Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
69 82
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Maras78
+9 / 9

Skończy się niską szkodliwością społeczną. I to jest smutne dla nas, bo tego typu postacie mają niebagatelny wpływ na nasze życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wans
+3 / 3

@Maras78 Dlatego uważam że osoby publiczne, jak politycy, urzędnicy, policjanci etc. Powinni mieć większą karę za łamanie prawa. Swoją drogą, statystycznie Polityk to najuczciwszy zawód - naj mniej ich siedzi w więzieniu. Choć o tym że będą zamykać bandytów to słychać co wybory....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
+6 / 6

Ooo ta afera jakoś mi umknęła, dobrze wiedzieć (no w sumie nie dobrze), że rządzący rucha*ą nas w du*ę nawet jeśli chodzi o pomoc dla dzieci...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+9 / 13

@Bihar jeśli ktoś wierzył, że PISowiec pomoże dzieciom w Syrii, to ja nie mam więcej pytań. Wystarczy znać ich poglądy. To zwykłe ksenofoby, które gardzą każdym narodem innym niż polski lub węgierski. Czasem mogą komuś pomóc, ale tylko po to żeby wkurzyć kraj, którego bardziej nienawidzą (np. popieranie Ukrainy żeby zrobić Rosji na złość). A w Syrii jak wszyscy wiemy jest sporo muzułmanów, których PIS szczególnie nienawidzi (bardziej nienawidzą jedynie narodów z którymi mamy zaszłości historyczne).
Ale zostawmy już kwestie ideologiczne. Ta mafia tylko patrzy, jak się dorobić. Można na ludzkiej krzywdzie, można zabrać innym, można podwyższyć podatki. Byle trafiło w PISowskie kieszenie. I właśnie ta cecha tej partii, czy raczej już zorganizowanej grupy przestępczej w połączeniu z ich poglądami prowadzi do takich przekrętów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+3 / 5

@whg szkoda tylko, że tak niewielu ludzi to widzi. Z jednej strony- jest nadzieja, jeśli się porówna demotywatory z lat 2013-2017 do czasów, gdy ludzie zaczęli otwierać oczy. Był czas, że internet był zalany przez skrajną prawicę, a co za tym idzie- przez PIS. Wszystko, co ich krytykowało trafiało do archiwum po paru minutach i było "poniżej poziomu". Dziś role się odwróciły.
Ale należy pamiętać, że nie jesteśmy już demokratycznym krajem, więc kolejnych wyborów może już nie być (nawet jeśli będą, to sfałszowane).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+3 / 5

No ja ciekaw jestem komu podpadla, ze nie jest chroniona przez kolegow "na gorze" ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
+1 / 1

proste jak złamała prawo to do pierdla

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
0 / 2

Jeszcze ma w perspektywie śledztwo w sprawie niepublikowania wyroków Trybunału Konstytucyjnego. Siądzie na ławie razem z sołtysową. Powinny dostać co najmniej dwa lata bezwzględnej odsiadki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem