Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
54 76
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar perskieoko
0 / 2

Nic nie jest tak proste jak to się wydaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
-2 / 2

A chcesz mieć prąd? Tak tylko pytam, bo na łące go nie bedziesz mieć. A bez prądu nie działa internet, więc nie bedziesz mógł wstawiać tych demotów. A no i mam nadzieję, że łąka Cię wykarmi, bo sklepów też nie bedzie na łące.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
0 / 0

@Krzysztof_Latarski
Energię możesz mieć nawet z oczyszczlni ścieków - biogaz. Problem energii nie jest z czego bedziesz brał tylko ile za niego zapłacisz. Postęp i rozwój wymagają aby energii nie marnować tylko wykożystywać co do ostatniego dżula. To znaczy, że nie masz oszczędzać energii i sobie jej odmawiać tylko ją lepiej wykorzystywać.
Problemem większości ludzi jest to iż powrót na łono natury, choć kuszące w samej istocie, nie jest nam już ono dostępne. Łąka nas ludzi już nie wykarmi, bo jest nas za dużo jak na łąki i wolny wypas. Ludzie też muszą gdzieś mieszkać i mają wolną wole gdzie chcą mieszkać. Problemem powodzi nie jest to że ludzie mieszkają w depresji, problemem jest brak regulacji wody w rzekach. W ogóle nasza gospodarka wodna jest tylko na papierze. To przez brak działania są powodzie i susze też. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem