Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
360 376
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar CoGitare
+4 / 4

Każdy inaczej reaguje na stres, na pewno ktoś się z kimś poszarpał, ale trochę zrozumienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GramDaniel
+2 / 8

@Cammax
Człowieku o czym ty pierdaczysz? Czy ty poważnie nie widzisz różnicy między imigrantami zarobkowymi, a prawdziwymi uchodźcami?
No chyba że negujesz to iż putin Ukrainę zaatakował w takim wypadku gratuluje samozaparcia i zakrzywionego spojrzenia na świat

Co do najazdu rosji na Polskę to tym chyba tylko ruskie trolle straszą żebyśmy przestali pomagać Ukrainie i nikt rozsądny w to nie wierzy z przyczyn oczywistych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-3 / 3

@GramDaniel nie żeby coś, ale PIS często starszy Rosją... ale łatwiej powiedzieć, czyim najazdem oni nigdy nie straszyli (chyba w 2015 to nawet drugim Potopem straszyli. Swoją drogą ciekawe, czy ktoś w to serio uwierzył). Nawet L. Kaczyński mówił, że teraz Gruzja, jutro Ukraina, a pojutrze Polska, czy jakoś tak. Ale w sumie... jakby nie patrzeć, to PIS blisko współpracuje z przyjaciółmi Putina (Orban, Le Pen).

PIS straszyło i imigrantami, i uchodźcami. W 2015 niektórzy serio uciekali przed wojną. Podczas kryzysu na białoruskiej granicy zapewne też. Byli oczywiście tacy, którzy szli tylko za lepszą pracą. Teraz zapewne jest tak samo. Uchodźcom należy pomóc i to chyba tylko skrajna prawica będzie podważać. Jeśli ktoś nie stwarza zagrożenia, wjedzie legalnie, chce pracować, to też nie ma w tym nic złego. Chyba lepiej, że pójdzie do pracy, niż jak siedzi na zasiłku (to samo dotyczy naszych krajowych pasożytów).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+4 / 6

@edls
A teraz przeczytaj to, co napisałeś. Autokorekta nie jest wymówką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D diesel_pies
+6 / 6

@edls Dlaczego odnoszę wrażenie że polski język nie jest Twoim ojczystym, a zapis cyrylicą znacznie bliższy sercu niż liternictwo łacińskie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GramDaniel
-1 / 3

"Ktoś się postarał" - Toż chyba wszyscy doskonale wiedza kto się tak ładnie postarał żeby w ludziach nienawiść wzbudzić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ad33
+2 / 12

Patrzcie podejrzliwie na każdego komu się marzy wojna polsko-polska. Będą wam wskazywać palcem: geje są źli, feministki są złe, kościół jest zły, zwolenniczki aborcji itd. Są to działania ukierunkowane na pogłębianie podziałów w społeczeństwie. Niestety wróg jest mistrzem inżynierii społecznej, ćwiczyli to latami na różnych narodach.Polaku i Polko nie daj sobie wmówić, że powinieneś nienawidzić jakiejś grupy ludzi. Dzisiaj to kościół i lgbt, jutro bruneci i szatyni, pojutrze każdy z imieniem na literę A.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+1 / 3

@ad33
W przypadku kościoła nie trzeba nawet podpuszczać. Świętobliwi dostojnicy sami dostarczają argumentów. Chełpienie się luksusem, hipokryzja i bezkarność. Odrealnienie. Ochrona zbrodniarzy z własnych szeregów. W dodatku sami zamęt wprowadzają, gdyż to oni najczęściej wskazują palcem.

Jak reagować w takich sytuacjach według ciebie? Dla mnie brak jakiejkolwiek reakcji na zło to przyzwolenie. Darować? Od tego właśnie się zaczęło w czasach nowożytnych. Ludzie odwracali głowy, a proboszcz w parafii był jak wyrocznia. Paluszek po paluszku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ad33
-2 / 2

@michalSFS sprawców karać, tych zaangażowanych w tuszowanie też. Na pewno nie należy formułować zdań: cały kościół i wszyscy jego pracownicy to zło. Nie jest tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
0 / 0

@ad33
Póki co nie ma "karać", bo wysocy dostojnicy kościelni tuszują, bagatelizuję, a nawet obwiniają ofiary, to winny jest cały kler. Przynależność do organizacji mafijnej sprawia, że jest się bandytą, nawet gdy tylko kieruje się pojazdem szefa wszystkich szefów. Tu jest nie inaczej.

Zrobią porządek, przyznają się do winy, okażą skruchę i zajmą się ZADOŚĆUCZYNIENIEM ofiarom, to narracja będzie inna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+4 / 4

Trzeba być osobą kompletnie pozbawioną wyobraźni i zdrowego rozsądku, by łudzić się że przez granicę z Ukrainą przybywają do nas tylko uchodźcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
+5 / 5

A tak dokładnie o co mu chodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NowyXxX
0 / 0

@J_R j@J_R pewnie o usuwanie komentarzy, bo

każdy ogarnięty człowiek wie, że przy takich liczbach (liczba tylko będzie wzrastać) tworzy się ogromny problem.
Już widać jak to rodzinki kręcą nosem, że mieszkanie za małe, więc takiego M nie chcą itp
Już budują oraz remontują lokale dla Ukraińców.. gdzie dla Polaków którzy czekają latami niby nie ma.. nie ma lokali.. i nie ma kasy na remonty.. ;)
500 plusy 300 plusy 1000 plusy + opieka zdrowotna, gdzie już teraz setki tysięcy Polaków umiera oraz umarło przez brak dostępu do lekarza.
Prawo popytu i podaży, więc nawet o tę najniższą krajową będzie ciężko.
Takie pisane na szybko, bo to że fiskalizm państwa polskiego będzie chciał wydoić za to Polaka biedka, to każdy chyba zdaje sobie z tego sprawę. Nie ma nic za darmo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem