Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A anula67
+3 / 3

Badania przedślubne to całkiem nie głupi pomysł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bizontatanka
+4 / 4

@worm Co Ty za bzdury wypisujesz? Źle przeliczyłeś. Przecież przy ciekawostce o sondzie Parker Solar Probe masz podaną informację, że osiągnęła prędkość 635 266 kilometrów NA GODZINĘ. Co jest prawdą. Ale to jest 176 tys. m/s , a prędkość światła to 300 tys. ALE km/s, czyli 300 milionów m/s. https://www.focus.pl/artykul/parker-solar-probe-najszybszy-obiekt-ludzkosci Czy jesteś dumny z tego, że wprowadzasz kogoś w błąd? ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lameria
+1 / 3

@worm Na jakim kartoflu to przeliczałeś? 635266 kilometrów na godzinę to jest tylko 176462,78 metrów na sekundę czyli 176,5 kilometra na sekundę. Czy jesteś dumny z siebie autorze, że nie weryfikujesz swoich obliczeń, tylko wrzucasz do internetów wprowadzając kogoś w błąd?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
0 / 0

@worm

Oj, ktoś tu ma problemy z liczeniem… I nie jest to autor demota…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
0 / 0

Mogła "odkrywać" kluczową rolę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
0 / 0

Co do dunskiej Thyry, to nic po za tym demotem nie wskazuje ze miala ona jakies szczegolne znaczenie w historii Danii okresu wczesnego sredniowiecza. Sugestia ze odegrala wazna role w tworzeniu panstwa dunskiego to juz totalne brednie, ktore sugeruja ze autor(ka) probuje nadac kobietom znaczenie ktorego nie mialy. W tym okresie kobiety w rodach krolewskich sluzyly niemal wylacznie do zeniaczki ktora miala scementowac sojusze. Thryra zostala wyslana na dwor zachodnio-slowianskich Wendow by poslubic tamtejszego slowianskiego krola, ale sie zbuntowala i glodowka zmusila do odeslania jej do Danii. Potem poslubila (juz chetnie) krola Norwegii i prawdopodobnie zachecila meza do rozpoczecia wojny z Dania, na skutek ktorej jej maz stracil zycie. Dzieci nie miala. Slowem - to byla kobieta ktora miala charakterek, ale jako polityk zupelnie sie nie sprawdzila, jako kobieta i zona krola tez zreszta nie, wiec nie ma zadnych powodow do gloszenia podobnych brednii jak te w democie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem