Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
993 1006
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar gregory998
+24 / 36

Jeśli chodzi o sprawy związane z tym tematem, to prawo polskie zdecydowanie faworyzuje matkę (bez względu na to jaka jest)- a Ty przyjacielu płać i płacz. Jak ma być równouprawnienie, to również w tych niewygodnych dla feministek tematach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
+5 / 23

I, niestety, dużo więcej jest dzieci, których ich ojcowie nie chcą widywać, ani, tym bardziej, dokładać się do kosztów ich utrzymania.
Ale to wcale nie oznacza, że popieram te głupie matki utrudniające ojcom kontakt z dziećmi, bo jest wręcz przeciwnie - owe "madki" raczej nie kierują się dobrem dziecka, tylko swoją potrzebą zemsty na partnerze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gregory998
+5 / 5

@katem Ja musiałem walczyć w sądzie w ogóle o możliwość widzenia z dziećmi i w dodatku poza miejscem ich zamieszkania, żeby nie być prowokowanym przez teściów i żonę, ale i tak jest, że "nie interesuję się dziećmi" i "jestem agresywny". Kasy to płacę tyle, że za chwilę zdechnę z głodu (ale dzieci ubrania mają mieć z adidasa i pumy)- poje...ane

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 września 2020 o 12:45

K kripszt
+4 / 4

Kumpel właśnie się rozwodzi, matka potrafiła wybiec na korytarz i krzyczeć że ja bije. Albo raz przyszła odebrać syna bo właśnie z ojcem przesiadywał, synek złapał się ojca i nie chciał iść a ta wyrywa dziecko i krzyczy do swojego gacha "pomóż mi on mi dziecko wyrywa". Kur****. wa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Viola865
-1 / 1

Że zacytuję klasyka "na takie podejście brak mi słów". Zamiast się cieszyć, że ojciec chce mieć kontakt z dzieckiem to jeszcze mu robi pod górkę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+3 / 3

@katem po ocenie wnioskuję, że prawda o tych ojcach jest niewygodnym tematem hah. Ludzie są różni i wielu ojców chce mieć stały kontakt z dzieckiem, wiele byłych żon też tego chce, bo chcą by dziecko było szczęśliwe. Są takie, które utrudniają i niestety często sądy im sprzyjają, ale jest też bardzo dużo ojców, którzy olewają własne dzieci. Każdy kto ma trochę więcej znajomych, zna kogoś porzuconego przez ojca.
Może to właśnie postawa tych niedojrzałych tatusiów, którzy rozstając się z żoną rozstają się też z dziećmi, ukształtowała obecne podejście?
Każdy powinien być rozpatrywany indywidualnie, ale niestety wielu ludzi myśli schematami.
Mam tę nieprzyjemność znać takich tatusiów, których ex wręcz zmuszają ich do odwiedzin, bo dzieci tęsknią. I ci sami tatusiowie rozpowiadają po znajomych, że była utrudnia im kontakt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
0 / 0

@gregory998 Oj zgodzę się z Tobą: mój znajomy też długo walczył z eks żoną o widzenia z córką - eks miała w d... wyroki sądu (nic jej nie zrobili za to niestosowanie się).
A z kolei moja znajoma nie tylko nie dostawała alimentów na dzieci (ale to jej nie przeszkadzało, bo alimenty były niskie a ona zarabiała bardzo dobrze), ale ciągle musiała tłumaczyć dzieciom, że tatuś zapracowany i nie ma czasu na spotkania z nimi, i przez pracę zapomniał zadzwonić w urodziny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+6 / 14

Są tysiące takich ojców, i prawo ma ich w dupie, media mają ich w dupie. A jakby ojciec jakiejś matce utrudniał widzenia z dzieckiem, nawet takiej, która olała to dziecko na 10 lat, to by dopiero było larum. Cały czas mamy to słynne równouprawnienie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+8 / 10

A co z przykładem mężczyzn oskarżonych o bycie ojcem i nałożeniu na nich obowiązku alimentów, nawet jak okazuje się, że nie są ojcem dziecko bo "dobro dziecka jest najważniejsze"?
To idźmy dalej. Weźmy samotne matki z dziećmi i wylosujmy im z puli singli mężczyzn, którzy będą płacić na ich dzieci alimenty. Co za różnica, czy jest ich ojcem czy nie. Ważne dobro dziecka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jabol428
0 / 4

O takich rzeczach się nie mówi? Już ponad 20 lat temu nakręcono o tym film "Tato".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+1 / 1

@jabol428 Z przepiękną kołysanką Przemysława Gintrowskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
+7 / 9

Przy obecnym prawie w Polsce, to matka musiałaby być pijącą narkomanką kradnąca i sprzedającą się pod latarnią żeby to ojcu przyznano opiekę. Co się dziwić kobiety mają obecnie łatwiej we wszystkim. Wcześniejsze emerytury, przez bzdury typu parytety zatrudnia się niekompetentne idiotki na stanowiskach kierowniczych, dostają dużo więcej pieniędzy w stosunku do ilości pracy, "sprawiedliwość" przemocy domowej to kpina itp itd. Ale feminazistki dalej walczą, a każdy kto powie, że mają lepiej od mężczyzn to szowinista i hitlerowiec

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mambolinski
+3 / 3

@hokek p...lisz. gdyby pracowała pod latarnią, to miałaby źródło dochodu i jej by przyznali.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Viola865
0 / 0

Kurcze, ja też jestem Mamą i jakoś nie wyobrażam sobie tego by zabronić ojcu moich dzieci kontaktu z nimi... Niech się dzieje co chce, ale dziecko potrzebuje obojga rodziców po mimo tego, że się rozstali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
0 / 0

A gdyby mąż cię bił i gwałcił to też byś mu dała córkę bez nadzoru?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
0 / 0

@feroxa A gdy żona znęca się psychicznie nad mężem to już jest OK bo to nie jest przemoc tylko wychowanie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
-5 / 5

Akurat jestem po rozmowie ze znajomym chlopakiem. Zgodnie z nakazem sądu ma spotkanie co 2 tygodnie. Podczas tego spotkania ojciec klaruje, że chlopak to debil, nieudacznik, ma rzucić naukę bo do niczego nie dojdzie. Chlopak zwykle jest roztrzesiony przez kilka dni. Znam kilka podobnych spraw. Oczywiście tatusiowie cały czas się żalą jak to muszą suczy płacić alimenty i jak to ten czas jest ograniczany. Od kilku lat nie ma ograniczonych praw bez powodu. Kazdy rodzic jest na równi. Jeżeli ograniczenie występuje, to z konkretnej winy. Wielu "porzadnych facetów" to obrzydliwi agresorzy, gwałciciele żon, psychopaci. I ten żalosny plakat swiadczy tylko o problemach psychicznych tego tatuśka. Wielu z nich nie dalibyscie swoich dzieci pod opiekę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
0 / 0

@feroxa Jak cudownie jest generalizować, prawda? Warto czasami sięgnąć horyzontem myślowym poza "rozmowę ze znajomym chłopakiem" i zdać sobie sprawę, że nie każdy rozwodnik, to psychopata, gwałciciel i alkoholik.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
0 / 0

@feroxa Ale ty wiesz,że na podstawie jednego przypadku nie masz prawa oceniać innych?
Może ,w tym wypadku to ona go biła? A sprawę w sądzie wygrała, bo jest dobrą aktorką?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 września 2020 o 8:56

B Bongo123xyz
0 / 0

@feroxa Z twojej wypowiedzi wynika, że to raczej ty masz nierówno pod sufitem. Ja też będę uogólniał: każda kobieta w czasie okresu jest wredna, rozdarta, nieuprzejma i wulgarna. Łatwo generalizować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rita86
0 / 0

@feroxa jedyne co jest prawda w Twojej wypowiedzi to to, ze kazdy rodzic jest rowny. A problemy psychiczne to masz Ty, ktos Cie bardzo skrzywdzil....Ogladalas film ""3 bilbordy" to obejrzyj i powiedz jeszcze raz, ze taki plakat jest zalosny.
Polecam rowniez poczytac o tej sprawie wiecej, podcas rozwodu kobieta byla w 7 miesiacu blizniczej ciazy, zgoszila sie na opieke naprzemienna, 12 dni ojciec i 18 dni matka w miesiacu.Chyba sie zgodzila tylko dlatego, zeby nie bylo orzekania o winie (2 dowody jej winy rozwijaly sie w jej lonie). Po rozwodzie spakowala dziecko i wyprowadzila sie 400 km od rodzinnego miasta dziecka.....dalej uwazasz, ze matka jest krystalicznie dobra i bez winy??? Winna calej sytuacji jest matka koniec kropka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem