Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
527 539
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K killerxcartoon
+4 / 4

Ponieważ polska edukacja zaczęła promować osoby niesamodzielne intelektualnie jakie potrafią powtarzać to co im nauczyciel karze. To idealny przykład . Celem jest wykreowanie kolejnego pokolenia posłusznych niewolników jakich się wytresuje by zrywali banany ale na tyla głupi by ich nie jedli i oddawali panu jaki da im po jednym ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-2 / 4

Tyle chorób dziedzicznych na raz... coś okropnego! Ciekawe jak bardzo niepełnosprawni są jego rodzice/dziadkowie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hohohoho1
0 / 0

U mnie wszyscy zdrowi a dzieciak ma większość problemów chłopaka z demota. Wystarczy poczytać i zrozumieć ze autyzm niesie ze sobą to wszystko po drodze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
0 / 0

Tyle w tym pewnie prawdy, co w programach wyborczych partii przed wyborami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 0

Piszesz to tak, jakby on musiał wykonać jakąś żmudną pracę, najwyraźniej nie rozumiejąc istoty autyzmu wysokofunkcjonującego. Wkręt czy tam pasja w tej przypadłości są tak z 10x silniejsze, niż u zwykłego człowieka. Leci się jak na potężnych stymulatnach i może to trwać latami. Nuda, głód, zmęczenie, nawet ból - wszystko to schodzi na 3 czy 4 plan, bo pojara jest taka, że wypełnia cały wewnętrzny świat.

Autyści są często zdolni do nieprzeciętnych rzeczy, wbrew pozorom, nie dlatego, że są nieprzeciętnie zdolni. Po prostu, są skrajnie zdeterminowani, wytrwali i wkręceni. Ale nie z przymusu, czy żeby coś udowodnić. To jest głęboka wewnętrzna potrzeba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 grudnia 2020 o 8:22

A anna84k
-1 / 3

Nie ma czegos takiego jak ADHD...
Ale brawo dla chlopaka za uporanie sie z reszta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@anna84k
jest.. ja miałem...w dzieciństwie.. jeszcze przed opisaniem tej choroby.

Po prostu polega na niesamowitej ruchliwości, niespożytej energii, braku jakichkolwiek hamulców i zahamowań oraz braku myślenia o konsekwencjach ... po prostu w danej chwili wydaje ci się to zabawne sensowne czy ciekawe to to robisz.. nie zależnie jak jest to głupie..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem