Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
101 110
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
+10 / 12

''Granica zamknięta dla nielegalnej migracji''- no i to jest zgodne z koncepcją premiera, który mówił - ''Zgoda na nielegalną imigrację na zasadach europejskich to narażenie Polaków na ogromne niebezpieczeństwo''(i piekło kobiet). Więc Pisiorki na swoich zasadach (garść srebrników) zalegalizowały pobyt tych ''wyselekcjonowanych''.
PS: Może dla bezpieczeństwa kobiet Morawiecki z prezesem, osobiście ich wykastrowali?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasame
+5 / 7

@bartoszewiczkrzysztof
Po tym, jak ogłosili hasło wyborcze, policja została wysłana do Kolodziejczaka, by czuł się bezpiecznie, ale ludzie ciągle się nabijali, więc zmniejszają nielegalną migrację, dając dokumenty KAŻDEMU. A jak oponent wygra, wiedząc o tym, mogą wyciągnąć zauważony do tamtego momentu nawet przez najmniej uważnego obywatela WZROST MIGRACJI i powiedzieć 'a nie mówiliśmy?!' - w perfidny sposób genialne. I pokazuje, jak głęboko PiS ma POLSKĘ. I to nie w sercach. Po nich choćby potop.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+2 / 2

Niestety, na dobrą sprawę jest ich fhooj...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasame
+2 / 2

@SrogiKutafon
Zgoda. W zeszłym tygodniu w samym swoim małym miasteczku natknęłam się na 3 ciemnoskórych, 2 Rosjanki, moimi sąsiadami są Ukraińcy i 2 dzieci rozmawiających językiem wyjątkowo... Obco brzmiacym.

I to brzmi śmiesznie. Nie jestem 'rasistką', ale na tle malutkich miasteczek, gdy ZE ŚWIECĄ BYŁO SZUKAĆ OBCOKRAJOWCÓW... Prawie 10 w jednym tygodniu to DRASTYCZNY wzrost.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E edls
+2 / 2

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M molotov
0 / 0

Tak się zastanawiam.. po jaki ch* to CBA w ogóle istnieje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem