Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Ambasador Polski w Izraelu został zaatakowany, sprawca został wypuszczony, będzie odbywać 
areszt domowy
by lubiepomagac90
+
644 673
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Glupiec
+19 / 31

@mc1607 Żydowskie cwaniaczki po wojnie tutaj były i żyły jak pączek w maśle. Jednak miały pełne ręce roboty organizując tu tubylcom zajęcia typu ścieżki zdrowia, wyrywanie paznokci i te sprawy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZrytyRyj
+14 / 24

To świadczy , że i w Izraelu mieszkają idioci podatni na propagandę . W końcu dlaczego by nie . Idiotów nie brak na całym świecie - jeśli to kogoś pociesza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+8 / 18

@ZrytyRyj wątpię. moim zdaniem oni są doskonale świadomi tego co robią :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrooki
+13 / 23

Czy polski MSZ wystosował już odpowiednie przeprosiny?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+27 / 39

Żydzi niech biorą co chcą w Warszawie pod warunkiem że udowodnią iż dana kamienica 15 stycznia 1945 roku istniała. Jak nie to niech płacą za odbudowanie, 70 lat konserwacji i 70 lat podatków razem z ustawowymi odsetkami. Tylko pod warunkiem że to prawowity właściciel wg. Polskiego prawa dziedziczenia. Jeżeli to jakaś kamienica po wymordowanej rodzinie przez Niemców, to kto miał to odziedziczyć? Organizacja która na tamten dzień nawet nie istniała? Czy Izrael którego jeszcze nie było w planach?

Ponadto jeżeli kamienica została przejęta w latach 1 września 1939 - 1944/45 to roszczenia powinni kierować odpowiednio od miejscowości albo do Niemców albo do Rosjan.

Jeszcze jest takie fajne prawo o zasiedzeniu. No i to tyle w temacie. Im się nawet kępka trawy nie należy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 maja 2019 o 15:33

I idzNaWybory
-5 / 13

@yankers Dlaczego do Rosjan? Czy to oni (sowieci) wysadzali w powietrze kolejne kamienice już po Powstaniu Warszawskim, czy też tylko Niemcy na rozkaz Hitlera, by Warszawę zrównać z ziemią?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+14 / 18

@idzNaWybory Problem z kamienicami to nie tylko Warszawa a na obecnych ziemiach Polskich Rosjanie też się nieźle potrafili zabawić.
Czemu do Rosjan? Przeczytaj jeszcze raz, w zależności od miejscowości. Rosjanie (sowieci) nas też postanowili najechać i też święci nie byli. Gdy się przetaczali przez nasz kraj sporo spłonęło a i kilka miast (w obecnych granicach Polski) zrównali z ziemią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+16 / 16

@yankers --- Nawet, gdyby dana organizacja istniała w tamtym czasie, to jakież ona ma prawa do majątku jakiegoś człowieka / jakieś rodziny?!
Właścicielem danego majątku był konkretny człowiek z imieniem i nazwiskiem, a nie ogólnie Żyd. Spadkobiercami tego człowieka może być jego rodzina, a nie jakieś organizacje, które mają takie samo pochodzenie etniczne, jak on.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I idzNaWybory
-5 / 7

@yankers Podaj przykłady, gdzie sowieci się "zabawiali" podobnie jak Niemcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+2 / 2

@yankers gdzie, skąd jacy spadkobiercy po 70 latach? Własność nabywa się szybciej przez zasiedzenie zgodnie z prawem. A jak wykażą, że kamienica została zburzona (część kamienic przetrwała i zostały zburzone pod budowę pkin), albo była tam ziemia rolna, a teraz jest osiedle? Jakiekolwiek roszczenia są przeterminowane, tyle. A rząd, który za plecami dogaduje się w sprawie spłaty tych uroszczeń powinien być już dawno skazany co najmniej na banicję, a nie mieć 30% poparcia i w najlepsze robić kampanie za pieniądze publiczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wrednota
+1 / 1

@idzNaWybory Gdansk pewnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+1 / 3

@Pomylilem_Strony, dużo masz racji... ale czemu tylko wszyscy odnośnie jakiegoś mienia/terenów pożydowskich się czepiają... a kościelna komisja majątkowa, które odzyskała i odzyskuje nadal nieruchomości, ziemie? dla nich prawo ma działać inaczej wg co poniektórych z Was?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B baniapfdq
+2 / 2

@Pasqdnik82 Ooo tu wszedłeś na gruby temat. Ta komisja to skur*ysyństwo w najczystszej postaci. Organizacja, która praktycznie nie podlega żadnemu prawu i od której decyzji nie można się odwołać.
Wpadali, mówili "chcemy to" i koniec - nie ma sądzenia się, czy odwoływania.
Bandyci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2019 o 6:14

O konto usunięte
-5 / 15

Ale o co chodzi ? Przecież oplucie to nie atak fizyczny, pytaliście Pana Ambasadora ? może on lubi być opluwany ? A kurde, przecież to tak samo dobrze mógł deszcz padać. Dajcie spokój, czepcie się prądu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pokos
-2 / 14

A jakiej kary ty byś oczekiwał za oplucie człowieka? Kara śmierci czy coś więcej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gottvater
+9 / 15

@pokos
A teraz:
1.Wyobraź sobie sytuację, w której to Polak opluwa ambasadora Izraela.
2. Zauważ różnice (głównie w konsekwencjach...) :o))))))))))))))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 maja 2019 o 14:39

P pokos
0 / 2

@gottvater . Trudno przewidzieć, bo u nas to czasem grube sprawy zamiata się pod dywan a innym razem na drobnostkę reaguje się z histeryczną przesadą. Jednego jestem pewien, nie skończyłoby się to w jeden czy dwa dni, jak w Izraelu, tylko kotłowałoby się miesiącami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gottvater
+1 / 1

@pokos;
Ja podejrzewam, że cały świat miesiącami darłby szaty
oraz włosy z głowy z powodu polskiego antysemityzmu,
wyssanego zresztą, jak każdy już w międzyczasie wie,
z mlekiem Matki Polki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Glupiec
+6 / 12

Fajnie to w ogóle pokazuje jakie mogą panować nastroje w Izraelu. Jak Żydzi zaczną się u nas osiedlać na stałe i robić porządek to myślę, że taką miłością jaką nas teraz darzą to my z utęsknieniem będziemy wspominać czasy stalinizmu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pokos
-4 / 6

@Glupiec . Po pojedynczym ekscesie w wykonaniu jednego człowieka ty wnioskujesz o nastrojach w Izraelu? Dobry masz nick, adekwatny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Glupiec
+5 / 7

@pokos Nie, przesłanek jest więcej, a ten incydent jest tylko kolejnym potwierdzeniem. Inne przykładowe incydenty:
- Polscy turyści obrzuceni kamieniami przez mężczyznę wykrzykującego "dobry Polak to martwy Polak " (https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-02-02/polscy-turysci-o-incydencie-na-plazy-w-izraelu-obserwujemy-rosnaca-niechec/)
- Antypolskie hasła i swastyki namalowane przy wejściu do polskiej ambasady w Izraelu(https://www.polishexpress.co.uk/skandal-w-izraelu-antypolskie-hasla-i-swastyki-namalowane-przy-wejsciu-do-polskieh-ambasady)

Ale to tylko incydenty. Znacznie ważniejsze są rozwiązania systemowe państwa Izrael. Film dokumentalny pt. "Zniesławienie, czyli prawda o tzw. antysemityzmie" pokazuje m.in. że w szkołach w Izraelu wpaja się antypolonizm i poczucie bycia nienawidzonym. Potwierdzili to niedawno swoimi wypowiedziami szef MSZ Izraela i premier Netanjahu, którzy przed wyborami w swoim kraju próbowali zbić kapitał polityczny antypolskimi wypowiedziami. Świadczy to chyba jasno o nastrojach w Izraelu zwłaszcza, że Netanjahu wybory wygrał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar survive
+5 / 9

@Glupiec Nie musisz snuć żadnych hipotez, zobacz jak wygląda kolonizowanie Palestyny przez Izraelczyków, mając władze i poparcie USA, traktują ich gorzej niż zwierzęta.
Co tu się dziwić tym ludziom, żyją w świętym przekonaniu, że to oni są narodem wybranym, ich filozofia daje im moralne prawo na gorsze traktowanie innych, granicą jest tylko to by nie narobić sobie jednocześnie zbyt wielu wrogów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Britta1
+11 / 13

Czyimi obywatelami byli mieszkańcy, których majątek przepadł na rzecz polskiego skarbu państwa? Posiadali obywatelstwo Izraela?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olo555
+6 / 12

@Britta1

Nie. Byli obywatelami II RP.
Zgodnie z zasadami prawa rzymskiego, cywilizacji rzymskiej, oraz wszystkimi cywilizowanymi a nawet niecywilizowanymi krajami - dziedziczy się w rodzie (rodzinie - po ojcu, dziadku, itd.) ale nie po narodzie (w plemionach semickich tak jest).

Ale przedsiębiorstwo "Holocaust" chce forsy, wydoili już Niemców a Niemcy już nic im nie dadzą. Więc chcą wydoić innych frajerów. Tak więc - sami nic nie zrobią - ale z amerykańskim przymusem.

Nikogo nie obchodzi że "ratowaliśmy" żydów, nikogo nie obchodzi jakie są fakty II WW
1. Kwaśniewski przeprosił za Jedwabne
2. Komorowski mówił o "sprawstwie" Polaków w Holocauście
3. PiS negocjuje warunki wydojenia od nas 300 mld dol

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olo555
-2 / 2

@Britta1 Nie. Byli obywatelami II RP. Zgodnie z zasadami prawa rzymskiego, cywilizacji rzymskiej, oraz wszystkimi cywilizowanymi a nawet niecywilizowanymi krajami - dziedziczy się w rodzie (rodzinie - po ojcu, dziadku, itd.) ale nie po narodzie (w plemionach semickich tak jest). Ale przedsiębiorstwo "Holocaust" chce forsy, wydoili już Niemców a Niemcy już nic im nie dadzą. Więc chcą wydoić innych frajerów. Tak więc - sami nic nie zrobią - ale z amerykańskim przymusem. Nikogo nie obchodzi że "ratowaliśmy" żydów, nikogo nie obchodzi jakie są fakty II WW 1. Kwaśniewski przeprosił za Jedwabne 2. Komorowski mówił o "sprawstwie" Polaków w Holocauście 3. PiS negocjuje warunki wydojenia od nas 300 mld dol

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olo555
-2 / 2

Nie. Byli obywatelami II RP. Zgodnie z zasadami prawa rzymskiego, cywilizacji rzymskiej, oraz wszystkimi cywilizowanymi a nawet niecywilizowanymi krajami - dziedziczy się w rodzie (rodzinie - po ojcu, dziadku, itd.) ale nie po narodzie (w plemionach semickich tak jest). Ale przedsiębiorstwo "Holocaust" chce forsy, wydoili już Niemców a Niemcy już nic im nie dadzą. Więc chcą wydoić innych frajerów. Tak więc - sami nic nie zrobią - ale z amerykańskim przymusem. Nikogo nie obchodzi że "ratowaliśmy" żydów, nikogo nie obchodzi jakie są fakty II WW 1. Kwaśniewski przeprosił za Jedwabne 2. Komorowski mówił o "sprawstwie" Polaków w Holocauście 3. PiS negocjuje warunki wydojenia od nas 300 mld dol

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+8 / 8

@Britta1 --- A nawet, gdyby posiadali obywatelstwo Izraela, to ich majątek nie należy do Izraela, tylko do nich samych lub ich spadkobierców, czyli ich rodzin. Majątek prywatny należy do osoby prywatnej, a nie do jakiejś organizacji...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barteqssss
+1 / 7

Żydkom się należy te 300.000.000.000 pod warunkiem że niemcy oddadzą nam 900,000,000,000 które Polsce się należą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G golomp123
+5 / 5

żydkom wlasnie sie gówno nalezy, nawet zlotowki nie powinni dostac

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gottvater
+2 / 2

@golomp123;
Czy się Żydkom cokolwiek należy, czy nie, to niech sobie dochodzą
u adekwatnych sprawców, którymi są głównie Niemcy i Rosjanie.
Ale OD NAS nie należy im się ani złotówka!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2019 o 0:56

D daclaw
-3 / 11

Jakiegoś tamtejszego Sebę o małym rozumku dopadła niestrawność z powodu przeżarcia polityką historyczną. Tymczasem u nas ruchawka, jakby on zbrojnie pół Polski spalił i nasikał do grobów na Wawelu. Polacy i Żydzi, dwa pępki świata, może tak po szklaneczce zimnej wody? Albo po kuble na łby?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Travis222
+4 / 6

1. Przede wszystkim atak na ambasadora w świecie dyplomacji postrzegany jest jako atak na państwo.
Wyobraźmy sobie podobny precednes, gdyby chodziło o np. ambasdora Francji, albo podobny atak na ambasador Izraela w Warszawie.

2. Polska, zaraz po wojnie już w PRL, spłaciła zobowiązania nie tylko wobec ludności żydowskiej, ale również owobec innych narodów. https://www.tygodnikprzeglad.pl/polska-juz-zaplacila/
"Jan Bogutyn,
prezes Interrisk Towarzystwa Ubezpieczeń SA, b. wiceminister finansów
Jako obywatel jestem zbulwersowany ostatnio podnoszonymi roszczeniami. Uważam, że nie powinniśmy mieć już żadnych zobowiązań, bo w świetle porozumień z okresu mojej pracy w Ministerstwie Finansów ten problem został uregulowany za czasów PRL. Jeszcze na początku lat 60. w sposób prawie idealny rząd polski wynegocjował rozliczenie za majątek, który został znacjonalizowany, a należał do obywateli innych krajów, w tym Amerykanów. Pamiętam pewnego adwokata, który przyjechał do ministerstwa w imieniu klienta z Nowego Jorku i właśnie jemu pokazaliśmy dokument poświadczający, że Polska rozliczyła się z USA w tej sprawie. Dokument ze strony amerykańskiej podpisał prezydent John F. Kennedy, a ze strony polskiej premier Józef Cyrankiewicz. Wynikało z niego, że Polska przekazała Amerykanom 40 mln dol. na pokrycie roszczeń obywateli amerykańskich. To porozumienie było ratyfikowane przez Kongres USA i polski Sejm. Rząd USA przejął tym samym wszelkie zobowiązania, jakie mogły jeszcze się pojawić ze strony jego obywateli. Adwokatowi, który nawet nie wiedział o tym porozumieniu, wskazałem właściwy adres składania roszczeń – Departament Stanu w Waszyngtonie. Dziwię się, że o tym nie pamiętają ani w USA, ani w Polsce, pewnie sprawiła to wymiana kadr w resortach, jednak dokumenty, choć zakurzone, powinny być dostępne. Czy porozumienia międzynarodowe podpisywane przez JFK są już nieważne? To, co obecnie czytam o wznawianych roszczeniach z zagranicy, wydaje mi się skandalem. Dlaczego mamy płacić dwa razy za coś, co już zostało zapłacone? Przecież byłaby to próba wyłudzenia nienależnego majątku, wręcz rozbój w biały dzień. Polska miała podpisane takie porozumienia z 14 państwami. Np. zobowiązania wobec obywateli szwajcarskich spłacaliśmy dostawami węgla, Stanom Zjednoczonym zapłaciliśmy żywą gotówką. Dziś, jeśli ktoś uważa, że jakiś majątek mu się należy, zawsze może indywidualnie wystąpić na drogę sądową. Musi też pamiętać, że ten majątek – prócz jego nominalnej wartości – był przez te wszystkie lata po nacjonalizacji utrzymywany, remontowany, płacono za niego podatki i to wszystko należałoby uwzględnić przy ewentualnej wycenie. W innych państwach, które przeszły podobną do Polski drogę, np. w Czechach, ten problem zupełnie nie występuje"

3. Dlaczego środowiska żydowski dopuszczają się ataku właśnie teraz.
Warto spojrzeć na rosnący Polski produkt narodowy brutto i jednocześnie przy tym malejący dług publiczny, do tego bierność (nijakość) polskiego rządu, który woli trwonić kasę na wsparcie rodzin patologicznych, niż zająć się ochroną i rozwojem państwa polskiego.

4. Ataki na kościół opłacane przez środowiska żydowskie właśnie teraz mają na celu moralne osłabienie społeczeństwa polskiego, zwłacza tej części która jednoczy się wokół kościoła.
Przestępstwa i problemy omawiane w filmie siekielskich mają po kilkanaście i nawet kilkadziesiąt lat, ale dopiero teraz ujrzały światło dzienne.
Przypominam, że chwilę przed publikacją filmu, nagłąsniano temat profanacji murów klasztornych oblepianych przez obrazki lgbt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P premier_stulecia
0 / 2

@Travis222 Kolego, umowa indemnizacyjna dotyczy mienia znacjonalizowanego, a obecne roszczenia żydowskie dotyczą mienia bezspadkowego. To zupełnie inna kategoria!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Travis222
0 / 0

@premier_stulecia.
Tak i to jest najbardziej pozbawione sensu. Przejmowanie mienia bezspadkowego, wyłącznie z Polski przez organizacje syjonistyczne byłoby ewenementem historycznym na skalę światową.

Do 1939 roku nie było czegoś takiego jak "obywatelstwo żydowskie" czy "izraelskie". Dlatego aby rządania syjonistów miały jednolite umocowanie prawne (o logice tu nie mówimy), musieliby przejmować mienie każdego zmarłego Polaka, który nie pozostawił spadkobierców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Britta1
-1 / 1

@olo555 Nie widzę twoich komentarzy. Ani w poprzednich demotach, ani w tym. Odblokuj prywatne wiadomości, jeśli chcesz coś mi powiedziec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Britta1
0 / 0

@olo555 Weź pisz do mnie jeszcze, jak widze tylko powiadomienia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zubenelgubenupi
0 / 2

Jaki projekt zablokował PiS? I czyj to był projekt?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mietek888
0 / 2

@zubenelgubenupi Posła Rzymkowskiego z Kukiz 15. Ale jest lepszy projekt ustawy, autorstwa Stanisława Michalkiewicza, tego samego, który ujawnił notatkę z tajnych negocjacji rządu w sprawie 447.
Jego ustawa jest lepsza, bo bardzo prosta i krótka, nie dająca możliwości naciąganej interpretacji i kombinowania https://www.youtube.com/watch?v=-WAmaqBoJ48

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-1 / 3

Ustawa, którą lobby USA przegłosowało wyraźnie mówi o sprawcach Holocaustu. Polska i Polacy nie są sprawcami holocaustu i nie brali w tym udziału na szeroką skalę - nie wywozili żydów do obozów i tam mordowali, jak to robili np. Wegrzy, Rumuni czy Norwegowie. Nie widzę powodów by teraz wypłacać komuś odszkodowanie za nie swoje winy. Dlatego nie wiem po co ten hałas i to jątrzenie. Żydzi chcą odzyskać swoje, niech odzyskują od Niemców, Francuzów, Austriaków czy Węgrów, którzy masowa wywłaszczali obywateli żydowskiego pochodzenia u siebie i mordowali ich w obozach. W 1939 roku Polski nie było na mapach, a administratorami ziem zawłaszczonych i zajętych były Niemcy hitlerowskie. Do nich proszę kierować zastrzeżenia i prośby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
-1 / 3

Ale wiecie, że prawo uchwalone przez jakikolwiek kraj nie ma znaczenia dla Polski? Jeśli ktoś chce odszkodowania, musi uzyskać je w ramach prawa obowiązującego W POLSCE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rimcem
0 / 0

@jonaszewski chcesz kogoś przekonać, że jak amerykańce tupną nogą to nasz rząd powie "nie" ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P premier_stulecia
+1 / 1

@jonaszewski przecież naciski USA ida właśnie w kierunku takim, aby prawo pozwalające na uzyskanie takich roszczeń powstało. O tym przecież mówił Pompeo w lutym tego roku, tego dotyczył rozmowy, których treść ujawnił S. Michalkiewicz. A o tym jak prawo USA nie działa poza granicami niech świadczy Szwajcaria i sprawa martwych kont.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
0 / 0

@Rimcem Chcesz powiedzieć, że chociaż wstaliśmy z kolan, nasz rząd nadal, jak ujął to kiedyś Sikorski, "robi Amerykanom laskę"? ;)

A wiecie, dlaczego Polska jest na przegranej pozycji w sporach międzynarodowych z USA? Bo pokłóciliśmy się z Unią i staramy się ją rozwalić, dlatego nikt nas nigdy nie poprze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
+1 / 3

Natychmiast wystawić rachunek za uratowanie życia Żydom podczas II wojny. A następnie zerwać stosunki dyplomatyczne z Żydami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sashkya
-1 / 3

ży*y do sk******ny. Nienawidzę ścierwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamiles1313
-2 / 2

Po co pisać takie głupoty... 300 000 000 000 dolarów (x4PLN) daje 1 200 000 000 000 PLN / 120 000 = 100 000 000 rodzin? Skąd te informacje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oiaimilawonabz
-4 / 4

Nie zaatakowany tylko po prostu napluto w twarz przedstawicielowi Polski. Rząd się wysługuje wspierając ich ofensywne wojny w państwach muzułmańskich, organizując u nas konferencje do sprawy Inwazji na Iran i co? Teraz niech mówi Pis że deszcz padał na ambasadora. My róbmy im dobrze a oni powiedzą nam "płać" plując nam w twarz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mietek888
+1 / 3

Ważna kwestia w temacie roszczeń - notatka z negocjacji między rządami Polski i USA w sprawie ustawy 447
https://www.youtube.com/watch?v=p3tJmF_4yik
Widziałem później w TV Republika jak politycy PiS zapytani o notatkę nie negują jej autentyczności, tylko powtarzają, że roszczenia są bezzasadne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 maja 2019 o 20:08

T tk1010
0 / 0

A w Polsce za taki czyn dostałby 10 lat paki?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wed
0 / 0

Ciekawe jak długo Żydzi bedą ruchac Polaków na kasę i inne roszczenia heh.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomxy
-1 / 3

Ale o co ten płacz - głosowaliście na pis ? Bronicie ich i ich pedofilnych kumpli z kk ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Grzesieknh
0 / 0

Czemu 300 miliardow? Co bylo tyle warte?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem