Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
832 844
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pasqdnik82
+13 / 15

ale sporo ludzi niestety pewnie uwierzy, że "ceny nie wyskoczyły jak straszyła opozycja"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+22 / 30

A co się dziwisz? Przecież te 30% głosujących na PIS to zwykli debile. Te bezmyślne bezmózgi dadzą sobie wcisnąć każdą ciemnotę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+2 / 2

@PIStozwis
Ale ci debile, choć czasem niedołężni, zostaną zaniesieni do urny i oddadzą znów swój głos...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
+9 / 11

spokojnie podobny wałek jest z przywróceniem podatku VAT na benzynę, prąd i gaz. UE wymaga aby była stosowana stawka minimalna (z tego co pamiętam 5%), a nasz kochany rząd wprowadza stawkę która była przed "cudowną" tarczą, wynoszącą 23%.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 stycznia 2023 o 11:22

C cyklak
+6 / 16

Dlatego nie chcą wprowadzić euro. Bo utną się wałki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+3 / 5

@cyklak Nie doceniasz ich. Oni zrobią wałek nawet, jak ich porzucisz samych na środku pustyni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+2 / 6

@solarize Taa, będą podnosić ceny piasku. A tak poważnie, euro to też europejski bank centralny i nasz śmieszek nie będzie miał nic do powiedzenia. Nawet będzie mógł stopy założyć sobie na głowę i tak nic nie zmieni. Tego się BOJĄ.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2023 o 21:29

M marcinm1
+8 / 8

Nacjonalizacja firm, tworzenie monopoli, kumoterstwo, centralne sterowanie gospodarką.
To uczyniono.
Zawyżenie cen to skutek.
Przestańcie krytykować skutek, zacznijcie krytykować nacjonalizacje firm, tworzenie monopoli, kumoterstwo, centralne sterowanie gospodarką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bigoszprawiczka
+4 / 6

Błąd władza nie przekupuje Polaków. PiS doskonale zdaje sobie sprawę z tego jacy polacy są. Intelektualny motłoch przykład proszę bardzo Duda Trzaskowski 51 % Duda przy frekwencji niemal 70% a co było hasłem Dudy...zatrzymać lgbt. Wiec skoro polacy wolą robić na złość tej grupie bardziej niż interesować się własnym portfelem powiem tak. Macie to na co zasłużyliście

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anst197
+2 / 8

Niepostrzeżenie Polska przekształciła się w państwo oligarchiczne. PiS buduje dyktaturę i nową klasę oligarchów. Zupełnie jak w Rosji Putin, albo jak ci groteskowi dyktatorzy w różnych Turkmenistanach, Uzbekistanach czy Wenezuelach. A głupie pisiory się cieszą, zupełnie jakby te miliony rozkradane przez tych cwaniaków, tych nienażartych Misiewiczów i Obajtków miały płynąć do ich kieszeni. Te debile chyba zupełnie nie zdają sobie sprawy do czego to zmierza. A skończy się to tak że będziemy mieć, w skrócie mówiąc: państwo "pana, wójta i plebana". Z kastą uprzywilejowanej władzy której wszystko wolno i której nie obowiązują żadne prawa i pozostali, których jedynym przywilejem jest czapkowanie władzy. Niestety wielu ludziom z mentalnością odziedziczoną po chłopach pańszczyźnianycha a potem utrwaloną przez komunę coś takiego odpowiada. Wręcz są zachwyceni jaka ta władza jest ważna i nieprzystępna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J justnoonee
+2 / 4

@Anst197 to nie chodzi o to, że te pieniądze popłyną do ich kieszeni. To zawiść. Teraz ktoś będzie miał gorzej. Lokalny piekarz, taksówkarz. I ten typ, co sobie z domu pracował będzie musiał "ruszyć się do roboty".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gonzor73
+2 / 4

@Anst197
120% racji, miło poczytać kogoś o jasnym umyśle !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gonzor73
0 / 4

JAK wy Polacy możecie tak szkalować wyborców PiS, elity Prawdziwych Polaków, esencja polskości, narodu i dumy z bycia Prawdziwym Polakiem. Słuchanie swego pana i plebana, ukłon w pas przed Panem, taka jest wasza mentalność, chłopstwo, zaścianek, zadoopie to jest wasze brzemię, tobołek przygniatający waszą mentalność.
Pokolenia miną nim wyzwolicie się od mentalności zaborów, nawet po 120 latach od zaborów widać różnice w krajobrazie, mentalności, gospodarności. Tkwicie w swych wsiach, miasteczkach, przeprowadzka do Warsiawy niczego nie zmienia, bo zabieracie słomę w swych gumofilcach, a w aucie błoto waszego niewybrukowanego podwórka.
Nadzieja, że w ciągu 1, może 2 pokoleń nastąpi masowa sekularyzacja i pleban nie będzie wam sączył uniżenia, pokory względem Pana swego, przestaniecie się bić w piersi kiedyś.
Wahadło jest teraz po prawej stronie PiS, jednak już wkrótce jeebniee w lewo i uwolni wasze kołtuńskie łby od ciemnoty narodowej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+3 / 3

@gonzor73
Nic w lewo nie jeebniee, mogę się założyć. Pisuary swoich, nawet niedołężnych zwolenników, będą znów do urn donosić na rękach, a ci po lewej zamiast iść na wybory będą siedzieć w ciepłym fotelu i op¡e®dalać browca...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gonzor73
0 / 2

@SrogiKutafon a w ośrodkach DPS głosowania za PiS 100%

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar n0p
+3 / 3

Do zdecydowanej większości wyborców PiS (czyt. starych pryków) i tak to nie dotrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+2 / 2

a Glapek to odklejeniec który założę się że jak Morawiecki nie wie ile kosztuje chleb. koleś zarabia 80 klocków miesięcznie i ma wy*ebane czy chleb będzie kosztował 2zl czy 20zl.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem