Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
332 341
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar CoGitare
0 / 2

Do i3 można dokupić "range extender" ale wątpie że jest lepszy od generatora ale na bank droższy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+6 / 6

@CoGitare moi kuzyni kupili właśnie coś takiego, jako drugi samochód dla żony. Powoli staje się tym pierwszym. A extendera nie używają - jest tylko "przepalany" od czasu do czasu, aby był sprawny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CoGitare
+3 / 3

@sliko Myślałem nad samochodem elektrycznym ale trochę drogie to, do roboty nie mam tak daleko i żonka swego czasu uwielbiała skutery więc najprawdopodobniej kupimy skuter elektryczny (jakiś odpowiednik 125 cc) baterie względnie tanie, a jak będzie padać odpalę auto i pojadę autem. Do tego może zobaczę jak by mi jakieś "side hustle" poszły myślałem o uber eats czy czymś w ten deseń. W tamtym roku jednemu znajomemu się tak powodziło że zwolnił się z roboty i tylko się na dowożeniu jedzenia utrzymuje. Skuterki które mam na oku to Seat MO, Silence S01 i Super soco CPX.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 września 2022 o 0:14

Z ZmianaPogody
0 / 2

najgorsze, jak na trasie ładowarki nie działają. gdyby ładowarki były pewne w rozsądnych dystansach, to by się jechało bez stresu. do tego wyobraźmy sobie jakąkolwiek kilkugodzinną przeszkodę na drodze, np. wypadek lub ulewa/śnieżyca i trasa zablokowana na jakiś czas... z braku sieci łatwo dostępnych i - co najważniejsze - DZIAŁAJĄCYCH ładowarek to są jak na razie auta tylko na małe, pewne odległości, głównie po mieście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar szczerbus9
+1 / 1

Przydało by się gniazdo w bagażniku i odciąg spalin... I lepsze wygłuszenie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem