Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
595 604
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F FenrirIbnLaAhad
+52 / 62

No to teraz niech pozwą o odszkodowanie ten smieszny ruch feministek, który za to odpowiada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kompleksowy
+30 / 40

@FenrirIbnLaAhad - jestem jak najbardziej za. Im te dziewczyny mocniej się dobiorą do tyłka feministkom, tym lepiej.Każda niech zażąda równowartości kontraktu (umowy). Jeśli była na stałe, to np. równowartość 3-letniego wynagrodzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar eph12
+23 / 43

Bo to feministki. Od nich mniej inteligentny jest już tylko pusty słoik po majonezie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
+2 / 2

@binka02 Żeby być zatrudniona jako hostessa na prawdę nie trzeba niewiadomo jak wyglądać. Już nie przesadzajmy. Większość jest wręcz brzydka, ale zrobiona, mają dobrą sylwetkę i są młode. Czyli jak w sumie 80 % kobiet, w wieku przez 30.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
-2 / 4

@binka02 Twoja siostra była kasjerką, siedziała sobie grzecznie za kasą ubrana w firmowy uniform. Nie paradowała we wdzianku ledwo za tyłek. Coraz częściej po prostu zwraca się uwagę, że takie zjawisko, wiecznego negliżowania młodych kobiet, nie jest ani fajne, ani mądre. Chociaż są osoby, którym się to może podobać, czy im nie przeszkadza. Jednak gadanie, jak to ,,zrobiły to z zazdrości" jet nieco moim zdaniem nie na miejscu.

Goście zrezygnowali z kupowania w danym sklepie, bo nie mogli się pogapić, na atrakcjyną młodą dziewczynę. Nie uważasz, że to trochę zabawne? Pracownik ma być przede wszysktkim dobry w tym co robi. Nie wiem jak Ciebie, ale mnie np. drażnią przytyki do mojej atrakcyjności w miejscu pracy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mi0
-2 / 2

@eph12 @up Zgadzam się z tobą. Mam podobnie. Komplementy na temat urody w miejscu pracy moga uwłaszczac kobiecie, bo to tak jakby była taka lala do ozdoby. Chce byc traktowana jako profesionalny pracownik, nie pani do cieszenia oka klienta. Najgorsze że jest przyzwolenie n atakie właśnie komplementy. A że klient nasz pan to nie wiadomo co robić. Moim zdaniem powinno być to zabronione. Na ulicy powiesz takiemu "niech się pan odczepi" czy coś podobnego, ale w firmie jak już pisałam klient nasz pan i z jednej strony uwagi na temat urody podchodza pod molestowanie z drugiej dla takiego napaleńca to miły komplement.
Faceci za bardzo uwierzyli w to, ze kazda absolutnie kazda kobieta uwielbia gdy kazdy, ale to kazdy facet chwali jej urode i ja podrywa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nighthawk7
+5 / 5

Może ktoś streścić o co chodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S ssw
+7 / 17

@Nighthawk7 Feministki walczą o prawa kobiet, równouprawnienie i o to, zeby nie traktować kobiet przedmiotowo. Generalnie rzyganie i sranie poprawnością polityczną we wszystkie strony. No i przeciez dla feministek grid girls czy panny w meczach bokserskich z numerkami rund czy np hostessy obok podium na Tour de France to szczyt uprzedmiotowienia kobiet. Zrobienie z nich seks lalek. Właściciele F1 widzą "jaki mamy klimat" i podjęli taką decyzję zanim feministki zrzygały się i zesrały na nich swoją poprawnością. Oczywiście wywołało to falę aprobaty ze strony środowisk feministycznych, no ale niekoniecznie ze strony osób najbardziej zainteresowanych czyli grid girls. Czyli w duzym skrócie: BUAHAHAHAHAHAHAAAAAA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pokos
+7 / 11

@ssw . Czyli jak zwykle, pseudo obrońcy szkodzą tym których niby mają bronić. Związki zawodowe tak broniły pracowników, że całe zakłady poupadały. Teraz pisowcy bronią kasjerek tak, że tysiące z nich będą miały wolne nie tylko niedziele ale też i pozostałe dni tygodnia bo zostaną zwolnione. Boże, broń od takich "przyjaciół"!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Kazimiera Szczuka
+5 / 11

A kogo obchodzą kobiety? Ważne żeby facetom dopiec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S ssw
+9 / 9

Ta pani wie o co kaman :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tuminure
0 / 0

A czy przypadkiem to nie właśnie faceci zaoszczędzą na tym ;)?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Snikcerik
+4 / 12

brawo feminazi! Z zazdrości, że po padoku kręcą się same atrakcyjne kobiety, zrujnowałyście im życie! Eh... do czego one są zdolne to aż strach pomyśleć. Brzydkie, głupie że żaden facet się za nimi nie obejrzy to co zrobić? Uwalić te, które są piękne, atrakcyjne bo przecież to złe jest...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gfgf
+6 / 6

@Snikcerik Dlaczego jak ludzie krytykują to podstawowym argumentem jest brzydota i zawiść. Zostawmy tylko "głupie", od urody się odczepmy, bo wiele ładnych feministek pewnie to postulowało i z drugiej strony wiele brzydkich kobiet się temu sprzeciwia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
+1 / 9

@Snikcerik Już bez przesady z tym rujnowaniem życia :D Hostessa, wielki mi zawód, czy tam praca na chwile. Aż tak dobrze płaca, za przechodzenie się w obcisłym ubranku i uśmiechanie do ludzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Snikcerik
+6 / 6

@gfgf sprostowanie - feministki nie mają tak durnych postulatów. Feministki dążą do tego, żeby pomagac innym kobietom tam, gdzie faktycznie są niesprawiedliwie traktowane, ponizane itp. Natomiast feminazistki postawiły sobie za cel zniszczenie mężczyzn a wszędzie gdzie kobiety pokazują swoje wdzięki, trzeba się wpieprzyc i tak długo męczyć dupę aż w końcu ktoś ulegnie i to zmieni.
Feministki z urodą mają różnie, przykład Emma Watson.
Feminazi są brzydkie, grube i mocno pierd***ęte.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Snikcerik
0 / 2

@lithium222 nie czepiaja się? Kurde. Pokazy bielizny i rozbierane sesje spędzają sen z powiek feminaziolom no bo przecież tam kobiety są traktowane przedmiotowo. Kobieta jak sie nago pokazuje tzn że jest poniżana, ktoś ją do tego zmusił... kit, że zrobiła to bo miała chęć a i zgarnęła kupę forsy.
Feminazistki mają ból zadka o to, że są szpetne i mają wredne charaktery to zamiast zebrać się w sobie i coś z tym zrobić wolą uprzykrzać życie innym.

Dobra, ze "zrujnowaniem życia" źle to ująłem. Chodziło o to, że przez takie pieprznięte baby, kobiety które miały pracę i ją lubiły, od tak ją straciły bo komuś to nie pasowało.

Feminazizm trzeba tępić na każdym kroku.
Feminizm popieram, na feminazizm pluję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naKiegoMiTo
+3 / 9

Trzeba być niespełna rozumu aby wierzyć w to, że feministki obecnie działają na rzecz kobiet. Jest wręcz odwrotnie. Większość tych bab to zapasione maciory, których nikt kijem przez szmatę by nie tknął więc wzięły sobie za cel, żeby innym uprzykrzać życie i sprowadzić je do takiego samego żałosnego poziomu na którym same wegetują. Jak wolnościowiec nie mam problemu z tym, żeby takie nawet najgłupsze ruchy sobie działały ale kiedy zaczynają wpływać na życie innych to już należy zacząć reagować i to stanowczo. Cytując za panem de Tocqueville "Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 lutego 2018 o 12:55

avatar stefanst
0 / 6

powiedzcie mi, co do tego mają feministki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
+3 / 9

Powiem szczerze zupełnie nie rozumiałam pchania wszędzie roznegliżowanych panienek i wszędobylskiego ,,szczucia cycem", czy to wyścigi motorowe, czy to boks. Z drugiej strony jak paniom nie przeszkadzało, za takowe widowisko robić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pokos
-1 / 3

@lithium222 . Faktem jest, że lwia cześć reklamy opiera się na wiadomych krągłościach Maryny. Kiedyś widziałem nawet reklamę stali zbrojeniowej czy wyrobów gumowych dla budownictwa w tej konwencji. No, głupie to, ale na tym polega wolność, że każdy może swój biznes prowadzić głupio, jeśli inaczej nie potrafi. A widocznie odbiorca reklamy jest chętny na takie obrazki i co pan poradzisz, trza z nimi żyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Riesling
+3 / 3

@pokos No widzisz, właśnie niektórzy uważają, że nie "trza z tym żyć", tylko edukować, wychowywać. Tak myśleli pewnie ci, którzy zwolnili te panie: żeby mężczyźni bardziej szanowali kobiety przestaniemy używać ich jak kokardek i baloników czy kwiatków z krepiny rozwieszonych do ozdoby festynu czyli jak PRZEDMIOTÓW. Inną rzeczą jest to, że dziewczęta też trzeba edukować, bo inaczej nie widzą się w innych rolach niż cielesne pocieszenie dla mężczyzny. Gdyby miały wykształcenie to chyba nie zadowalały by się taką rolą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pokos
+2 / 2

@Riesling . Edukować i wychowywać - tak. W pierwszej kolejności same zainteresowane. Ale tu, jak rozumiem, nikt nikogo ani nie edukował ani nie wychowywał ani nie pytał o zdanie. Druga sprawa jest taka, że mimo tych wysiłków edukacyjnych zawsze będą dziewczyny, którym się to po prostu podoba, dobrze się w tym czują i należy to uszanować. Bo podejmowanie ZA NIE decyzji w tej kwestii także jest traktowaniem przedmiotowym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
+2 / 2

@pokos Jest taki fajny funpage na facebooku ,,szczucie cycem". To jest wręcz niesamowite, ze ten nieszczęsny cyc można wepchać wszędzie, nawet do reklamy trumien. Z drugiej strony, dla mnie jest to niesmaczne i jakoś takoś pozbawione smaku i gustu. I nie ,,nie zazdraszczam", bo sama na ładne ciało z przyjemnością zerknę i na ładny cyc również, ale nie wszędzie i nie nachalnie.

W jakiś stropniu to jest przedmiotowość, ale widzimy to od dziecka, więc nas to nie szokuje, nie zadziwia i jest normą. Wyobraźmy sobie jednak sytuację, że przed walkami bokserksimi kobiet wchodzą przystojni, odpowiednio zbudowani panowie z kartkami (lekka groteska nie?). No właśnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aberg
+1 / 5

Ale manipulacja.... proszę przytoczyć słowa szefa F1. On mówi dlaczego z nich zrezygnował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Niccolo
+1 / 1

@aberg To już nie mogłeś sam ich przytoczyć? Gdzie nie wejdę to wszędzie o feminazistkach, a temat nie jest tego wart bym latał po całym internecie, by zaspokoić swoją chwilową ciekawość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 lutego 2018 o 21:53

avatar Zibioff
0 / 0

Hmm...Masz dobre wyczucie koloru :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Likeeaa
+3 / 3

Za długo wojny nie było, to i są durne wojenki pseudofeministek, czy ekooszołomów na przykład. Gdyby wybuchła kolejna wojna światowa, te wszystkie walki o drzewka, roślinki, prawa kobiet i inne podobne rzeczy poszłyby w odstawkę na rzecz własnego bezpieczeństwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~789i
0 / 4

N ie jest to tylko ich decyzja. Bo ze względu na takie hostessy inne kobiety ni esa traktowane powaznie. Wystarczy ubrać cos bardziej przylegającego do ciała i faceci myśla, ze moga mnie traktować jak jakąs milacą sie do nich hostesse. Głupie gadki, wpatrywanie się, niby podryw. Nie każda kobieta sobie tego zyczy. Hostessy moga wpływac negatywnie na obraz kobiety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BartoszNowacki
0 / 0

ciekawe, czy wszystkie feministki i ich organizacje sie z tego cieszą .... wydaje mi się, że nie, bo i na feministkach sie to odbije, szczególnie tych, które walczą o rzeczywiste prawa kobiet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewwelinka94
+1 / 3

Wypowiem się jako kobieta. Ludziom się już w 4 literach poprzewracało jeśli nie podoba ci się coś to tego nie rób. Feministki tak naprawdę same sobie stwarzają niepotrzebnie problemy jak chcecie naprawdę pomóc dlaczego nie zajmiecie się czymś pożytecznym? Na świecie jest dość zła i cierpienia by tracić czas na wymyślanie problemów, dlaczego nie pomożecie np. kobietom pokrzywdzonym przez gwałty, czy dzieciom z domów dziecka lub z patologicznych rodzin? No bo po co?! Lepiej dac d**Y i sie wyskrobac by pokazać ze może wszysto... po prostu szkoda słów... tak to jest gdy nie potrafi człowiek cieszyć się ze swojego życia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LinguaPura
0 / 0

A o co dokładniej chodzi bo pierwsze słyszę. Staram się nie słuchać tych głupot ale to mnie zaciekawiło. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Itakpowiem
-1 / 3

Feminizm jest chorobą polegającą na problemie z własną tożsamością, nie ma co się dziwić, że prawdziwe kobiety chcą je przegonić kijem. Robią im po prostu złą renomę. Fatalna opinia o kobietach, która powszechnie panuje i absolutny brak podejścia szarmanckiego do nich to właśnie efekt dziesięcioleci działań feminizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem