Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Logika marszu równości 1. Obrażasz wyznawców kościoła transparentami z waginą imitującymi najświętszy sakrament 
2. Parodiujesz Husarię 
3. Obrażasz środowiska konserwatywne 
i narodowe 
4. Profanujesz flagę państwową 
5. Chodzisz ubrany jak wariat, często 
pół nago lub przebrany za psa 
6. Chcesz na siłę "edukować" 
cudze dzieci
by Tummler
+
2788 2856
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E elefun
+66 / 98

DOKŁADNIE !
Właśnie uprzedziłeś demota, którego miałem zrobić.
Wrzucam grafikę poniżej.
Domagają się szacunku i równości i nawet kiedy człowiek już zaczyna ich traktować jak każdego innego, wyskakują z czym takim, profanując religię, obrażając uczucia religijne innych ludzi...


Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2019 o 0:02

M mardro2710
-1 / 23

@JanMariaWyborow "Może nam się to nie podobać, ale nie można im z tego powodu odmówić prawa do praktyk religijnych."

W Polsce można - jak sam z resztą napisałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sraniePoScianie
+13 / 33

@JanMariaWyborow
Coś wychodzi na to, że jest gównem, a nie księdzem. Episkopat Polski zaprzecza, jakoby ten człowiek miał cokolwiek wspólnego z kościołem ekumenicznym, którym to sobie mordę wyciera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MalaZlaCzarownica
+16 / 24

@JanMariaWyborow
No więc nie, ten jego "kościół", a konkretnie Christian United Church w ramach którego został ordynowany na biskupa (a nie wyświęcony, bo w kościołach protestanckich kapłaństwo nie jest sakramentem!), nie należy do żadnej poważnej federacji zrzeszającej kościoły protestanckie w USA. Nie jest tez uznany przez Światową Radę Kościołów zrzeszającą konfesje chrześcijańskie z całego świata (w tym protestanci, prawosławni, anglikanie etc). Więc sorry, ale taki "kościół" to sam możesz sobie założyć z kolegami na imprezie i ciężko to traktować poważnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PrawaRacja
+5 / 9

@BrickOfTheWall Gwoli przypomnienia jesteśmy aktualnie w XXI wieku. I ówczesny kościół chrześcijański wątpię aby wyśmiewał w taki sposób inne religie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
-4 / 10

@PrawaRacja
A co tradycja judeo-chrześcijańska mówi o takich bóstwach jak np Baal-Zubub (Pan Źródeł)? Kto określał Izydę jako "nierządnicę babilońską" itd. itp.
Czy przypadkiem to nie chrześcijanie karali śmiercią lub banicją za "odstępstwo od wiary" (czyli przejście do konkurencji)

No sorry, ale jak na to nie patrzeć to z KK wyłazi "moralność Kalego".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K koszmarek66
-1 / 7

@elefun Ja na zdjęciu widzę 3 osoby, czwarta robiła zdjęcie. Ma ktoś fotkę w drugą stronę, tych tłumów, które uczestniczyły w tym "nabożeństwie"? Jeśli nie, to skąd korelacja tego niesmacznego i prowokacyjnego happeningu z Paradą Równości. Myślę, że większość uczestników nawet nie miała pojęcia o tym zdarzeniu a ponadto nie o to w paradzie chodziło.
Tak samo przeciwnicy LGBT wyolbrzymiają marginalne ekstrema na Paradzie Równości, jak przeciwnicy skrajnych narodowców w Marszu Niepodległości. Różnica jest tylko jedna - jeśli łamane jest prawo, trzeba interweniować. Jeśli ubierasz się jak pies, wznosisz okrzyki ośmieszające kogoś, zachęcasz do skończenia z pruderyjnością, paradujesz z waginą, zakładasz skrzydła husarskie to jest to albo żałosne albo zabawne (jak kto widzi) i w ramach wolności jest dopuszczalne. Natomiast profanacja flagi państwowej nie jest już dopuszczalna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MalaZlaCzarownica
+3 / 3

@BrickOfTheWall
Do żadnej. I dlatego nie paradowali po miastach z transparentami "Jowisz szedłby z nami", parodiując składanie ofiar "oficjalnych" religii, tylko grzecznie szli na karmę dla lwów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
-3 / 7

@MalaZlaCzarownica
"No więc nie, ten jego "kościół", a konkretnie Christian United Church w ramach którego został ordynowany na biskupa (a nie wyświęcony, bo w kościołach protestanckich kapłaństwo nie jest sakramentem!), nie należy do żadnej poważnej federacji zrzeszającej kościoły protestanckie w USA"
serio? bo ja rzucilem okiem na ich strone i znalazlem to
"The United Church of Christ is a founding member of the National Council of Churches, the World Council of Churches and many other ecumenical agencies and projects. "
czyli nie tylo wbrew temu co mowisz nie tylko nalezy do takiej organizacji, a jest jednym z kosciolow ktore taka organizacje zalozyly. zanim zaczniesz mowic o tym ze z kumplami na popijawie tez taka organizacje zakladacie, to dodam ze jest to najwieksza ekumeniczna organizacja w usa

"Nie jest tez uznany przez Światową Radę Kościołów zrzeszającą konfesje chrześcijańskie z całego świata (w tym protestanci, prawosławni, anglikanie etc)."
jest czlonkiem swiatowej rady kosciolow od 1948 roku, sprawdz na stronie world council of churches jak nie wierzysz

"Więc sorry, ale taki "kościół" to sam możesz sobie założyć z kolegami na imprezie i ciężko to traktować poważnie."
to taki sam kosciol jak katolicki, ale tutaj sie z toba zgodze, katolickiego kosciola tez nie mozna traktowac powaznie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Alpaone
0 / 0

@BrickOfTheWall "A do jakiej "poważnej federacji zrzeszającej kościoły" należała sekta chrześcijańska np. w II w.n.e. ???" Pan(-i) tak serio?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
0 / 0

@Alpaone
Serio.
Każda religia zaczynała jako sekta której inni się bali albo robili z niej jaja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Alpaone
0 / 0

@BrickOfTheWall mówię o sformułowaniu federacja zrzeszająca kościoły odnośnie II w. skoro słowo kościoły odnosi się do chrześcijaństwa i do schizmy rzadko mówiono o kościołach (w sensie że kilka odłamów).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Karbulot
+54 / 84

To samo niestety jest z żydami, murzynami, arabami, muzułmanami i całym lewactwem. Im obrażać innych wolno, ale jak obrazisz ich, to zaraz lecą hejty, że jesteś rasista, faszysta, islamofob, antysemita i cholera wie co tam jeszcze. To są własnie skutki choroby zwanej "poprawnością polityczną", która jak rak toczy nasz świat. Zaczynam czuć się prześladowany, chociaż to oni najwięcej dra mordy o prześladowaniu. My normalni biali ludzie, stajemy się powoli na tym świecie mniejszością.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanMariaWyborow
+20 / 26

@Karbulot
Ja myślę że to wynika z wyrzutów sumienia. Anglików, Francuzów itd.
- Kolonizowali cały Świat, uciskali miejscowych (przecież to Brytyjczycy wymyślili obozy koncentracyjne, i trzymali w nich niepokornych Murzynów)
- Seks między mężczyznami karali więzieniem czy nawet przymusową "chemiczną kastracją" (w sensie, podawaniem leków likwidujących popęd)
- Kobietom nie pozwalali pracować, chyba że za zezwoleniem męża.
I teraz chcą to odpokutować.

Polska nie ma z tym wszystkim nic wspólnego, u nas tego nie było. Kolonii nie mieliśmy, homoseksualiści może nie byli społecznie akceptowani, ale nigdy to nie było karalne.
Zresztą w wielu krajach środkowej i wschodniej Europy tego nie było. Ale należymy do "cywilizacji zachodniej" i musimy małpować trendy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2019 o 1:41

avatar olmajti
+9 / 19

@Malmsteen " Nie wspominając już tego, że w momencie jak rodziła się ta cudowna, europejska cywilizacja, biali ludzie byli zwykłymi dzikusami. Wszak Rzymianie, czy Grecy do - stricte - białych się nie zaliczali" mam pytanie. co się stało z wielką Grecją i Rzymem? czy to nie było tak że pod koniec istnienia tych wielkich cywilizacji fascynacja androgenicznością i homoseksualnością stała się normą? ciekawe, nie? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agronomista
+1 / 5

@olmajti Inny był klimat wtedy. Kiedy powstawały pierwsze cywilizacje to północne rejony europy pokryte były jeszcze resztką lodowca, a przed lodowcem istniała jeszcze tundra i tajga. Gdy budowano pierwsze miasta na naszym terytorium żyli jeszcze łowcy reniferów, którzy z czasem przenieśli się za stadami tych zwierząt na północ. Łowcy reniferów to byli przedstawiciele rasy żółtej, a ich miejsce zajęła rasa biała przybyła z północy. Rasa biała, lub ludzie o takich cechach powstali prawdopodobnie jako hybryda homo sapiens z południa i neandertalczyków z północy. Miało to miejsce na bliskim wschodzie, gdzie wtedy klimat był inny niż obecnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Karbulot
+3 / 7

@Malmsteen Zgadza się. Kiedy istniały takie państwa jak Persja, Asyria, Media czy inny Babilon, to w Europie biegały niedźwiedzie po puszczach, a już na pewno nie było takiej cywilizacji jak tam. Ale co z tego? teraz to oni są zacofani, bo rewolucja islamska cofnęła ich kraj o 500 albo więcej lat wstecz. A na końcu miało być nie tyle my normalni, biali ludzie a raczej my, biali chrześcijanie. A co do przecinków to fakt, źle je postawiłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
-1 / 1

@Karbulot https://pl.wikipedia.org/wiki/Persowie "Persowie wywodzą się od Indoeuropejczyków"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Grecy "naród pochodzenia indoeuropejskiego". Rzymianie twierdzili że wywodzą się od Trojańskiego Eneasza a więc też lud indoeuropejski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2019 o 20:20

avatar KulturaOryniacka
0 / 0

@olmajti ale ty zabawny jestes z ta nieznajomoscia historii! Podpowiem ci: kazdy kolos kiedys upadnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-1 / 1

@KulturaOryniacka serio? ale akurat FAKT że fascynacja androgenicznością i homoseksualnością stała się normą u schyłku tych kultur to zwykły zbieg okoliczności, tak? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
-1 / 3

@Wiadro1
Ty mówisz to poważnie ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Oriolus
0 / 2

@Wiadro1 Z tymi włosami między palcami to powiedz to Hobbitom!!! ;PP

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
-2 / 6

Jeśli Ty Polak, to wiedz, że symbole narodowe trzeba szanować a nie je profanować. Jeśli nie widzisz różnicy między ubraniem się jak husarz a ubraniem się w rycerza z kolorowymi piórkami , to tak jakbyś orła białego na czerwonym tle pomalował w tęczę. Nie, dla profanacji symboli świętych i narodowych. Jeśli tylko czujesz się Polakiem, to zrozumiesz, jeśli tego nie rozumiesz to już jesteś obywatelem świata bez wartości, historii i zasad. Mam nadzieje że jesteś Polakiem z krwi i kości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GunMeat
-1 / 3

@Wiadro1 "Jeśli ktoś przebiera się za husarza z tęczowymi piórami to nie poto oaby husarię wyśmiać ale pokazać że też ma się do niej przywiązanie"
Serio ???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rafaell95
+10 / 10

@daclaw, w Polsce jest przepis mówiący o obrażaniu czyichś uczuć religijnych. Jednoznacznie takie cyrki obrażają uczucie religijne bardzo wielu Polaków. Krzyż, komunikanty, godło, flaga... To nie są jakieś tam symbole. Niszczenie, znieważanie flagi i godła jest wbrew prawu.
Szkoda, że w kwestii podstawowych przepisów praca i obowiązków względem Ojczyzny nikt cię nie edukował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P plbronies
-4 / 6

@Rafaell95 Owszem jest taki zapis, o znieważaniu uczuć religijnych,niestety. Takie akcje myślę, że można traktować jako "obywatelskie nieposłuszeństwo" celem zniesienia tego zakazu ograniczającego wolność słowa (tak samo uważam że każdy powinien mieć możliwość wsadzenia tęczowej flagi w gówno i wbić w to gówno krzyż. Póki nikt nikomu nie grozi ani nie nawołuje do przemocy, niech panuje wolność słowa).
A co do znieważania flagi i godła to daj mi jakieś źródło na temat znieważania godła, czy tym bardziej flagi z tegorocznego marszu. Szkoda, że Ciebie nikt nie edukował z zakresu szukania i sprawdzania informacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stypson
+13 / 27

Smutne, ale prawdziwe. Myślę, że załatwili w ten sposób pisowi większość konstytucyjną na jesień. A jeśli ten scenariusz się sprawdzi, to zostaną przez pis spacyfikowani. I w tej sytuacji, chyba nawet nie będzie mi ich żal.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2019 o 9:30

V valar_morghulis
-2 / 10

@Aliens_Hicks1 "zboczone śmiecie" - nie ma to jak chrześcijańskie miłosierdzie i szacunek...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
-4 / 10

@Aliens_Hicks1
"pewnie nie jesteś chrześcijaninem, bo inaczej byś wiedział że pedalstwo jest sprzeczne z naszą religią."
o ile dobrze pamietam, to chrzescijanin powinien sie kierowac przykazaniem milosci mowiacym miluj blizniego jak siebie samego. wiec wytlumacz mi w jaki sposob homoseksualizm jest z tym sprzeczny?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stypson
-5 / 5

@Aliens_Hicks1 Prawdziwy chrześcijanin przemówił. A pedofilia jest zgodna z "waszą religią". No właśnie z "waszą". Bo Wasza religia to nie chrześcijaństwo. Co najwyżej jakaś sekta smoleńska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V valar_morghulis
0 / 0

@Aliens_Hicks1 mam nadzieję, że trollujesz; jeśli nie, to szczerze współczuję tobie i twojemu otoczeniu. W obu przypadkach radzę ci dokładnie przemyśleć swoje życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aliens_Hicks1
-1 / 1

@valar_morghulis A co może nie mam racji że nie jesteś chrześcijaninem? z ksywy wynika że wierzysz w Boga o Wielu Twarzach (hehe). A konstytucja została opracowana przez SLD więc jest kupą krowiego guana. Trzeba ją zmienić i tym się zajmie niedługo koalicja PIS-Kukiz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AnonPrzegryw
-3 / 5

@zagrzech To dobrze, nikt Ci nie każe na nich patrzeć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aliens_Hicks1
+3 / 3

@AnonPrzegryw Spokojnie, zgłosiłem bezbożnika do moderacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lolczyslaf
-2 / 16

I Ty masz przyzwolenie na obrazanie wssystkich i wszystkiego, brak szacunki do każdej rzeczy i każdego człowieka, który nie jest taki jak Ty. I w dzisiejszym, świecie z wypaczonym pojęciem poprawności politycznej to jest w porządku ł, ale to kiedy to TY wypowiadasz się nieprzychylne na temat tych "nowoczesnych" ludzi to jesteś homofob, degenerat i zaściankowiec, a do sądu możesz trafić. W pojrbanych czasach przyszło nam żyć, gdzie z braku wojen i konfliktów w dupach się ludziom poprzewracało i szukają sobie innych problemów, które ukierunkowywują i nadają ich życiu sens i cel. Szkoda tylko, że taki kierunek i taki cel, bo ta energię można by spożytkować dużo lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
+2 / 12

Z punktu widzenia osoby nieskażonej żadną z wymienionych wyżej ideologii, trafił swój na swego.
Dawać popcornu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Luiza568
-3 / 11

Gdyby ludzie pozwolili każdemu żyć tak jak chce, to nie byłoby tej rozmowy...

p.s. "Parodiowanie husarii" to trochę za daleko idący wniosek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wiadro1
+2 / 8

@Aliens_Hicks1
Kiedy nie wiesz czy gość jest serio dzbanem roku czy może trolluje. XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P plbronies
+1 / 3

@Wiadro1 Chyba serio jest dzbanem. To aż przykre, że Chrześcijaństwo wywołuje taką agresję. Nie jestem wierzący, ale z tego co się orientuję, to raczej Jezus nauczał miłosierdzia do innych, a nie zawiści i życzenia komuś bycia pobitym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Antonio1985
+13 / 23

Lewica i logika to pojęcia sprzeczne ☺

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U usiek1992
-1 / 3

Trafiła kosa na kamień? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zagrzech
-1 / 5

tak to wygląda xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-2 / 6

@tummler lewactwo w pigułce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PanTalonik2
+6 / 18

Już bolszewicy pokazali że mniejszość potrafi narzucić swoją wolę większości,
jeśli tylko będzie wystarczająco głośna, agresywna i bezwzględna...

Tęczowa neo-bolszewia to pojętny uczeń...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+4 / 16

No cóż, to chyba strasznie frustrujące, że wszystkim twoje opinie dyndają i powiewają. Wolność jednego kończy się tam gdzie zaczyna wolność drugiego; skoro jednym wolno obiecywać wieczne szczęście w obłokach w zamian za regularne odklepywanie zdrowasiek i przynoszenie cołaski - to innym wolno celebrować "tęczowe msze". Dopóki wzajemnie nie przeszkadzają sobie w czynieniu swych jasełek - to obaj mają do tego prawo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sashkya
-3 / 5

@BrickOfTheWall Nie ku*wa, bo oni nie mają prawa mi mówić, że jestem homofobem jeśli mówię na ich zboczenia, że są zboczeniami. Mówię prawdę to raz, dwa nie znają znaczenia słowa "zboczeniec", trzy jest ich mniejszość i nie mają prawa narzucać tego większości, cztery oni mają się dostosować nie my i jeśli im nie pasuje niech spier*alają się je*ać gdzie indziej! Koniec ku*wa kropka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P plbronies
0 / 4

@Sashkya Zdecyduj się, albo ty masz prawo wyzywać osoby homoseksualne od zboczeńców i dewiantów, a oni ciebie nazywać homofobem, albo nikt nigogo nie może wyzywać. A nie że ty jesteś świętą krową i ty możesz ubliżać wszystkim naokoło a oni tobie nie.
Dwa, za SJP PWN zboczeniec pot. , dalej normalny 1. (definicja niejednoznaczna, nie wiadomo, jaki powinien być stosunek) 2. Najczęściej spotykany (no wg tej definicji homoseksualizm nie jest normalny) 3. Zdrowy psychicznie i fizycznie (wg WHO homoseksualizm nie jest chorobą, czyli jest normalny) 4. Mający wszystki przypisane sobie cechy (nic to nie mówi w przypadku homoseksualizmu). Wyli podsumowując, w zależności od przyjętej definicji homoseksualizm jest zboczeniem albo nim nie jest.
Trzy tak, narzucają ci swoją wolę, stoi nad tobą 5 homoseksualistów i ci narzucają, że też masz być homo... Pomyśl zanim napiszesz, to nie boli serio.
Cztery, co się mają dostosować? Jest wolność osobista w Polsce? No jest, więc w ramach tej wolności facet może spać z facetem. Tak samo jak mogą trzymać się za ręce . I nikomu się nie narzucają. Na własne oczy (nie na zdjęciach) ile widziałeś par homoseksualnych? Jedną? Dwie? Na setki, jak nie tysiące par hetero.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sashkya
0 / 2

@plbronies w konstytucji jest zapisane, że małżeństwo to para kobiety i mężczyzny i jest chronione przez państwo. Homofobia to strach przez homoseksualistami, ja się ich nie boję więc homofobem nie jestem. Do homoseksualistów nic nie mam, dopóki nie wchodzą mi z swoim zboczeniem do mojego domu to niech sobie będą. Ja nazywając zboczeńcami nie obrażam ich. Jeśli jestem hetero i ktoś powie o mnie hetero lub normalny, zwyczajny to się nie mogę obrazić. Jeśli ja na homo mówię zboczeńcy też nie mogą. Z SJP zboczenie «zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy». Normą jest zaspokajanie się przez stosunek sesualny kobiety i meżczyzny tak, że meżczyzna wprowadza członek do pochwy kobiety. Czy tam samiec i samica jeśli chodzi o całą naturę. Wszystkie inne to zboczenia. Jeśli jest stosunek oralny czy analny to jest zboczenie tak czy siak.

Hipoteza: zostało na świecie 300 osobników ludzkich, rozłożonych na 3 jednakowych wyspach. Na 1 jest 100 meżczyzn, na 2 100 kobiet, na 3 po 50 kobiet i mężczyzn, Zgadnij, która wyspa zdoła zaludnić resztę świata? Dzięki którym ludzkość przerwa?

Jeszcze do paru ostatnich Twoich zdań, jak napisales "I nikomu się nie narzucają", widzisz o to w tym głównie chodzi. Dopóki się nie narzucają mają spokój niech sobie żyją ze sobą. Jednak niektórzy z nich, będący aktywistami LGBT na swoich pier*olonych marszach profanują polskie wartości, religię i żądają tolerancji od reszty społeczeństwa! To jest chore i zboczone. Homoseksualiści tak, homosie i zboki nie nie nie! Będę tępił zawsze i kiedy tylko będę mógł. Tfu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P plbronies
0 / 2

@Aliens_Hicks1 Współczuję ci jeśli nie trolujesz. Nawet pis nie ma takich zapędów. Jedynym politykiem, który chce utworzyć kato-kalifat jest Braun, który ma na szczęście marginalne poparcie. Nawet w konstytucji masz zapisane, że państwo Polskie jest świeckie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P plbronies
0 / 0

@Sashkya Skrajności zdarzają się i na paradach równości i na marszach niepodległości, gdzie trafi się debil który będzie rzucał kostką brukową i robił rozgardiasz. Ale nie nazywałbym rego pier*olonym marszem, po prostu wśród takiego tłumu musi się znaleść trochę czubów i ekstremistów, czy to zbyt wulgarnie wyrażających swoją orientację, czy z drugiej strony barykady ludzi chcących zaje*ać żydów, spalić pedałów i zatłuc każdego araba. Z jednej i drugiej strony to są równie niedopuszczalne skrajności.
Dlatego wystarczy to nazwać związek partnerski i nadać takie same przywileje jak małżeństwom (no może poza adopcją dzieci).
A co do samego słowa zboczeńcy to tak w sposób odbiegający od normy. Tylko definicja słowa normalny no według WHO homoseksualizm nie jest chorobą. Ewentualnie jeżeli rozumieć to jako że powinien być taki jak w naturze to homoseksualizm ustępuje wśród zwierząt, najwidoczniejszy jest u pingwinów, ponieważ nie wiąże się z dominacją, zaspokajaniem potrzeb ani niczym innym tylko czasem się zdarza że pingwiny łączą się w pary homoseksualne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2019 o 15:22

C citizen222
-1 / 13

takie akcje nie są dobrym miejscem na paradzie równości , ale ja również nie mogłabym się powstrzymać od wyśmiania dogmatów Kotlickich ( zresztą dogmaty każdej religii należy i powinno się wyśmiewać). Jak wiadomo katolicy ze swoją religią obnoszą i promują się wszędzie gdzie się da. Dogmat o transsubstancjacji- eucharystia (zjadanie własnego boga-sic) jest tak absurdalny i debilny że tylko wyśmiewanie i szydzenie może doprowadzić ludzi po rozum do głowy. Podobnie z transparentem waginy. Czyż młoda żydówka nie miała świętej waginy skora zapłodnił ją sam bóg, była w ciąży, urodziła i nadal była dziewicą....Zresztą to w głównej mierze katolicy nazywają gejów pedałami, pedofilami, że du...pą kozy ze to zboczeńcy i degeneraci. Dla mnie umysłowymi degeneratami są ludzie, którzy wierzą w chodzenie po wodzie, rozstępujące się morze i inne żydowskie urojenie pustynne z przed 2 tys lat i więcej. więc na tej manifestacji trafiła kosa na kamień po prostu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-5 / 7

@citizen222 Dla nich bardziej są wiarygodne słowa spisane jakieś 3500 lat temu o gościu jaki obiecał im sojusz z niewidzialnym przyjacielem i gadał z płonącym krzakiem oraz spisane jakieś 1700 lat temu słowa gościa jaki twierdził ze będą żyć ponownie , łaził po wodzie i jego ojcem był niewidzialny przyjacielem. jakie tłumaczą istnienie wszystkiego wokół nas magią i czarami. Niż namacalne sprawdzalne i weryfikowalne i obliczalne dowody naukowe badań w czasach gdy nie tylko rozkodowaliśmy tajemnice życia, możemy przypuszczać jak naturalnie powstało stosując wiarygodne i powtarzalne eksperymenty z użyciem opisywalnych praw fizyki ,chemii i matematyki nie uciekając się do magii czy wymyślania bajek o super mocy jakieś istoty ponadnaturalnej ,ponadczasowej i ponadwymiarowej. Ba nawet potrafimy stworzyć nowe życie z zupełnie innych związków chemicznych. I to jest XXI wiek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hagan
+5 / 5

Pozwólcie że zacytuję klasyczny wiersz Tuwima: "Uff jak gorąco!" - tak właśnie gorąca się robi dyskusja pod każdym podobnym demotem. A przy dzisiejszych upałach - to dopiero gorąco :D. Administratorzy tego portalu powinni każdy temat związany z homoseksualizmem z miejsca przenosić do archiwum - chyba że sami lubią śledzić jak napędza się spirala hejtu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-2 / 6

@Hagan A niby dlaczego? nie można pogadać o czymś? Banda pato katoli jest czymś zbulwersowana, innym razem banda miłośników pedałowania tez jest czymś zbulwersowana. Każdy ma prawo coś polubić czy wylać porcję hejtu jaka go trawi. To jest zdrowe. to brak dyskusji przez lata i bezrefleksyjne ślepe zapatrzenie w postać JPII i kościół katolicki i jego relacje z państwem doprowadziły nas do obecnych konfliktów. Dodam ze za moment będą jeszcze bardziej radykalne. Głupi skecz nabijający się z kogoś czy czegoś krzywdy nikomu nie zrobi. rzucanie kamieniami , niszczenie mienia, podpalenie i faktyczna profanacja czy inne akty przemocy już tak a milimetry już brakują by do tego doszło. Znacie bajkę o jasiu jaki wolał wilk.. Katolicy cały czas podnoszą larum czepiając się o byle G nie dając innym żyć w spokoju uzurpują sobie prawo do narzucania światopoglądu innym. Wielu już tak przywykło do ciągłego jazgotu jak tu strasznie gnębią katolików że jak faktycznie zaczną was gnębić wszyscy będą mili to głęboko w Dupie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AsikRambo
0 / 10

Widać, że autor demota nie był na paradzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wolfi1485
-1 / 9

Ale tak między prawdą a bogiem - to środowiska religijne zaczęły tą wojnę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P plbronies
-1 / 5

1) Nie obrażasz wyznawców kościoła, tylko symbol kościelny. To jest dość spora różnica. Możesz sobie wsadzić flagę LGBT w gówno i nikt nie ma prawa ci nic powiedzieć, po prostu wsadziłeś tęczową flagę w gówno. Tak samo ktoś zrobił po prostu rysunek, na którym wyśmiewa pewien symbol, ale nie ludzi. Z resztą mamy wolność słowa, póki zarówno jedna jak i druga strona tylko się obrażają po co to ograniczać? Byle żeby się nie pojawiały groźby czy nawoływania do przemocy.
2) Parodia husarii (to się pisze z małej, z dużej to jest najzwyczajniejszy w świecie błąd ortograficzny) no i co z tego? Parodia, żart, satyra, karykatura, to jest coś co ludzie stosują już od dawna i właściwie na każdy temat.
3) A środowiska konserwatywne i narodowe obrażają osoby o odmiennej orientacji czy osoby transseksualne. No taka konsekwencja wolności słowa. Dopóki nie pojawiają się groźby, czy nawoływania do przemocy nie widzę sensu interweniować.
4) Nie udało mi się znaleźć żadnego artykułu na temat profanacji flagi z tegorocznego marszu.
5) To są jednostkowe przypadki, skrajności, tak samo jak i na narszu niepodległości trafi się debil który założy kominiarkę, będzie rzucał brukiem i palił race. Czy uważasz autorze, że na tej podstawie należy wyciągać wnioski, co do wszystkich uczestników marszu?
6) Tutaj to jest super-niejasne o co chodzi. Nie wiem, na marszu było jakieś poparcie dla obowiązku szkolnego do 18 roku życia, z którym się szanowny autorze nie zgadzasz, czy o co chodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Szpadelek
+2 / 2

Tych ludzi należy traktować w taki sam sposób, w jaki oni traktują ludzi, którzy mają inne spojrzenie na świat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dichlordiphenyltrichlorethan
0 / 0

Niezależnie od przesłania:
"Kościół", jako organizacja piszemy z wielkiej litery. "kościół" napisany z małej to budynek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem