Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Y yankers
+9 / 25

Szury mają jedną wspólną cechę, zawsze piszą "dowiedziałem/am się z pewnego/innego źródła" i za cholerę nie chcą podać owego źródła :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+2 / 4

@yankers ale się dałeś "zbajtować" tą galerą. Pierwszy wpis 300 reakcji, niecałe 400 udostępnień, drugi 120 reakcji i 130 udostępnień, trzeci 400 reakcji 130 udostępnień. Jeżeli to są NAJWIĘKSZE fejk newsy to ja jestem faraonem, większe fejk niusy o większym zasięgu to morawiecki wypuszcza przed śniadaniem. A teraz powiem trochę o przyczynach tych "fejk niusów" pierwszy lepszy z brzegu: "Tymczasem GUS wedle prawa nie może wykorzystywać danych do celów innych niż statystyczne, o czym mówi art. 30 ust. 2 ustawy o Narodowym Spisie Powszechnym 2021". I teraz pytanie jaką wartość statyczną ma numer PESEL? Jaką wartość statystyczną ma numer PESEL osób, z którymi mieszkasz? W "mejstrimie" pojawiło się twierdzenie, że zaświadczenie nieprawdy można dostać karę do 2 lat(?) więzienia i teraz pytanie - co jest kłamstwem, czy GUS wykorzysta dane tylko do celów statycznych i wówczas niemożliwe jest określenie "kto kłamał" (niewykonalne jest wskazana autora nieprawdziwych informacji jedynie na podstawie analizy statycznej), czy grożą 2 lat za poświadczenie nieprawdy i wówczas GUS przetwarza dodatkowo dane inne niż statycznie. A może zaangażowana jest inna instytucja, która przetwarza dane osobowe i je weryfikuje łamiąc przy okazji konstytucję? Innych wyjść nie ma! Ktoś się zorientował, że zrobił bubel (jak zawsze zresztą) i próbuje go bronić, żeby nie wyjść na debila. I dlatego wygrzebuje się całkiem niedorzeczne i niszowe "teorie spiskowe" i puszcza się szerzej, żeby każdemu kto będzie zadawał niewygodne pytania na temat ewidentnej bubla ratowanego ściemą przypiąć łatkę szura. Jest to praktyka stosowane w USA od co najmniej lat 60-tych, kiedy władza nie chciała rozwiązać zagadki śmierci Kennedy'ego, a oficjalna narracja "urągała inteligencji". Było wówczas całkiem sporo spójnych hipotez, dlatego wyciągnięto te najbardziej niedorzeczne, żeby z innych uczynić "szurów". Na naszym podwórku mamy przykłady tworzenia meta-spiskowych teorii w celu odwrócenia uwagi od problemu. Jednym z flagowych przykładów jest "Smoleńsk", za przyczyną "tragedii" stoi skrajna niekompetencja pisu ich braki w możliwościach organizacyjnych i przestrzegania procedur. Ponadto atmosfera musiała panować tam iście ch*jowa, skoro udało "przycisnąć" nawet pilotów wojskowych, żeby wykonywali polecenia cywilów. Gdyby prawda o tym wyszła na światło dziennie - *** przestałby istnieć. Po prostu. Dlatego wypuszczono macierewicza, żeby tworzył fejkowo-parówowe teorie spiskowe i nazywał je "poszukiwaniem prawdy". Teraz każdy kto chce poznać prawdę staje się z automatu śmieszny według opinii publicznej. Dlatego nikt jej szuka, a ludzie są przekonani, że ta cała szopka była na serio. To była tylko i wyłącznie zasłona dymna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
-1 / 3

Trochę tu odleciałeś. Dla wygody można zgłaszać współlokatorów i innych członków gospodarstwa domowego. To znaczy, że wpisy można zduplikować, możesz wpisać się sam i zostać wpisany przez rodziców czy żonę. Trzeba jakoś zidentyfikować duplikaty, a bez unikalnego numeru to będzie trudne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LordL
-1 / 1

@ZONTAR dokładnie, pinadto PESEL jest potrzebny po to by sprawdzić, kto jeszcze nie wypełnił spisu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+1 / 3

@yankers To prawie jak kaczyński: wiem ale nie powiem skąd:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar HelloItsMe
-3 / 9

Czy ktoś może wyjaśnić powód, dla którego przebiera się pudełka po bananach za trumny? Czy ma to związek z jakąkolwiek logiką?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
+6 / 10

@Kasiekii Drogi niedouczony. Już śpieszę z tłumaczeniem. Nazwa LUCYFERAZA nie jest nazwą katolicką. Słowo lucyfer pochodzi z łaciny i oznacza niosący światło (lumen), lucyferaza to związek który pobiera się od świetlików stąd jego nazwa. Nikt nie będę zmieniał nazw medycznym bo niewykształcony motłoch wszystkiego się boi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2021 o 14:36

P pawcio68
-2 / 24

wszędzie że szury to, szury tamto :) to niech ktoś z covidian logicznie wytłumaczy mi po co mi szczepienie skoro dalej mogę chorować i będę zarażać? Kwestię mojego dobra można pominąć bo zamiast zastanawiać się nad skutkami ubocznymi ktoś może chcieć zachorować i się udusić :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
-4 / 16

@pawcio68 Po to się szczepisz, żeby nie zachorować. Ludzie zaszczepieni dwiema dawkami nie umierają ani nawet nie muszą iść do szpitala z powodu ciężkich powikłań. Zaszczepieni nie zarażają. W wielu krajach zaszczepieni dwoma dawkami nie muszą nosić maseczek. Nigdzie. U nas muszą, bo tak rząd zdecydował. Dlaczego? Możesz kolejną teorię spiskową do tego wymyślić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gregory1608
-2 / 10

Wiem, że logika i myślenie nie jest Twoją mocną stroną ale tu chodzi tylko o sluzbe zdrowia. Jak kazdy bd przechodził łagodnie to nikt szpitala nie bedzie potrzebował i stanie się to jak przeziebienie u każdego . Zarażać sie bedą dalej ale nikt nie bd potrzebował respiratora wiec nie bedzie potrzeba żadych lockdownów bo po prostu kto zachoruje łagodnie to sobie przeleży jeden dzięń i do pracy . Jesli tam zarazi kogoś bo dalej bd zarażał to bedzie to dalej to samo - lekko przejdzie i do pracy , szpital nie bedzie potrzebny i ludzie bedą mogli z wazniejszymi rzeczami korzystac ze szpitala .. Logika....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gregory1608
-1 / 9

Zaszczepieni dalej mogą przenosic wirusa. I sie szczepisz nie po to żeby nie zachorować. Tylko po to że w razie jak zachorujesz przejdziesz to łagodnie a nie pod respiratorem. Chodzi tu wyłacznie o słuzbe zdrowia i dzieki szczepieniom zrobimy z covida lekką chorobę o znikomym użyciu szpitali. Pisalem o tym wyżej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
0 / 14

@UFO_ludek Bzdura totalna. Szczepienia są przeciw ZNANYM już mutacjom dokładnie tak samo jak szczepienia przeciw grypie sezonowej. W dalszym ciągu możesz zachorować na nową mutację przed którą NIC Cię nie uchroni. Zaszczepieni nie umierają ani nie trafiają do szpitali? Mój sąsiad po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki skończył w śpiączce podłączony do respiratora przez ponad dwa tygodnie, a są ludzie którzy umierają po przyjęciu szczepionki. Skończ waść pie*dolić te głupoty bo aż się słabo robi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 czerwca 2021 o 13:02

D Dedi_S
-2 / 10

@AIkanaro następny foliarz. Takiej mutacji jak na razie nie ma i nie wiadomo czy sie pojawi. W Polsce nie ma potwierdzonego smiertelnego NOPa, a wykonano 24 mln szczepień. Ilu zmarło na COVID?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-3 / 9

@Dedi_S Bo nawet jeden zarejestrowany śmiertelny przypadek NOP'a by wyhamował znacząco postęp szczepień w naszym kraju. Nie mówiąc już o tym, że "my foliarze" dostalibyśmy argument potwierdzający nasze racje. Możesz mnie nazywać foliarzem, mam wy*ebane, tylko, że faktów to nie zmieni, ani rzeczywistości to nie zakrzywi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2021 o 18:34

S sokolasty
+1 / 7

@pawcio68
Szczepisz się celem zredukowania szansy zakażenia o 90-95%
Jeśli zaszczepi się/przechoruje 3/4 populacji i ty, ryzyko dla ciebie spadnie do pomijalnie małego.
Więc tak, ściśle rzecz ujmując, możesz zachorować, tak samo jak możesz oberwać cegłą w drewnianym kościele

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-1 / 7

@mudamudamuda ooo kozak w necie ...
Ty naprawdę nie wiesz jak działa ten rejestr. Pozwól , że zacytuję siebie :) "W Polsce nie ma potwierdzonego smiertelnego NOPa"- czytaj: potwierdzony, że spowodowany był szczepieniem. Siejesz dezinformację i fake newsy. Jak najbardziej są badania, że szczepienia blokują estymacje, jak ladnie poprosisz to Ci je nawet zalinkuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
+1 / 7

@AIkanaro właśnie o źródła informacji chodzi. Foliarze i szury posługują sie zwrotami: mój sąsiad, znajoma szwagierki, znajomy znajomego .... Ciekawe że wszyscy jak jeden w szczycie pandemii siedzieli cicho i nie nazywali COVID chińska grypa. U mnie w mieście nie można było wezwać karetki, bo nie było - taka to grypka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kuciol
+3 / 7

@AIkanaro To może w ogóle przestaniemy szczepić na cokolwiek? Żadna szczepionka nie chroni w 100% i nie ma nawet prawa przez samą zasadę działania. Jeżeli układ odpornościowy będzie z jakiegoś powodu osłabiony to i tak możesz zachorować i to się tyczy każdej jednej szczepionki. Cały patent polega na tym by zaszczepić wszystkich aby wyeliminować daną chorobę ze środowiska. Z taką grypą jest problem bo cholernie szybko mutuje i łatwo się przenosi a że jest dosyć mało śmiertelna to i nie ma parcia żeby się tego pozbyć.

Szczepienia idealne nie są ale jak na razie nikt lepszej metody nie znalazł. Leku możemy się nigdy nie doczekać tak samo jak na przeziębienie a Covid to ta sama grupa wirusów. Każdy lek czy szczepionka ma jakieś skutki uboczne, przeczytaj ulotkę z głupiego apapu to się zesrasz. To nie argument żeby bombardować jedyną w miarę skuteczną formę obrony. Jak znasz lepszy sposób żeby się tego syfu pozbyć to się nim podziel, dostaniesz Nobla.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
0 / 4

@AIkanaro Dwóch dawek kolego. Dwóch. A tak, ludzie umierają po przyjęciu szczepionki. Np 60 lat później na coś zupełnie innego... Ale i tak umarł po szczepieniu. Ot, taka 'logika'. Wszyscy zaszczepieni kiedyś umrą.... ech, szkoda słów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
+3 / 3

@mudamudamuda Ona podobno zmarła na powikłania poszczepienne, nie na Covid, więc najpierw przeczytaj artykuł, a potem zapytaj kogoś co tam jest napisane, bo nie rozumiesz. A jak nie rozumiesz, to się nie wypowiadaj. Bo tylko wstyd sobie robisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
-2 / 6

@AIkanaro Po pierwsze mutacjOM. Po drugie Antka kobity szwagra teściowa zaszczepiła się i za tydzień zmarła. Nie w powodu szczepionki, mąż ją udusił. Nie jesteś wiarygodny niestety. I zdaje się, że to jednak ty powinieneś przestać... opowiada głupoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
-1 / 5

@mudamudamuda Ale czy na pewno na covid ci ludzie zmarli? Czy ze starości, na zawał, udar, albo upadek ze schodów? Bajdurzysz!
Jeśli nie chcesz się szczepić, nie szczep się i nie opowiadaj niestworzonych historii, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-1 / 5

@kuciol Kolejny co pieprzy głupoty... Nawet gdyby wszyscy się zaszczepili nie usunie to choroby ze środowiska. Skąd Ty takie bzdury bierzesz? Koronawirusy znane są człowiekowi od lat 60 ubiegłego wieku, a istnieją na pewno o wiele dłużej... @UFO_ludek napisałeś właśnie coś czemu wszyscy inni tutaj przeczą, a jednocześnie przyznałeś rację mudamudamudzie i mi czyli, że ludzie umierają z powodu przyjęcia szczepionki i jest to jeden z NOPów. Druga sprawa to, że wszyscy kiedyś umrą to jest jedno, ale to, że ludzie chorują na covid'a zaraz po przyjęciu szczepionki albo umierają w ciągu tygodnia po przyjęciu szczepionki to jest druga sprawa. @tema_lina jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie zabieraj głosu. @Dedi_S A co ja Ci poradzę, że źródła są takie a nie inne? Ale to nie czyni ze mnie czy innych osób foliarza czy szura... Mnie śmieszy natomiast ślepa wiara ludzi w tą szczepionkę i nie poddawanie niczego w wątpliwość...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 czerwca 2021 o 13:10

K kuciol
-1 / 3

@AIkanaro Tu chodzi wyłącznie o służbę zdrowia. Przypadki ciężkich zachorowań spadłyby do kilku/kilkunastu w skali kraju. Nikt nie łudzi się że się to cholerstwo wytępi do zera. Można za to zmniejszyć ilość przypadków w granice błędu statystycznego. Powtórzę kolejny raz jak masz lepszy sposób to go zdradź, jak nie to zamknij ryj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
+1 / 3

@kuciol Sposób jest taki który się nikomu nie podoba, czyli prędzej czy później wszyscy muszą to przechorować po prostu. Żadne szczepionki nie przyśpieszą ani nie spowolnią tego procesu w żaden sposób. Natomiast szczepionki mogą zaszkodzić ludziom. Jak już pisałem wyżej z pierwszej reki znam przypadek gdyż mój sąsiad wylądował w szpitalu po przyjęciu szczepionki, a paradoksem tej sytuacji jest to, że przez cały rok od marca 2020 gdy to ogłoszono stan epidemii w Polsce mój sąsiad pomimo nie zmienienia rutyny dnia codziennego i pozostaniu w kontakcie z innymi ludźmi nie zachorował na koronę. Natomiast w niecały tydzień po przyjęciu szczepionko skończył w szpitalu pod respiratorem. To nie był zbieg okoliczności. Problem jest taki, że ludzie przechodzą covid19 po przyjęciu szczepionki. Jeśli tylko masz jakiś z objawów Covid19 po przyjęciu szczepienia czyli osłabienie, temperatura czy cokolwiek innego to jest to Covid19 wywołany przyjęciem szczepionki, nie ma opcji by było inaczej. Problem polega na tym, że ludzie nie zgłaszają nopów mimo, że mają do tego narzędzia i potrzebne informacje. Co najwyżej najcięższe przypadki czyli ludzie lądujący w szpitalu są wciągani w statystykę nopów bo szpital prawdopodobnie robi wtedy zgłoszenie.
A "zamknij ryj" to sobie do swoich rodziców powiedz, może wtedy uzupełnia braki w Twoich wychowaniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 czerwca 2021 o 16:36

avatar AIkanaro
+1 / 3

@Rocannon2 Ciekawe jak się miał zarazić dwa dni po przyjęciu szczepionki siedząc w domu skoro jest emerytem? A nie zaraził się przez cały rok trwania pandemii... A Ty rozumiesz w ogóle jak działa ta konkretna szczepionka? Ta konkretna szczepionka polega na wprowadzeniu aktywnego białka koronawirusa do organizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 czerwca 2021 o 17:08

avatar AIkanaro
-1 / 3

@Rocannon2 "Szczepionki mRNA uważane są za szczepionki nowej generacji, w których kwas rybonukleinowy (RNA) wykorzystywany jest jako matryca do produkcji białek wirusowych." czyli białko Covid19 jest wprowadzane do organizmu człowieka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
0 / 4

@Rocannon2 w definicji szczepionki jest wyraźnie napisane, że do organizmu jest wprowadzane białko wirusa, a nie białko jakiegoś kolca. Poza tym jakoś śmiem wątpić by "kolec" miał inny skład białka od reszty wirusa. Druga sprawa to taka, że ludzie chorujący na Covid19 po przyjęciu szczepionki przeczą temu, że szczepionka nie wywołuje zachorowań. Jeden czy dwa przypadki takich zachorowań to byłby faktycznie zbieg okoliczności. No ale w skali całego kraju takich przypadków jest znacznie więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
0 / 2

@Rocannon2 To co Ty tutaj próbujesz mi wytłumaczyć nie zgadza się z definicją szczepionki mRNA. Tej samej szczepionki o której znajomość działania samemu mnie pytałeś wcześniej... Zamierzasz skończyć wymyślać te bzdury nt rzekomego działania tej szczepionki czy nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
+1 / 1

@Rocannon2 Organizm człowieka sam w sobie wytwarza białka koronawirusa po przyjęciu szczepionki i twórcy tej szczepionki śmią twierdzić, że szczepionka nie może wywołać choroby covid19? Przecież to jest jakiś oksymoron...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 czerwca 2021 o 0:06

K kuciol
0 / 0

@Rocannon2 Daruj sobie, do tego głąba nie dotrze, on wie lepiej niż naukowcy. Najstraszniejsze jest to że on chodzi po ulicy BEZ OPIEKI!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
0 / 0

@Rocannon2 No i wracamy do pytania skąd choroby u ludzi zaraz po zaszczepieniu, raczej nie z powietrza, a z przyjętej szczepionki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
0 / 0

@Rocannon2 No wiele państw na pewno będzie zainteresowanych tak jak zainteresowany jest Polski rząd, że zabronił sanepidowi publikować statystyk bo okazało się, że informacje podawane przez rząd nie zgadzały się z informacjami podawanymi przez sanepid... Jeśli wydaje Ci się, że tylko Polski rząd jest jakimś ewenementem i stara się ukrywać takie informacje to jesteś w błędzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
0 / 0

@AIkanaro Tak się dzieje, gdy ktoś nie rozumie tekstu pisanego. Czym innym jest umrzeć na Covid, a czym innym jest mieć NOP. Swędzenie ramienia, to też NOP. Tak jak zaczerwienienie i gorączka. Szczepienie nie powoduje zachorowania na Covid. Zaszczepieni zachorują, ale nie umrą. Taka różnica. A NOP pojawia się przy każdej szczepionce, nie tylko na Covid. Np, jak matka nie powie lekarzowi, że dziecko ostatnio źle się czuło, to może się szczepienie zakończyć fatalnie. Prawda? A tak się zdarza. A po drugie ile jest udowodnionych przypadków zgonu z powodu szczepienia? Ale udowodnionych, nie skopiowanych z FB albo innego źródła wiedzy wszelakiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-1 / 1

@UFO_ludek Ale jak ktoś ląduje pod respiratorem po przyjęciu szczepionki, albo umiera w czasie około tygodnia od przyjęcia szczepionki to jednak jest chyba NOP spowodowany przyjęciem szczepionki. Czy może się mylę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+2 / 2

@AIkanaro Ty napisałeś coś, czego mądrym a nawet rozsądnym nazwać się nie da, bo to się kupy nie trzyma. Po prostu napisałam to samo, tylko inaczej, żebyś mógł zrozumieć, ale jak widać nadal niczego nie pojmujesz:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
0 / 0

@tema_lina podtrzymuje to co napisałem wcześniej. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie pisz nic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+2 / 2

@AIkanaro Potrzymać ci to podtrzymanie? XDDDD OK, nie ma sprawy, ale toto zwiędłe i małe jest:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
0 / 0

@tema_lina Nie mierz innych swoją miarą. Jak masz małe i zwiędłe to nic Ci na to nie poradzę. Nie widzę jednak powodu dla którego miałabyś chwalić się tym tutaj. Jeśli natomiast potrzebujesz się wygadać to proponuję umówić się na wizytę u psychiatry. Jeśli zajdzie potrzeba to nawet leki jakieś przepisze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+2 / 2

@AIkanaro Najpierw piszesz głupoty., które nigdzie i nigdy nie mogą mieć miejsca, potem się obrażasz, że ci te głupoty wytykam, potem podtrzymujesz... co? to zwiędłe i małe, bo już zupełnie straciłAm orientację. Idź do psychiatry, on zajmuje się takimi stanami emocjonalnymi jak twój. Wprawdzie rokowania nie mogą być dobre, ale zawsze można spróbować:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
+4 / 12

Od 30 lat lewica tylko 2x wygrała wybory? Przecież od 30 lat lewica rządzi Polską cały czas nieustannie. Nie mieliśmy ANI JEDNEGO prawicowego rządu po obaleniu komuny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2021 o 12:28

G ghoscik8
+3 / 9

To prawda, tylko większość ludzi tego nie odróżnia. Wiedzą że w nazwie PiS jest zawarte słowo "prawo" to wydaje im się że to prawica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Silhje
+2 / 6

Szury. Przerażające jest jaki oni mają tok myślenia i ilu w tym klubie trwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
-2 / 8

Ten hochsztapler Zięba od dawna powinien siedzieć, a jego majątek należałoby skonfiskować. Ciekawe, dlaczego żadna nasza władza, czy to liberalna, czy zamordystyczna nie wzięła się za prześwietlenie jego działalności?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-3 / 3

@tema_lina hochsztapler czy nie, ostatnio widziałem na medonet.pl artykuł na ten sam temat który Zięba poruszał ze dwa czy trzy lata wcześniej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kucykpl1
0 / 4

Po obu stronach tej "barykady" stoją ludzie. Ludzie żądni pieniędzy i władzy dla osiągnięcia tych celów zrobią wszystko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem