Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
792 801
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P PaNikt
-2 / 10

A ja widzę zwykłe zwierzątka na łące a nie sentymentalną opowieść. Najlepszą metodą w tych czasach to granie na uczuciach. Słabe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
-1 / 9

No i że niby o czyma to świadczy lub czego dowodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U Ucik
+1 / 1

@konradstru To można interpretować na wiele sposobów. Autor pewnie chciałby nadawać owcom ludzkie uczucia i spojrzenie na świat pokazując jakie to owce są dobre. Ale można odwrócić to też w drugą stronę i opowiedzieć jak to owca numer 2 wykorzystała nieszczęście pierwszej. Wszak opieka nad jagnięciem oznacza włożenie wiele wysiłku. Czy gdy w naturze owca opiekuje się dwójką, nie ma mniejszych szans na odchowanie obu jagniąt? A tak, to owca Nr 1 odwali za drugą połowę roboty, poświęci swoje siły nie mając z tego żadnych korzyści, bo to przecież nie jej dziecko. A owca 2 zyskuje większą szansę na przetrwanie obu potomków i do tego będzie robić to mniejszym nakładem środków!
Oczywiście tak zarysowane wytłumaczenie także jet błędne. Sprawa jest dużo bardziej skomplikowana i jak na razie mamy jedynie hipotezy tłumaczące takie zachowania, ale chciałem rozwinąć Twoje spostrzeżenie i pokazać, że te same eksperymenty mogą prowadzić do kompletnie różnych wniosków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
-4 / 10

Szkoda, że nie wyszło z jagnięciną. Pyszne mięso.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KrzychMen
-1 / 7

A świstak siedział i zawijał w sreberka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nimbochromis
0 / 0

Ale która bo są cztery

Odpowiedz Komentuj obrazkiem