Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Kocioo
+1 / 7

A może żyjemy w Średniowieczu ...tylko nazwą ten okres w ten sposób dopiero za tysiąc lat. W sumie żyje się bardzo średnio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A artinu211
+2 / 8

@Kocioo W sumie? to masz rację, żyjemy w "wiekach średnich". Jesteśmy jak paralityk który marzy o tańcu, jak ślepy marzący o zobaczeniu tęczy, jak głuchy który chce słyszeć słowika. Mamy już świadomość jak może wyglądać przyszłość i co za pomocą nauki możemy osiągnąć ale to tylko wiedza teoretyczna bo na wprowadzenie jej w życie potrzebujemy kilkaset lat, to tak jakby mieć kompletne plany elektrowni jądrowej, silnika elektrycznego i komputerów 1000-2000 lat temu....Po co? tylko dla frustracji co możemy osiągnąć ale nie mamy technologi i materiałow żeby to zbudować. Teraz to taki okres przejściowy, wieki średnie,
Zacofanie →My→Oświecenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 stycznia 2024 o 14:46

avatar Elandiel1
+6 / 8

@artinu211 A może żyjemy w najlepszych złotych czasach, może po nas świat upadnie - nigdy nie wiadomo co będzie w przyszłości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matkapolka35
+1 / 5

@Elandiel1
Patrząc na naturę ludzką i to jak zachowuje się człowiek, obawiam się że masz rację. Co nam po możliwościach i technologiach, skoro człowiek jest tak zachłanny, okrutny i glupi, że jedyne co z tego dostaniemy, to jakąś zagładę cywilizacyjną. I podejrzewam że upadek nie będzie czekał na "po nas" tylko przyjdzie dużo szybciej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C camper52
0 / 0

@Kocioo ciekawe. Tym bardziej że po rozpadzie ZSRR doświadczyliśmy uczucia "końca czasu"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 1

Nie. Gdyby dzisiejsze marki powstały w średniowieczu, ich "logotypy" przypominałyby herby albo ex-librisy. Nawet jeszcze kilkadziesiąt lat temu wiele tak wyglądało. Koncept logotypu intensywnie ewoluował i dzisiejsza formuła, dostosowana do ery cyfrowej, nie byłaby wówczas rozumiana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem