Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T THEDREEEAM
+13 / 19

Dobrze gada. Polać mu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
+2 / 16

Brawo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-3 / 7

Pisze tak jak było.... na zachodzie Europy, w USA. U nas tego wszystkiego NIE BYŁO. PRL zakon serwować system feudal gdzie nie liczy się jednostka, ale zbiorowość. Ustrój socjalistyczny i odcięcie się od zachodnich wpływów nie pozwolił na zmuany społeczne, etyczne i gospodarcze jakie były udziałem pokolenia urodzonego po 1945. Kiedy w 1968 tam walczyli o wolności bycia gejem u nas walczono by obywatel mógł żyć jak chce. Kiedy tam powstawała klasa średnia w latach 60 i 70 u nas dopiero budowano gospodarkę. Kiedy oni już czepiał profity z kapitalizmu i żyli na wyższym poziomie u nas był stan wojenny a potem upadł PRL. Ludzie chcieli tylko być mieć tak samo jak oni. Polska musi przejść dokładnie ta samą drogę haka przeszedl zachód. I nie ma dróg na skróty. Władza tam też broniła się przed zmianami. Tez pakowanie młodzież. Tez ich anarchistami. Dziś zaczęło to samo co miało miejsce w latach 70 na zachodzie. Tylko, że ludzie mentalnie nadal są w PRL. I teraz pytanie: czy pójdziemy droga A chodu i przejdziemy przez wszystkie etapy tak jak oni czy władza zahamuje tę zmianę i zetrzeć w pył początek zmian zostawiają Polskę workach przedwojjego świata. Nowoczesne ość to nie tylko mieszkanie z klima i smartfon w każdej kieszeni. Nie tylko nowoczesne auto w garażu i plazma na ścianie. W krajach bliskiego wschodu tez to mają, ale mentalnie są w głębokim średniowieczu. I szklane wieżowce i metodę wgarazu nie przysłania mentalne średniowiecze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+14 / 18

@dncx

Teraz otworz sobie ksiazki od historii i sprawdz kiedy w Polsce usunieto z KK zapis o karalnosci homosexualizmu, potem przeczytaj od kiedy PRAKTYCZNIE nie stosowano zapisow o "nielegalnosci" zwiazkow homosexualnych.
Na koncu zobacz kiedy ostatnie osoby na "zachodzie" wyszly z paki za zwiazki homosexualne.

Reasumujac: JAK EUROPA dorosnie do "naszych" osiagniec to pogadamy. A LGBT nie idzie o homosexualistow tylko o "rewolucje" jaka to sobie dopowiedz sam ale tylko jedne kraje wnioskowaly o zakazanie "mowy nienawisci" teraz pytanie czy wiesz ktore?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deanthehunter
+6 / 6

@SARs9504 Dokładnie. Ale wiesz, że dla LGBT-chołoty informacją, której nie są w stanie przyswoić jest to, że w Rzeczypospolitej homoseksusalizm nigdy nie był niezgodny z prawem. Kiedyś na FB znajoma polajkowała jakieś żale jakiejś pary homo (oficjalny profil) "Jak to w Polsce geje mają źle". To się tylko w komentarzu zapytałem "Czy wiedzą od kiedy w Polsce homoseksualizm jest zgodny z prawem a od kiedy na tym wspaniałym i postępowym zachodzie?". Do dziś mi nie odpowiedzieli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 sierpnia 2020 o 23:27

S slaneshu
+4 / 6

głos rozsądku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+6 / 8

fakt, świat się zmiinił dopiero kiedy chciała i żadne presty, żaden ruch feministyczny nie zmienił pewnmych rzeczy,,, to świat dojrzał :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zeeltom
0 / 0

Czuję się Bogiem i kto mi zabroni? Tal jak inni proszę o poszanowanie moich uczuć i nie kasowanie moich wpisów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ArandillPL
+6 / 8

Brawo! Właśnie tacy ludzie przywracają mi nadzieję na lepsze jutro.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KudlatyRyj
+11 / 17

Ja należę raczej do grupy Narodowców i kiboli, jak tam sobie ich nazywacie. Jestem nacjonalistą, nie rasistą ani ksenofobem. Może to niektórych zdziwi, ale do takich gejów nic nie mam. Szanuję takich ludzi, żyją sobie w spokoju i nie prowokują reszty, rozumieją historię i naturę naszego narodu.
Nie gorszą ludzi na ulicach, w domu to może sobie robić co chce, jeśli nikogo nie krzywdzi ale takiego Margota....pierwszy bym przekopał

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dural46
-5 / 5

@KudlatyRyj większość zarzeka się, że nie ma nic do gejów...dopóki nie zobaczy ich idących ulicą i trzymających się za ręce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KudlatyRyj
0 / 0

Ja mam sąsiada geja, normalnie sie spotykamy, czasem piwko się zrobi. On się całym sobą odżegnuje od tych kolorowych bałaganów a ze swoim facetem nie obściskuje się w miejscach publicznych. Ja ze swoją żona również.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
0 / 0

Szanuję i doceniam. Piweczko bym obalił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem