Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
401 417
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E ErdeMO
+8 / 14

@pawelkolodziej

Myślę że ty, wątpię żeby ktoś rzeczywiście nasikał mu na klamkę. Po drugie jeśli ktoś ma problem z zaparkowaniem auta to co taka osoba robi na drodze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
-3 / 5

@mala1989
Podrzuć lepszy sposób na aspołecznych choojków. Będę stosował. A na razie pomysł autora wydaje się przynajmniej mieć szansę dotrzeć między uszy miszcza parkowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mala1989
-2 / 4

@bromba_2k to zdjęcie jest z Warszawy, dokładnie z warszawskich bielan, ulica Broniewskiego 101.
Niestety władze miasta, cały czas walczą z kierowcami, likwidując miejsca parkingowe. W trakcie likwidacji, przy tej ulicy są właśnie 3 parkingi na 600 samochodów.
Powiedz mi może gdzie Ci ludzie mają zaparkować?
Nie sądzę, żeby ten człowiek był "aspołecznym choojkiem", ten człowiek po 4 okrążeniu, szukał już jakiegokolwiek wolnego kawałka przestrzeni, żeby móc zaparkować.
Łatwo oceniać czyjeś postępowanie, nie znając problemów, danego miasta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+3 / 3

@mala1989 Czyli usprawiedliwiasz np. parkowanie na trawniku, krzewach, drodze pożarowej, czy miejscu dla inwalidy? Jeśli nie, to jakie są Twoje kryteria dopuszczalności łamania prawa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ErdeMO
+1 / 1

@bromba_2k

Myślę że kończą się w momencie kiedyś autorowi poprzedniego komentarza ktoś zablokuje bramę wjazdowa do posesji. Wtedy by się od razu zaczęłoby dzwonienie po straż miejska albo przebijanie opon. Ale utrudniać życie innym ludziom w mieście bo nie ma gdzie parknąć to w porządku. I mówię to jako osoba która co jakiś czas musi w Gdańsku parkować min.. 500m od banku i iść z buta z pleckamiem i ok. 25kg drabiną rozkładaną na serwis do tego banku mimo że mógłbym bezczelnie zaparkować na chodniku gdzie biega pełno osób i utrudniać ruch przechodnią(swoją drogą bardzo tłocznym chodniku). Często jest tak że osoba która ma sprawę w urzędzie gdzie uwaga praktycznie w każdym większym mieście jest problem z zaparkowaniem, nie zaparkuje te 500m czy 1km dalej tylko jak loś stanie nieprzepisowo i ma w dupie wszystko i wszystkich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 lutego 2020 o 17:47

avatar konradstru
0 / 2

Do niektórych słowa po prostu nie docierają tylko czyny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem