Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
98 106
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+6 / 6

A najgorsze jest to, że w mass mediach wielbi się pustaków z ładnym pyskiem, którzy potrafią jedynie świecić tyłkiem. Jednocześnie osoby wybitnie inteligentne, muszą niejako ukrywać swój intelekt co by debila nie urazić, tudzież nie zostać słownie lub czynnie poniżonym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iiyrryyr3iit
+5 / 5

To inżynierowie, naukowcy popychają świat do przodu. Dzięki nim możemy używać demotywatorow, pisać te komentarze, mamy wygodne ubrania i smaczne bułki. Ale w mediach bohaterami są sportowcy, politycy czy wokaliści. Dziwny jest ten świat. Muszę w nim funkcjonować ale czuję, że ja do niego nie należę ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CzlowiekZkamienia
-1 / 3

Nie zgodziłbym się. Kawy nie wynalazł geniusz. Kawa, jak każda roślina, wynalazła się sama, a odkryli ją arabscy pasterze, którzy zauważyli, że owce po jej zjedzeniu są bardziej ruchliwe. Piwo natomiast wynaleziono już w epoce kamienia, więc raczej nie było to dzieło uczonego geniusza, ale zostało stworzone przez przypadek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
-1 / 3

@CzlowiekZkamienia Arabscy pasterze wolą raczej RUCHLIWE kozy...
A piwa z epoki kamienia, czy nawet ze średniowiecza, raczej byś się nie napił bez obrzydzenia. Gęste to było, bez chmielu i bąbelków...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jur4578
+3 / 3

@CzlowiekZkamienia
A dlaczego pasterz nie może być geniuszem? Bo nie miał tytułu magistra z pseudo-uczelni Czarnka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jur4578
+1 / 1

@belzeq RUCHLIWE skłonności to mają katoliccy duchowni..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem