Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
342 366
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H Herhard
+3 / 15

@zarki Tam chyba srogie piguły zażywają i stąd te halucynacje ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humberto
+13 / 19

@zarki Pochwał się jak byś to załatwił ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humberto
+8 / 12

@seybr Za dużo filmów z Jasonem Stathamem się naoglądałeś.

Tak, tak, prawdziwi mężczyźni nie płaczą. Do czasu... Zaczynają płakać gdy trafią na terapię uzależnień.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
+1 / 5

@humberto

Trenowałem Jasona Stathama.
Typ zachował się nieracjonalnie. Wystarczyło zadzwonić na 112, zgłosić zagrożenie życia. Policja wtedy przyjedzie szybko i zrobi porządek. Dla mnie zachował się nieracjonalnie, wręcz głupie. Co by było jakby oni weszli na podwórko, do chałupy? Kamery nie pomogą. Teraz będzie zgłaszał, przedstawiał dowody. Miał na miejscu napitych idiotów.
Facet ma uczucia, facet ma prawo do płaczu. Ale on się zachował jak pipa. Mam gdzieś kto z kim śpi, co robi w swoim domu. Wystarczy aby trzymał się określonych norm. Mam np. znajomego, jest gejem. Co robi swoim w domu to mnie nie obchodzi. Na co dzień zwyczajny chłop i nie jest pipą.
Czasem widzimy się na strzelnicy.
Jak już piszesz o terapii, ten facet musi mieć problemy psychiczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 marca 2024 o 16:38

H humberto
+1 / 1

@seybr Nie bądź taki pewien swoich zachowań. Nie mów, że nigdy w życiu nie zdarzyło Ci się zachować irracjonalnie, bo sytuacja Cię zaskoczyła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
+1 / 1

@humberto
Nie ma ludzi nieomylnych, pewnie że tak. Tylko w chwili zagrożenia życia myślę szybko i racjonalnie, szybko wybieram opcje.
Wracałem do domu, trafiłem na wypadek. Koledze powiedziałem dzwoń na 112. Podbiegam do pierwszego samochodu, widzę głowa rozwalona, mózg na "ścianie", podbiegam do drugiego, czuję paliwo i coś się tli. Wyciągnąłem kobietę, odciąłem fotelik z pasem, było w nim małe dziecko. Minuta po tym auto przypominało ognisko. Samochód stary trup. Że im się nic większego nie stało. Kobieta cała, dziecko cało.
Ludzie znają mnie, w takich sytuacjach myślę trzeźwo i bez emocji.
Miałem sytuację gdzie mój syn się dusił i gdyby nie moja reakcja to byłby trupem. Żona spanikowała, w życiu jej takiej nie widziałem.
Kwestia demota, typ zadziałał w najgorszy sposób. Od tego jest 112 i policja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humberto
0 / 0

@seybr Ok, pochwaliłeś się, to teraz wyobraź sobie, że nie wszyscy ludzie tak działają, ale to nie znaczy, że są cipami. Zresztą i Ciebie kiedyś życie zaskoczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
0 / 0

@humberto To żadne chwalenie, to moja cecha. Życie nie raz mnie zaskoczyło. W przypadku demota, typ to cipa.
Dla tego uważam, przeszkolenie powinno wrócić. Nie na zasadach jak kiedyś było, to był syf. Tylko na takich jakie jest obecnie. Miesięczne przeszkolenie, następnie przydział pod dane stanowisko na dwa, maks trzy miesiące. Trochę błota, poligonu nikomu nie zaszkodzi. Służba obowiązkowa dla mężczyzn i kobiet i cip.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 marca 2024 o 4:37

H humberto
0 / 0

@seybr Skoro twierdzisz, że bycie cipą lub nie to cecha charakteru, to co da szkolenie ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
0 / 0

@humberto

Wzmocni charakter, czasem pokaże że faktycznie możemy więcej. Poprawi sprawność fizyczną i obeznajmi z bronią palną. Społeczeństwo w Polsce jest rozbrojone i nie potrafi strzelać.
Miesięczne szkolenie, następnie zgodnie z predyspozycjami, zawodem pod dane stanowisko.
Kwestia strzelectwa, jesteśmy w czarnej dupie jako naród.
Posiadam pozwolenie na broń i mam broń. W Polsce jest problem, słowo klucz "przekroczenie obrony koniecznej". Wpada mi złodziej na chatę, ranie go czy zastrzelę. Policja sprawdza że jest notowany, to z automatu powinno być na zasadzie. Bronił pan siebie i swojej rodziny, wyrwał chwasta.
Gdybym musiał użyć swojej broni w obronie domu, rodziny. Strzelał bym w nogi. Pierwszy strzał byłby ostrzegawczym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humberto
0 / 0

@seybr Na prawdę za dużo filmów się naoglądałeś. Obawiam się takich ludzi jak Ty i nie wiem kto Ci dał pozwolenie na broń. Wiesz dlaczego ? Bo Cię ten temat broni strasznie jara, a to nie jest normalne. Założę się, że marzysz o takiej sytuacji, żeby ktoś Ci się na chatę włamał, żebyś mógł użyć swojej broni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
0 / 0

@humberto

Kto mi dał? Prawo mi pozwoliło. W życiu przechodziłem wiele różnych testów, psychotesty już kilka raz. Właśnie z racji pasji czy pracy.
Założenia masz błędne. Broń, strzelnica uczy pokory, cierpliwości oraz wszelkich zasad bezpieczeństwa. Mnie się nie musisz obawiać, pierwsza zasada. Szanuj życie ludzkie, kuli nie cofniesz. Obawiaj się idiotów z nożem, typów którzy nie mają poszanowania do cudzej własności czy życia. Pamiętaj, prawo w Polsce daje duże przestępcom.

Ja nigdy nie miałem konfliktu z prawem. Przeciwieństwie do wielu debili nie kierowałem po kielichu, piwie. Pierwsze naraził bym życie ludzkie, drugie z automatu traci się pozwolenie na broń, uprawnienia lotnicze.

Zastanawia mnie jedno, w razie wojny co zrobisz?

Mam wielu znajomych którzy mają broń, nie mamy konfliktu z prawem. Każdy z nas jest odpowiedzialny.
Uczymy swoje dzieci strzelectwa, bezpieczeństwa.
Ostatnio "społecznie" uczę trudną młodzież. Strzelectwo sportowe, póki co wiatrówka w strzelnicy pod dachem. Zrobi się ciepło, przejdziemy na KBKS. Młodzież która ma problemy, sama je stworzyła lub rodzice mają w dupie. Uczą się podstaw, pokazuje im błędy. Robię to za frajer. Wielu ich skreśliło, ale są tacy którzy wyjdą na ludzi. W tamtym roku poznałem młodego chłopaka, znalazł swój cel. Wrócił do domu, zmienił się. Uczy się dalej, zapisał do koła strzeleckiego. Przestał szaleć, zmienił się. Fajnie jest dostać telefon od rodziców, że chłopak wyprostował się i wygrał pierwsze zawody w swoim życiu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 marca 2024 o 8:04

K katem
+15 / 25

A czemu od razu nie zadzwonili na policję ? Faceci ewidentnie mają problem psychiczny i to nie związany z ich orientacją - jakiś skumulowany lęk uogólniony wyzwalany przez okoliczności.

@zarki: Gdyby to były normalne p... jak to określiłeś to zadzwoniłyby na policję, a nie płakały. Podejrzewam, że to ich "działacze" wmówili im ten syndrom ofiary i faceci maja przechlapane. Bycie ofiarą bywa wygodne, bo pozwala na przerzucenie odpowiedzialności z siebie na osoby i okoliczności zewnętrzne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 marca 2024 o 12:57

Z Zik
+16 / 34

Typowe polskie zyebanie w komentarzach. Dosrać ofiarom a nie katom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M misiunio1234
+3 / 13

@Zik Jak dla mnie to cała sytuacja oraz sami zainteresowani są tylko wytworem czyjejś wyobraźni, podobnie jak tabliczki "strefa wolne od LGBT", które okazały się być prowokacją znanego homosia i z tego się nie wiadomo jaka inba na całą Europę rozkręciła... Zmiękczania mózgów ludzi nieumiejących filtrować otrzymanych informacji w Internecie pod kątem ich wiarygodności ciąg dalszy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dinaeel
+7 / 11

O, to przed PiS w budowlance nie trafiali się troglodyci? Oczywiście normalny osobnik idzie sobie pochlipać w kącie zagryzając lęki pigułami gdy słyszy groźby karalne, zamiast zwyczajnie zadzwonić na policję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jarekexe
-1 / 9

Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, ale to trochę przesada, żeby tak płakać publicznie.

Jak postanawiasz iść pod prąd, to raczej oczywiste, że będziesz miał ciężko.
Albo masz twardy charakter i walczysz o swoje, albo rezygnujesz i idziesz z nurtem.

Powyższe tyczy się niemal każdej dziedziny życia, nie tylko orientacji seksualnej.

Jak Kopernik szedł pod prąd, to myślicie że płakał na rynku bo nikt mu nie wierzy? ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ad33
-3 / 13

"żul mnie zwyzywał więc spłakałem się, zesrałem, a jutro założę 1000 spraw w sądach i postaram się zaangażować całe miasto w ten bez wątpienia wielki dramat"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
-1 / 5

@ad33 ale czemu jutro? nie, trzeba poczekać parę tygodni, żeby się broń boże nie znalazł żaden zapis z monitoringu czy coś co by mogło pokazać żul jedynie poprosił o 5 zika na bułkę. Albo i w ogóle tylko spojrzał w jego stronę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N new_user666
0 / 10

Fajna historia, taka prawdziwa w ogole nie wymyslona, bo przeciez dzis nikt nie ma telefonu przy sobie, zeby nagrac debila sasiada i zadzwonic na policje :/
btw. profil LukaszCrazy2:
These posts are protected
Only approved followers can see @Crazy2Lukasz’s posts. To request access, click Follow. Learn more
dodaje wiele wiarygodnosci :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lameria
0 / 0

Ktoś chyba nie wie co oznacza słowo "amok"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glupiawrednabrzydkagruba
0 / 2

Typ juz ma ze soba problemy a sasiad patol postanowil go podreczyc. Wspoczuje ci czlowieku, ale tez rzuca sie w oczy, zes taki "mietki", ze jak troche nie stwardniesz to będziesz co chwile po tylku dostawal.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem