Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
227 237
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K Karolciami
+6 / 8

Ten tekst można też napisać w drugą stronę.
Pamiętasz jak zmuszałam cię do mycia głowy chociaż tak bardzo nie chciałaś.
Pamiętasz jak mi bez przerwy zwracałaś uwagę że coś robię źle i nie chciałaś zrozumieć że tego po prostu nie umiem
Jak mi wmawiałaś że muszę się zachowywać tak a nie inaczej bo tak wypada a ja nie chciałam być taka jak ty ja chciałam być sobą.
Jak przelałaś mi w tyłek kiedy pomimo wcześniejszych ostrzeżeń abym robiła tylko to na co mi pozwalasz pomalowałam twoją torebkę mazakiem niezmywalnym.

Świat nie jest zero jedynkowy i tak samo miłość matki pomimo całej jej celebracji też nie jest tylko dobrem, ale ma też złe strony o których ludzie próbują zapomnieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Karolciami
+2 / 2

@Karolciami więc tak samo w drugą stronę niech starsze osoby zrozumieją że nie zawsze jest tyle czasu ile potrzebują że nie zawsze możemy wszystko dla niej zrobić i że chociaż potem żałujemy pewnych rzeczy to jednak na daną chwilę nie jesteśmy w stanie inaczej zareagować dokładnie tak jak one robiły z nami kiedy byłyśmy małe.

Więc przede wszystkim jest ważne abyśmy sobie nawzajem nauczyli się wybaczać. A także nie skupiali się tylko na sobie Ale myśleli też o tym co mogą w tej chwili czuć inni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M madziula185
-1 / 1

@Karolciami o dokładnie ile darcia twarzy od mamy slyszałam i obrażania to moje.... Ehh

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
+1 / 1

A jeśli mnie obgadujesz, mówisz źle o mnie i same kłamstwa, oczerniasz mnie do innych osób krzywdząc mnie przy tym bardzo, swoimi słowami sprawiasz mi wiele bólu i cierpienia... to co mam wtedy zrobić? Jak się zachować? Zostawić Cię, porzucić, odejść aby już nie doświadczać tylu złych rzeczy, czy nadal się Tobą opiekować, pomagać Ci, dbać o Ciebie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alienapacz
0 / 0

to jest ciężki temat, dobrze zobaczyć taki film ojciec z Hopkinsem, żeby zrozumieć mniej więcej na czym to polega, akurat moja kobieta ma 93 letniego ojca z którym już jest dosyć ciężko, potrafił wyjść w piżamie nocą na miasto, dopóki sam mieszkał i inne tego typu historie, trzeba to przeżyć żeby zrozumieć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem