Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
459 466
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P profix3
+4 / 18

No ale ludzie którzy poddają się takiej propagandzie z reguły i tak nie są zbyt rozgarnięci i nikt im nie wytłumaczy, że są manipulowani. BA mogą tym bardziej utwierdzić się w swoim przekonaniu, że propagandziści mają rację, skoro "nasi wrogowie" tak usilnie zaprzeczają OCZYWISTYM FAKTOM, o których JA wiem że są oczywiste, bo mi tak w wiadomościach powiedzieli.
Pamiętać też trzeba o tym, że większość Polski to wsie i małe miasteczka, gdzie poglądy naszych propagandzistów znajdują doskonały grunt dla swoich manipulacji. Bez obrazy, ale w miastach z reguły mamy ludzi lepiej wyedukowanych, trochę mądrzejszych, niż na wsiach. Na prawdę nie chcę nikogo obrażać, ale sondaże poparcia dla pis dość bezlitośnie wskazują w jakich częściach kraju jest gorzej z myśleniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 lutego 2021 o 19:33

P profix3
+2 / 2

@survive Propaganda polityczna jest chyba tak stara jak sama polityka, więc nie ja to wymyśliłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
-4 / 8

@profix3 To dlaczego ludzie z miasta poddają się propagandzie głoszonej przez opozycję?. I wcale nie oznacza to że są mądrzejsi. Wystarczy popatrzeć na poparcie poglądów ideologii gender która jest jak wierzenia plaskoziemców

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
-1 / 7

@profix3 "Zacofani idioci ze wsi" vs "wyedukowana inteligencja z miast"... To chyba można podciągnąć pod punkt 3 i 5, prawda?
Poza tym dla mnie (i prawdopodobnie wielu innych) popieranie przez kogoś PO jest mniej więcej tożsame z popieraniem PiSu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 lutego 2021 o 9:01

L LordL
+5 / 5

@Ner3vaR Ciężko jest mówić o poddawaniu się propagandzie opozycji, pis jest jedyną partią która ma żelazny elektorat, wyborcy pozostałych partii głosują na nie wybierając mniejsze zło. W przypadku PO jest to najbardziej widoczne, bo jeżeli pojawia się alternatywa to spora część wyborców przechodzi na jej stronę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
0 / 0

@LordL Pamiętam jeszcze kilka lat temu sondaż uliczny, w którym przedstawiano program wyborczy "hipotetycznej" partii politycznej z pytaniem, czy ankietowany by na nią zagłosował. Potem ujawniano że był to program PO sprzed pierwszej kadencji i wiele odpowiedzi pozytywnych nagle zmieniało się w negatywne.
Mimo wszystko jednak każda partia będzie miała swój żelazny elektorat, mniejszy lub większy ale zawsze. PiS po prostu uderza w ludzi najbardziej stałych w poglądach, stąd u nich żelazny elektorat jest największy.
A same alternatywy dla PO zawsze były dla mnie podejrzane. Od .Nowoczesnej która mieniąc się partią "przedsiębiorców i ekonomistów" nie potrafiła się rozliczyć za kampanię, po teraz Hołownię, co do finansowania którego sam zaczynam mieć pytania (bo organizacja ogólnokrajowej partii politycznej to są niemałe pieniądze, sama konwencja partyjna to dziesiątki tysięcy złotych minimum). Całość po prostu śmierdzi mi próbami wykreowania nowej Platformy bez negatywnej opinii z przeszłości... Szkoda że plan bierze w łeb kiedy tylko członkowie PO ewakuują się do nowych partii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
-1 / 1

@LordL Jest coś takiego jak propaganda opozycji. Zauważ że od momentu przejęcia władzy przez pis porobiły się kółka wzajemnej adoracji typu KOD które przeciw czemu protestowały ?. w zasadzie nie przeciw zmianom wprowadzanym przez PIS ( bo takie same rozwiązania funkcjonowały w krajach zachodu) a przeciw samym rządzącym, stąd prosty wniosek że czegokolwiek Pis nie zrobi to platforma będzie przeciw. Bo że chodzi im tylko o przejęcie władzy to chyba nie musze pisać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
-5 / 9

Dziwne jest to że ludzie tak bardzo ulegają propagandzie głoszonej przez dzisiejsza opozycje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pacio6
+3 / 3

Myślę, że ludzie "opozycji" od zawsze mieli świadomość wyraźnej stronniczości tvn, ich przekaz był wyśmiewany, i nikt się z tym nie kłócił. Teraz tvp za nasze pieniądze uprawia propagandę jakiej w tym ustroju jeszcze nigdy nie było, ale wyznawcy PiS uważają, że wszystko jest w porządku. Bo "to nasza strona", niech robią co konieczne byle wygrywać. Widać dopiero teraz jak łatwo było sterować ludźmi w latach 1932-39...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pierdzideuko
0 / 0

@JanuszTorun naturalnie że ma możliwość wystarczy porozmawiać z dowolnym lekarzem, znam paru niektórzy pracują w opiece kowidowej, a co do większości fejkow wystarcza 30 sekund do minuty żeby się z nimi rozprawić tylko po co jeśli komus dany fejk pasuje do koncepcji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bulvvar
-2 / 2

01: LGBT i transy to coś normalnego. I są biedni bo w Polszy są prześladowani.
02: TVN, Wyborcza, Onet itd.
03: ***** ***, ***** narodowców , "kościół i kler jest zły bo to chciwcy i pedofile narzucajacy swoje poglady"
04: 'Prześladowania osób LGBT w Polsce to poważny problem'
05: ***** ***, narodowcy, kler.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem