Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
539 572
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar 0Kszysztof
-1 / 1

pewnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-4 / 16

PO nie che wygrać.. bo gospodarka się składa... PiS za to zapłaci przy kolejnych wyborach.. a tak zawsze by było że to prezydent coś blokował

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+2 / 2

@kotkawbutach ale go nie widać....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mluki3
+4 / 14

@kotkawbutach

Wystarczy dać szansę tym, którzy jeszcze nie rządzili i są spoza tego całego układu okrągłostołowego. Na przykład Konfederacja. I nie, nie są oszołomami jak większość mediów chce ich przedstawić. Wystarczy znaleźć w internecie jakiś wywiad, np. z Bosakiem aby przekonać się, że gość mówi z sensem i merytorycznie wygrałby praktycznie każda dyskusję z dowolnym politykiem. Dajmy im szansę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-2 / 4

@kotkawbutach
Gdyby bosak nie miał zapędów do zamawiania pięciu piw jedną ręką w dość kontrowersyjnym geście to może bym słuchał co ma do powiedzenia. Podobnie z innymi od Giertych z wszechpolski A Korwin jest rojalistom zwolennikiem degeneratów z tytułami szlacheckimi jacy wraz z kościołem pragną być ponad prawem jakie ma być dla plebsu.
Obecnie są przeze mnie postrzegani negatywnie i są tka samo jak nie bardziej groźni jak kaczyzm połączony ze skrzydłem konserwatystów religijnych rydzyka.

Zaczynam się zastanawiać czy kolejny raz te same grupy u władzy udając różne poglądy nie rozgrywją polaków i skończy się kolejną masową migracja lemingów z PiS do Korwina..czy jak się to teraz to Korwinowskie cudo nazywa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mluki3
-3 / 3

@killerxcartoon

Wybacz, ale nieco wypaczasz fakty.

Po pierwsze Giertych nie jest twarzą Młodzieży Wszechpolskiej - owszem, swego czasu był jej członkiem, ale obecnie jest zaprzeczeniem jej ideałów.

Po drugie akurat Bosaka "zamawiającego 5 piw" nie widziałem, więc to oskarżenie jest chybione i sugeruję jednak posłuchać co ma do powiedzenia.

Po trzecie w każdej organizacji czy grupie znajdą się osoby o skrajnych poglądach, ale nie one są trzonem tejże grupy. To tak jakby powiedzieć, że na Marszu Równości są sami kolorowo pomalowani idioci z zabawkowymi penisami na głowach. Stwierdzenie wygodne dla przeciwników, ale nieprawdziwe.

Po czwarte Ruch Narodowy i Konfederacja jako jedni z nielicznych nie są obecnie umoczone w żadnej aferze i nie są podejrzewani o żadne ukryte konszachty i układy.

Po piąte, Ruch Narodowy i Konfederacja stawiają na pierwszym planie interes Polski, a nie jej "sojuszników" tudzież wybrane grupy społeczno-narodowe. Niestety sporo osób myli pojęcie "patriota" z pojęciem "faszysta".

Rozumiem, że ich katolicyzm i wyznawanie tradycyjnych wartości jest dla Ciebie przeszkodą?
Dla mnie jest kolejnym atutem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@mluki3
W tym skrajnie konserwatywno klerykalnym G w Polsce.. tak jest to dla mnie ogromny problem. Mam dość kościoła i che oddzielenie go skutecznie od cycka państwowych pieniędzy z podatków oraz szkolnictwa. A przy tym zestawie raczej tego nie osiągnę. Do tego Korwin i kilku narodowców pachnie skrzyżowaniem monarchizmu z faszyzmem. A to jest coś co ja zwalczam . Jednym słowem widzę podobne szkrzydło co w PiS czy dawniej w młodzieży wszechpolskiej jakie stroi się w kolejne piórka by nie stracić władzy. A to ze nie maj żadnych afer ... niczego nie gwarantuje.. już nie wierze politykom .... wszyscy to banda Quwysynów zwłąszcza ci co pamiętają dawne czasy i da się ich rozgrywać teczkami.
Zawsze lubiłem Korwina obserwacje , są niezwykle precyzyjne i trafne. Czasami zadaża mu się je też poprawnie zdiagnozować ich przyczynę . Na ogół jednak jego propozycje naprawy tego przypominają leczenie bólu głowy przez amputację. Niewątpliwie radykalna i skuteczna terapia i po niej głowa już nigdy nie będzie bolała problem w tym że chyba nie o to chodziło...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
-2 / 6

widzę to zdanie, powielane na różnych serwisach, ale mam dziwne wrażenie, że jest wyrwane z kontekstu. Nie ma w nim mowy o Trzaskowskim ni w ząb, a jest do niego sprowadzane. To takie trochę... nieuczciwe? "Przychodzi do mnie Stefan z Józefem. Stefana bardzo lubię." Czy w tym zdaniu napisałem, że Józefa nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem