Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Apofiss
+4 / 6

haha Izera? zrobili tylko to co potrafią najlepiej: wycieli las... i o ironio, nadal są w lesie!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bigoszprawiczka
+5 / 7

Każdy ekspert który twierdzi ,że Izera kiedykolwiek zjedzie z taśmy produkcyjnej to po pierwsze nie jest ekspert tylko idiota a po drugie gdzie są karty z wyborów co je Sasin prze...ał

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-1 / 1

@Bigoszprawiczka Każdy kto się interesuje motoryzacją doskonale wie ze izera powstanie choćby skały sr##y bo to standardowy PiSowski pomysł propagandowy. Ekonomia tu nie ma żadnego znaczenia bo w każdej komunie także tej PiSowskiej liczy się tylko gospodarka centralnie sterowana, plany x-letnie i propaganda. Powstanie ta fabryka za kilka mld zł. z naszych podatków, która wyprodukuje kilkanaście - kilkadziesiąt tys. aut które kupią pod przymusem organizacje publiczne za pieniądze z naszych podatków a potem opchnie się za groszę fabryczkę jakiemuś amerykańskiemu czy chińskiemu "inwestorowi". Oczywiście w peanach wygłaszanych w TVPiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bigoszprawiczka
-1 / 1

@kikurenty Nie powstanie chyba ,że izera będzie samochodem w skali 1 do 20 dla dzieci albo z tektury. Tu nie chodzi o ilość wydanych pieniędzy ale o to ,że nie ma prawa powstać. Fabryka to jedno ale a cały łańcuch dostaw plus pracownicy plus zaplecze techniczne. To się nie uda nigdy. Tak samo elektrownia atomowa i inne urojenia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinm1
+1 / 1

Jeśli założylibysmy, że to kiedyś powstanie i będzie rządził pis to będzie kosztować z 10 000 000, z czego kupiec będzie płacił 50 000, a 9 500 000 podatnicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stanbo
0 / 4

Budowa izery to bzdura i marnowanie pieniędzy. Każe się nam oszczędzać prąd i podnosi jego cenę a planuje się jeżdżenie samochodami elektrycznymi dla których tego prądu na pewno braknie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
+2 / 2

Równie dobrze można się zastanawiać czy opony nie będą za szerokie ;-). Płyta podłogowa już jest opracowana, czy kupiona od innych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem