Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1082 1108
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik3001
+6 / 12

SORKI nie mam nic do Jurka i WOSP cos zawsze dawalem choc uwazam ze nie my powinnismy to robic ALE cos wemnie peklo mimo ze moglem sam to obliczyc .Owsiak i my przez ponad 30 lat zebralismy mniej niz pis w ciagu 2 lat dal np na tvp lub zabral chorym na raka lekka reka i to nasze pieniadze .to co zebralismy przez te lata to kropelka a i caly swiat widzi to inaczej niz my i mysli se ze ludzie musza utrzymywac szpita AAAA Zapomnialem o rydzyku bakiewiczach i czarnych w sukienkach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+7 / 9

Jak to się nie "czepiamy" polityków??? Conajmniej połowa demotów jest wymierzona wobec ich arogancji, hipokryzji itd.itp. lol
"Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie.
2 Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. 3 Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, 4 aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
-2 / 2

@Tibr "A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie." Ha - a jakby się okazało, że tego ojca nie ma to byś przestał dawać? Niewierzcy też dają a na żadnego ojca w górze nie liczą. W ogóle na nic nie liczą gdy dają. Głupie jakieś, wiadomo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@jeszczeNieZajety bo o to chodzi w tym tekście, jeżeli pomagasz nie oczekuj nagrody ani wdzięczności i nie tyle chodzi o fundację, że zbiera i to ogłasza co dających, którzy próbują sobie zrobić PR ocieplić wizerunek, a w rzeczywistości są...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
+7 / 13

Ważne, że WOŚP dba o przejrzystość finansów i że pieniądze, po odjęciu kosztów, idą w lwiej części na sprzęt, na który były zbiórki. Każdy może prześledzić i koszty jakie ponosi WOŚP i listę tego co kupuje i dostarcza szpitalom.

Tym, którzy mówią, że o sprzęt "powinien" zadbać kto inny.
Może i powinien.. ale nawet na zachodzie sprzęt do szpitali kupuje się właśnie z takich aukcji lub datków fundatorów. Więc zamiast zżymać się, pewnie słusznie, że nasze podatki nie są wydawane tak dobrze, jak mogłyby być, warto wesprzeć taką inicjatywę, jeśli kogoś na to stać..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Donald_T
+2 / 8

Jedni wspomagają a inni nie ale po co pisać o tym na każdej stronie Demotywatorów? Wszyscy wiedzą, że Jurek to cudowny człowiek, altruista i pobiera tylko niezbędne wynagrodzenie z fundacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem