Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Y yankers
+10 / 26

Szury mają jedną wspólną cechę, zawsze piszą "dowiedziałem/am się z pewnego/innego źródła" i za cholerę nie chcą podać owego źródła :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+2 / 4

@yankers ale się dałeś "zbajtować" tą galerą. Pierwszy wpis 300 reakcji, niecałe 400 udostępnień, drugi 120 reakcji i 130 udostępnień, trzeci 400 reakcji 130 udostępnień. Jeżeli to są NAJWIĘKSZE fejk newsy to ja jestem faraonem, większe fejk niusy o większym zasięgu to morawiecki wypuszcza przed śniadaniem. A teraz powiem trochę o przyczynach tych "fejk niusów" pierwszy lepszy z brzegu: "Tymczasem GUS wedle prawa nie może wykorzystywać danych do celów innych niż statystyczne, o czym mówi art. 30 ust. 2 ustawy o Narodowym Spisie Powszechnym 2021". I teraz pytanie jaką wartość statyczną ma numer PESEL? Jaką wartość statystyczną ma numer PESEL osób, z którymi mieszkasz? W "mejstrimie" pojawiło się twierdzenie, że zaświadczenie nieprawdy można dostać karę do 2 lat(?) więzienia i teraz pytanie - co jest kłamstwem, czy GUS wykorzysta dane tylko do celów statycznych i wówczas niemożliwe jest określenie "kto kłamał" (niewykonalne jest wskazana autora nieprawdziwych informacji jedynie na podstawie analizy statycznej), czy grożą 2 lat za poświadczenie nieprawdy i wówczas GUS przetwarza dodatkowo dane inne niż statycznie. A może zaangażowana jest inna instytucja, która przetwarza dane osobowe i je weryfikuje łamiąc przy okazji konstytucję? Innych wyjść nie ma! Ktoś się zorientował, że zrobił bubel (jak zawsze zresztą) i próbuje go bronić, żeby nie wyjść na debila. I dlatego wygrzebuje się całkiem niedorzeczne i niszowe "teorie spiskowe" i puszcza się szerzej, żeby każdemu kto będzie zadawał niewygodne pytania na temat ewidentnej bubla ratowanego ściemą przypiąć łatkę szura. Jest to praktyka stosowane w USA od co najmniej lat 60-tych, kiedy władza nie chciała rozwiązać zagadki śmierci Kennedy'ego, a oficjalna narracja "urągała inteligencji". Było wówczas całkiem sporo spójnych hipotez, dlatego wyciągnięto te najbardziej niedorzeczne, żeby z innych uczynić "szurów". Na naszym podwórku mamy przykłady tworzenia meta-spiskowych teorii w celu odwrócenia uwagi od problemu. Jednym z flagowych przykładów jest "Smoleńsk", za przyczyną "tragedii" stoi skrajna niekompetencja pisu ich braki w możliwościach organizacyjnych i przestrzegania procedur. Ponadto atmosfera musiała panować tam iście ch*jowa, skoro udało "przycisnąć" nawet pilotów wojskowych, żeby wykonywali polecenia cywilów. Gdyby prawda o tym wyszła na światło dziennie - *** przestałby istnieć. Po prostu. Dlatego wypuszczono macierewicza, żeby tworzył fejkowo-parówowe teorie spiskowe i nazywał je "poszukiwaniem prawdy". Teraz każdy kto chce poznać prawdę staje się z automatu śmieszny według opinii publicznej. Dlatego nikt jej szuka, a ludzie są przekonani, że ta cała szopka była na serio. To była tylko i wyłącznie zasłona dymna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
-1 / 3

Trochę tu odleciałeś. Dla wygody można zgłaszać współlokatorów i innych członków gospodarstwa domowego. To znaczy, że wpisy można zduplikować, możesz wpisać się sam i zostać wpisany przez rodziców czy żonę. Trzeba jakoś zidentyfikować duplikaty, a bez unikalnego numeru to będzie trudne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LordL
-1 / 1

@ZONTAR dokładnie, pinadto PESEL jest potrzebny po to by sprawdzić, kto jeszcze nie wypełnił spisu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+1 / 5

@yankers To prawie jak kaczyński: wiem ale nie powiem skąd:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar HelloItsMe
-3 / 9

Czy ktoś może wyjaśnić powód, dla którego przebiera się pudełka po bananach za trumny? Czy ma to związek z jakąkolwiek logiką?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
+6 / 10

@Kasiekii Drogi niedouczony. Już śpieszę z tłumaczeniem. Nazwa LUCYFERAZA nie jest nazwą katolicką. Słowo lucyfer pochodzi z łaciny i oznacza niosący światło (lumen), lucyferaza to związek który pobiera się od świetlików stąd jego nazwa. Nikt nie będę zmieniał nazw medycznym bo niewykształcony motłoch wszystkiego się boi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2021 o 14:36

A konto usunięte
+4 / 12

Od 30 lat lewica tylko 2x wygrała wybory? Przecież od 30 lat lewica rządzi Polską cały czas nieustannie. Nie mieliśmy ANI JEDNEGO prawicowego rządu po obaleniu komuny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2021 o 12:28

G ghoscik8
+3 / 9

To prawda, tylko większość ludzi tego nie odróżnia. Wiedzą że w nazwie PiS jest zawarte słowo "prawo" to wydaje im się że to prawica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Silhje
+2 / 6

Szury. Przerażające jest jaki oni mają tok myślenia i ilu w tym klubie trwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-3 / 9

Ten hochsztapler Zięba od dawna powinien siedzieć, a jego majątek należałoby skonfiskować. Ciekawe, dlaczego żadna nasza władza, czy to liberalna, czy zamordystyczna nie wzięła się za prześwietlenie jego działalności?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-3 / 3

@tema_lina hochsztapler czy nie, ostatnio widziałem na medonet.pl artykuł na ten sam temat który Zięba poruszał ze dwa czy trzy lata wcześniej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem