób postronnych, a przed samym atakiem informowała, gdzie atak nastąpi.

Teraz pytanie do Ciebie. Czy muzułmanie informują gdzie wykonają atak? Czy przepraszają za to, że zginęły osoby postronne? Czy mają w ogóle jasno określone cele?

Na wszystkie pytania jest jedna odpowiedź: NIE! Dlatego porównanie ich do IRA jest totalnie chybione.

Co do samej działalności IRA, jestem jej przeciwny. Rozumiem oczywiście ich działania, pobudki, ale nie w tej sposób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Tylko_mówię
-1 / 19

@Kompleksowy pytanie do Ciebie. Czy wszyscy muzułmanie wiedzą kiedy i gdzie nastąpi atak? Czy wie to tylko pojedyncza osoba która go przeprowadza?
A czy AK przepraszało za ataki na Niemców? A czy ETA przeprasza za swoje ataki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kompleksowy
+4 / 8

@~Tylko_mówię
"Czy wszyscy muzułmanie wiedzą kiedy i gdzie nastąpi atak?"
I widzisz, to jest różnica pomiędzy islamem a IRA. IRA była zorganizowana i ludzie wewnątrz wiedzieli co i jak. Natomiast islamscy terroryści to wolni strzelcy, którzy atakują co popadnie w imię Allaha.

"A czy AK przepraszało za ataki na Niemców?"
Innymi słowy chcesz powiedzieć, że teraz w Europie trwa otwarta wojna?

"A czy ETA przeprasza za swoje ataki?"
ETA również walczyła o niepodległość. Czy islamiści walczą o niepodległość czy o dominację nad światem pod szyldem jednej religii?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Drajkutek
+5 / 5

@zbalik IRA celowała w obiekty wojskowe - lub z brytyjskim rządem i armią powiązane. Zamachy w cywilnych miejscach publicznych np. pubach to wyjątki - a dla muzułmanów reguła. Po drugie - ilu zamachów dokonała IRA przez cały czas swojej działalności - a ilu dokonują muzułmanie? Po trzecie - czy IRA robiła to zgodnie z Ewangelią - czy wbrew Ewangelii? Czy muzułmanie dokonują zamachów zgodnie z Koranem i Sunną - czy niezgodnie. Powiesz pewnie: "Zamach to zamach, a zabici są martwi, nie obchodzi ich w imię jakiej idei zginęli". Niby masz rację - ale po zamachu katol z IRA wie, że kara go nie ominie. Muślim natomiast wie, że po zamachu nie ominie go nagroda. Widzisz różnicę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
0 / 0

@zbalik IRA walczyła o wolność swojego kraju a to, że byli katolikami nie ma tu żadnego znaczenia. Może źle zapamiętałam ale IRA dzwoniła przed wybuchem i mówiła, gdzie jest ładunek. Raz podali niedokładnie miejsce i były ofiary śmiertelne. Dawno to było i może pamięć zawodzi ale porównywanie ich do islamistów jest trochę na wyrost.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Adraxer
+1 / 1

@zbalik @zbalik Różnicy jest taka, że tamci "katolicy" mordując działali wbrew katolicyzmowi i mieli motywacje polityczne. Jezus nie mordował. Natomiast tym muzułmanom przekaz koranu, który musi być interpretowany przez tafsiry, oraz hadisy nakazują mordować tych ludzi. Oni robią to z pobudek religijnych wrzeszcząc imię swego boga. mahomet to człowiek, który w hadisie stwierdza, że pewien zbawienia może być tylko ten co umrze prowadząc jihad. To człowiek, który zdobywszy większość prześladował nie muzułmanów (Q2:191 - sprawdź tafsir Al-Jalalayna). Podbił Syrię mordując i gwałcąc. Jego następca Ibn Abbas robił to samo i to ciągnie się do dziś. Żadna religia wg. definicji nie jest zła, ale islam to też szowinistyczna ideologia taka jak nazizm. Nazioli też trzeba było zabijać i tu nie ma problemu. Natomiast jak ktoś pod płaszczykiem religii chce podbijać cały świat, to mamy milczeć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Taka_to_prawda
0 / 0

@All czytając te wasze wypociny dochodzi się do wniosku, że chyba nie wiecie, że ofiary IRA to ponad 3500 osób. Bagatelizujecie to bo nie pasuje do waszej teorii czy z niewiedzy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Asheera
+13 / 13

Azja to nie tylko chiny, czy japonia - do krajów azjatyckich zaliczają się również pakistan, indonezja, czy bangladesz. Więc stwierdzenie, że koleś to azjata - mimo wszystko może być prawidłowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Tylko_mówię
+6 / 10

@Asheera Indie i Pakistan były kiedyś częścią Imperium Brytyjskiego, więc nic dziwnego, że koleś mógł mieć obywatelstwo brytyjskie.
Zresztą bardzo wielu cenionych lekarzy jest właśnie z Indii i Pakistanu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Asheera
+1 / 1

@Tylko_mówię Wiem, że mógł mieć obywatelstwo brytyjskie. Chodzi mi raczej o to, że większosć tekstów jakie się ostatnio pojawia naśmiewa się ze stwierdzenia, że zamachowiec był "pochodzenia azjatyckiego", bo myślac o azji od razu mają przed oczami osobników rodem z chin, czy japonii, nie uwzględniają "szczegółu", że to właśnie w azji islam jest najbardziej rozpowszechniony.

A co do pochodzenia wielu cenionych lekarzy itp. - wyznanie, czy narodowośc nie wyklucza inteligencji, ani automatycznie nie sprawia, że osoba rodzi się "zła". To jest kwestia przede wszystkim wychowania, społecznej mentalności - oraz poszczegolnych cech danego człowieka. Gdyby biblia, albo księża nawoływała do zabijania i tępnia każdego kto jest inny - z naszej strony działoby się dokładnie to samo (w sumie w przeszłości miało to miejsce - nawróć się, albo zgiń)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lougramm
+24 / 36

Wincyj islamskich morderców i gwałcicieli wincyj!!! Przepraszam, chciałem napisać biednych kobiet z dziećmi i reklamówkami uciekającymi przed wojną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Taka_to_prawda
-3 / 5

@lougramm gwałty i morderstwa są, a widzę ze masz krotka pamięć. Jeszcze niedawno we Wrocławiu był nieudany zamach. Brunon K. chciał wysadzić sejm. Za poprzednich rządów PiS ludzie mieli tak go dość, że w Łodzi zdesperowany obywatel wtargnął do siedziby PiS chcąc zabić członków tej partii a najlepiej samego Kaczyńskiego. To tak tylko z 10 ostatnich lat które przyszło mi na myśl w czasie pisania tego komentarza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~andjrezeke
+2 / 2

@~Taka_to_prawda no a ja Ci wymienie z 400 wiecej przypadków o powazniejszej skali w przypadku islamistow :). A jeszcze nie wiadomo ile teo jest tak naprawde bo wątpie zeby media w Szwecji, Francji czy w Niemczec pisały o tym ze ktoś tam wlozył garnek z saletra do autobusu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Tylko_mówię
0 / 2

@andjrezeke no to jedziesz z tymi 1200 przypadkami,dajesz dajesz maleńki ;D!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xLibertarianx
+1 / 1

@Taka_to_prawda
Tak są. Dlatego trzeba sprowadzić muzułmanów, żeby było ich jeszcze więcej. Masz dwucyfrowe IQ? XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+1 / 1

@lougramm ech tylko że on się urodził w Wielkiej Brytanii, zamachowiec w Niemczech miał obywatelstwo niemieckie, zamachowiec we Francji też miał obywatelstwo francuskie. Rzecz w tym, że to żaden z nowo przyjezdnych uchodźców, żaden z Syrii. Ci odpowiadali za ataki na ciężarówki na granicy w Calais, agresywne, narażające na straty owszem, ale nie zamachy bombowe w myśl jakiejś idei, każdy z nich myślał tylko o sobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aio
+4 / 4

O! Postać encyklopedyczna. https://en.wikipedia.org/wiki/Abu_Izzadeen
"He described the 7/7 suicide bombers in London as "completely praiseworthy"
No i ratują go by dostał celę z siłownią i ps4 na 21 lat? :D To jest śmieszne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HaveANiceDay1983
0 / 0

@aio ratujągo bo UK to państwo prawa, a każdy ma prawo do procesu, a tak swoją drogą więcej pożytku było by z żywego niż z trupa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 marca 2017 o 1:12

avatar aio
+1 / 1

@HaveANiceDay1983 Tak posiedzi sobie męczennik na koszt podatnika pogra w ps4. Sam pożytek. Tyle z nich pożytku że aż się w głowie mi mota jak myślę o tym pożytku. Tak UK państwo prawa sharia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zlociutki
0 / 2

@HaveANiceDay1983 w twoim wypadku wiecej "porzytku" zamiast pisania komentarzy na demotach poczytac slownik

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 marca 2017 o 10:21

avatar ~hgfjkgjkjhty
0 / 2

Mam nadzieję że odratowali jego jakże cenne życie.
A propo, każdego zamachu / strzelaniny to sprawcę widzę tak: Brytyjczyk /holender/ francuz/ niemiec rasy "białej" (lol), o brązowych oczach (zawsze i bez wyjątku), czarnej / brązowej skórze (są wyjątki marginalne), długą brodą (też obowiązkowa bo prorok taką miał jak Aishę 9cioletnią wzbogacał) i imieniu typowym Muhammad abdul hamahamaaa'asad (na pewno przypadek)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Gość20
+2 / 2

Brytyjczyk z dziada-pradziada. Jego ród na pewno pamięta wojnę Dwóch Róż ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Co Ja Pacze
+2 / 2

a z wyznania pewnie Świadek Jehowy :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~nikuśp
0 / 2

Należało by napisac - według lewackich mediów z niemieckiego konsorcjum

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
+1 / 1

@davidstar Wszystko pięknie, tylko że Abu Izzadeen nadal siedzi w więzieniu. Bilokacja?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tellchar
+1 / 1

Według jakich mediów? Bo ja wszędzie słyszałem, że ejst to obywatel brytyjski pochodzenia bliskowschodniego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~RacjonalnyWacław
+1 / 3

To że mordercą był islamista nie znaczy że islamista był mordercą. Nie dajmy się zwariować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Andrzejekekeke
-1 / 3

Zwariować mozna od twojego wpisu. To,że zabił morderca nie oznacza ze morderca zabił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~RacjonalnyWacław
+1 / 1

Sorka, chciałem uwypuklić kretynizm poprawnie politycznych mędrków, którzy w obliczy niezaprzeczalnych faktów wiją się jak piskorze w swoich lewackich myślowywodach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
0 / 0

Oj tam oj tam, Anglik się opalił i już, że z Bliskiego Wchodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+1 / 1

Niestety Brytyjczycy, podobnie jak kraje skandynawskie i zachodnia Europa wciąż płacą za swoją otwartość względem obcych i zapraszanie małpoludów w celu ubogacania kulturowego, niestety jedynie co ci znają to gwałty, mordowanie, agresja i rozboje. Arabowie po prostu nie są dość cywilizowani aby żyć pośród cywilizowanych ludzi, są dzicy i prymitywni więc nie jest zaskoczeniem, że kiedyś wymyślili sobie religię opartą na przemocy bo to najłatwiej im zrozumieć. Nie można też zapominać o ich zachciankach, które są tak odległe od zachcianek Europejczyków czy Amerykanów i tak ja w naszych głowach pojawiają się takie typu "mam ochotę na chipsy" czy "pójdę pojeździć sobie na rowerze" to ich wyglądają raczej tak "jaki ładny dzień, chyba zaraz sobie kogoś zgwałcę" albo "ten koleś przede mną ma fajną czapkę, mam wielką chęć zabicia go po czym oczywiście ukradnę czapeczkę". Miejsce takich osobników jest w buszu lub na pustyni gdzie jest mniejsza szansa wyrządzenia zła a nie w centrach naszych miast pośród naszych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
0 / 0

@Adrian1234 Niestety, ale muzułmańscy terroryści wciąż wygrywają arytmetycznie - za jedno ich życie odbieranie jest kilka/kilkadziesiąt żyć Europejczyków.
Każdy wynik lepszy niż 1:1 - jest ich wygraną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niebieskipompon
+1 / 1

Że co ... bo czarny to nie może być chińczykiem ... ale z was są rasiści . Jak media mówią że azjata to ja im wierze .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+3 / 3

Gwoli ścisłości, Abu Izzadeen siedzi w więzieniu. To nie on, tylko inny Arab.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kamileo123456
0 / 0

Angela Merkel szykuje już dla niego - w ramach przeprosin za zamach, którego dokonał - komfortowe mieszkanie dla niego i jego rodziny w centrum Berlina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Dawaj123
+1 / 1

Czy teraz komisarze z UE zakażą lub ograniczą możliwość korzystania z samochodów, może z SUVów ???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar xenomorphia
+3 / 3

Khalid Masood, lat 52. Urodzony w Wielkiej Brytanii. I nie, nie przeżył

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~jakiśjak
+1 / 1

To bardzo ciekawe, że obecnie siedzi w więzieniu, więc nie mogło go tam być i pogłoska, że to on już została zidentyfikowana. Naprawdę, zweryfikujcie czasem informacje - zamachowcem był Khalid Masood (urodzony jako Adrian Elms w Dartford w hrabstwie Kent).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Adraxer
+2 / 2

@zbalik Różnicy jest taka, że tamci "katolicy" mordując działali wbrew katolicyzmowi i mieli motywacje polityczne. Jezus nie mordował. Natomiast tym muzułmanom przekaz koranu, który musi być interpretowany przez tafsiry, oraz hadisy nakazują mordować tych ludzi. Oni robią to z pobudek religijnych wrzeszcząc imię swego boga. mahomet to człowiek, który w hadisie stwierdza, że pewien zbawienia może być tylko ten co umrze prowadząc jihad. To człowiek, który zdobywszy większość prześladował nie muzułmanów (Q2:191 - sprawdź tafsir Al-Jalalayna). Podbił Syrię mordując i gwałcąc. Jego następca Ibn Abbas robił to samo i to ciągnie się do dziś. Żadna religia wg. definicji nie jest zła, ale islam to też szowinistyczna ideologia taka jak nazizm. Nazioli też trzeba było zabijać i tu nie ma problemu. Natomiast jak ktoś pod płaszczykiem religii chce podbijać cały świat, to mamy milczeć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~scvxscv
0 / 0

Po co było go ratować? Powinni pozwolić mu odejść do swojego allacha, albo nawet w tym pomóc..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem