Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
19 25
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
-2 / 6

Wiem, że mamy też fanatyków domagających się odwetu za inne wydarzenia, żeby mi nikt tu o tym nie przypominał, ale po 1. Nie pasują oni do kontekstu w tym przypadku, po 2. ilość znaków nie jest tu nieograniczona.

Odpadnięcie Szwecji było pięknym przykładem tego, że buta w sporcie bardzo często zostaje ukarana. Nie wiem, czy istnieje kraj mający bardziej zarozumiałych piłkarzy, dziennikarzy sportowych i cały sztab. Jeśli komuś ktoś przychodzi do głowy, to może podrzucić przykład.

Ja rozumiem, że w obecnej sytuacji politycznej nikt nie będzie miał dobrego zdania o Polsce, ale od naszych piłkarzy to niech oni się odpier**lą.

Chcę kiedyś dożyć dnia, gdy oni przegrają z kimś jeszcze słabszym niż my. Tylko po to, by posłuchać ich wypowiedzi. Mam nadzieje, że nasze media o tym wtedy napiszą, bo chcę zrozumieć ich absurdalne usprawiedliwienia. Gdybym widziała ten artykuł na jakiejś szwedzkiej stronie i wiedziała, że jest on o naszej reprezentacji, to domyślałabym się, że na pewno jest to obraźliwa dla nas wypowiedź.

Poza tym pewnie, oni sobie mogą odmówić gry z Rosją, ale my już mamy grać, bo "my tak tylko dla przewagi w finale i w ogóle to nam wlepić walkowera, a nie Rosji".

A tak w ogóle jest choć jeden szwedzki ekspert, piłkarz, członek ich sztabu, który po meczu w żaden sposób nie obrażał naszych piłkarzy, czy nie wypowiadał się o nas z pogardą?
Aż mi się przypominają Anglicy ściągający z wściekłością medale za 2. miejsce na Euro 2020.
W obu przypadkach świadczy to o tym, że są zarozumiali i nie potrafią przegrywać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 maja 2022 o 1:55

P petere4615
+1 / 1

I będzie nowy potop szwedzki. Zabiorą nam piłkarzy (bo ich nie potrafią grać tak dobrze) i spalą stadiony (żeby nie było na czym grać) . A na koniec i tak dostaną łupnia i wrócą do siebie przeżywać kolejną klęskę z Polakami. Amen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@petere4615 w międzyczasie musimy odwalić bohaterską obronę Stadionu Narodowego, która to będzie przełomem i od tej pory podniesiemy się na duchu i zaczniemy wygrywać. Oczywiście obronę narodowego będzie można podkoloryzować do granic możliwości i napisać o tym książkę. I od tej pory na opisanie taktyki murowania bramki przez cały mecz będzie się używało zamiennie "obrona Częstochowy/narodowego".

A reparacji i odwetu to się nasze praprapra(...)wnuki będą domagać za ponad 300 lat, jak nasi rządzący dziś. A Szwedzi nadal się z tym barażem nie pogodzą;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem