Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
245 256
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar goldenfrog
+2 / 16

Jak można wstąpić do tego zacnego grona? Do konfy mnie nie przyjęli, bo tam maksymalne IQ to 50, a przecież się nie potnę na kawałki, wiec może tu się uda?
A od razu widać, że oni dla konfy są jak SS dla NSDAP.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+2 / 18

Dlatego trzeba ich zdelegalizować. To przecież jawne odwołanie i nawiązanie do założeń nazizmu (ustawy norymberskie też zakazywały związków mieszanych z "podludźmi", a ta fundacja złożona z PIS i Konfederacji chce taki sam zakaz wprowadzić). A co w przypadku gdy to kobieta innego obywatelstwa urodzi dziecko Polakowi? To już legalne, czy też nie i też będzie liczone jako "shańbienie rasy"?

Zaraz wprowadzą przymus rodzenia "czystych polskich dzieci", kary śmierci za "zhańbienie rasy". Wiadomo, nie od razu, bo nawet Hitler od razu aż tak skrajnie nie poszedł. Ciekawe, do ilu pokoleń wstecz mężczyzna będzie musiał być "czysty". Kiedyś na randkach przez internet pytało się o wiek, ewentualnie jakiś dokument, żeby nie okazało się, że on/ona jednak nie ma 15 lat. Teraz będzie się pytało o drzewo genealogiczne, żeby nie zabrali obywatelstwa.
Bo aborcja oczywiście będzie całkowicie zakazana, nawet jeśli jakiś obcokrajowiec zgwałci i kobieta zajdzie w ciążę. To zmusza ją do urodzenia, a następnie zabiorą obywatelstwo.

Dlatego trzeba wybrać mniejsze zło, bo jak PIS wygra, to Konfederacja to przeforsuje.
A demot powinien natychmiast iść na główną w raz z nazwiskami PISowców i Konfederatów, którzy są w tej fundacji. Niech do kobiet dotrze, za czym głosują wybierając któraś z tych partii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2023 o 19:18

avatar Slawa238
+1 / 9

@Cammax Dokładnie, jeden pisowski troll o nicku Cammax cały czas pisze, że kobiety, które wiązą się z obcokrajowcami to głupie p0lki, którym należy się gwałt i smierć a kobiety należy edukować by nie spotykały się z obcokrajowcami. Mam nadzieję, że ten rasistowski pisior w Wolnej Polsce będzie siedział.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hek_sa
+10 / 16

@Dejmien86 Taaa, szczególnie kiedy tatuś postanawia zrobić sobie nowe dzieci z nową mamusią.I na dodatek wcale nie ma ochoty być prawnym ( ani jakimkolwiek) opiekunem dzieci po rozwodzie, zwłaszcza niepełnosprawnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2023 o 19:55

D didja
+7 / 9

@Dejmien86

Niby czemu? Alimenty są na dziecko, gdyby tatuś nie sPiSdolił, te pieniądze przynosiłby co miesiąc do domowego budżetu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hek_sa
+8 / 8

@Dejmien86 Nie, jeżeli ojciec zajmuje się dziećmi to matka powinna płacić alimenty!! Tylko to baardzo rzadko spotykana sytuacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Aracarn
-5 / 5

@didja Gdyby mamusia się z byle kim nie puszczała to by dziecka nie miała.
Nie mówiąc już o tym ilu jest "ojców" przez lata płaciło na nieswoje dziecko, prawda że poglądy z demota są skrajne (po za pierwszym), ale przepisy alimentacyjne też są tragiczne. Nawet jak udowodnisz że matka wiedziała że jesteś ojcem dziecka to kasy z X lat nie odzyskasz, ponieważ pieniądze te według prawa są wpłacane na rzecz dziecka. I o ile te alimenty nie były odkładane na koncie oszczędnościowym na przyszłość to ich nie zobaczysz.
Sądy mają też tendencje do przyznawania opieki matką, nawet w przypadku osób nieodpowiedzialnych które nie są w stanie ogarnąć własnego życia, a co dopiero zaopiekować się dzieckiem.
Cóż skrajne tendencje mają to do siebie że powodują przechodzenie ich przeciwników w drugą skrajność jeżeli te przez lata nie idą w stronę żadnego kompromisu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D didja
0 / 0

@Aracarn

A mamusia to się rozmnaża przez partogenezę?
Jakby tatuś nie majtał interesem na prawo i lewo, to dziecka by nie było.
Co to w ogóle za argument. Jest dziecko, jest utrzymywanie dziecka.
Natomiast uważam, że mniej pod górkę powinno być z dochodzeniem odszkodowania za wrobienie w wychowywanie cudzego dziecka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+1 / 13

To było mocne, może nawet Korwin by się ugryzł w język, gdyby chciał powiedzieć coś takiego:

"Kobiety były częścią gospodarstwa domowego o statusie wyższym niż zwierzęta czy dobytek ruchomy, ale mimo wszystko nieuczestniczącym na równych prawach w procesach decyzyjnych, prawda? No i to jest tak naprawdę, jeżeli mówimy o relacji mężczyzn z kobietami, moim zdaniem układ zdrowy. To znaczy, no, jakby dbamy o układ taki patriarchalny esencjonalnie. Dbamy o dobro należących do siebie kobiet tak? Ale traktujemy je nie jako partnerów, ale jako część dobytku"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+12 / 16

Rozumiem, ze oni grali po pijaku w "kto wpadnie na glupszy pomysl", i wydostala sie lista nagrodzonych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
+8 / 10

To, że są ludzie o takich poglądach mnie szczególnie nie dziwi, wśród panów, którzy nie mają szansy na inicjację seksualną i nie odnieśli innych sukcesów w życiu to nic nadzwyczajnego. Dziwi mnie coś innego: czemu JKM, w końcu zamożny, niewątpliwie inteligentny kobieciarz i ekscentryk się z nimi zadaje? Naprawdę jest aż tak skrajnym narcyzem, że podziw i uwielbienie ze strony czegoś takiego sprawia mu satysfakcję?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2023 o 18:46

avatar Ashera01
+7 / 11

Chłopaki urodzili się o jakieś 200 lat za późno albo pomylili Europę z Bliskim Wschodem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
+7 / 7

A ile było demotów i komentarzy pod nimi 'bo baby chcą alimenty na pazurki', 'bo facet to nie wie czy to jego', 'bo facet to na nic się nei pisal, a najmniej na niepełnosprawne dziecko, to dlaczego musi?', 'wystarczy, zeby baba używała antykoncepcji, to chłop problemu nie będzie miał' itp. mam wrażenie, że większość tutaj się z nimi zgadza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+2 / 8

@GieniaK pudlo, jak zwykle. jestem zonaty od 20 lat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pan_grajek92
+1 / 3

Ta fundacja miała by poparcie większości mężczyzn, gdyby postulowała za obowiązkiem przeprowadzania testu na ojcostwo zaraz po narodzinach dziecka :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fdx
+1 / 1

Korwin znowu o hitlerze - o nie... anyway...

fundacja patriarchat - Ty korwin, trzymej mi harnasia i pacz na to

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LordArhon
+2 / 8

Ja to widzę tak:
Zdanie 1 - Istnienie alimentów zapewne wpływa mocno na ułatwienie decyzji o byciu samotną matką (choćby by przez rozwód) ale ich likwidacja nie jest rozwiązaniem. Alimenty są na dziecko a nie na matkę. Jeśli matka je "przepija" to powinno się to zgłosić do opieki społecznej.
Zdanie 2 - Jak wyżej alimenty są na dziecko, dorosła kobieta sama sobie poradzi zwłaszcza jak uczciwie pracuje ale dziecko jest odpowiedzialnością obojga rodziców.
Zdanie 3 - Zakładam że chodzi o to żeby mężczyznom częściej oddawać prawo do opieki nad dzieckiem. Według mnie prawo do opieki powinno być przydzielane tam gdzie dziecko będzie miało lepsze warunki do rozwoju bez względu na płeć rodzica.
Zdania 4 i 5 - Totalna bzdura, zwłaszcza jak połączymy to z zakazem aborcji chodź by w przypadku gwałtu. Przyjeżdża obcokrajowiec, gwałci polkę i nie tylko jest karana za dziecko poza małżeństwem to jeszcze traci wszelkie prawa obywatelskie włącznie z opieką zdrowotną zapewne itp. Większej głupoty w życiu nie słyszałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antos_ewentualnie_miras
+5 / 5

W sprawach rodzinnych wszystko powinno być wszystko dokładnie weryfikowane. Spotkałem się wiele razy z chłopakami którzy nie widzieli przez lata swoich dzieci bo była nie pozwalała mimo że dzieci naciskały, ale widziałem też ojców płacących kolegom za pilnowanie dziecka żeby oni mogli pograć na maszynce. Każdy przypadek jest inny i tak należy do tego podchodzić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem