Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar butterfly2000
+4 / 12

Fajna focia:) Paszportowe czy profilowe? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 14

@butterfly2000 Zajrzyj do dokumentów :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 10

@awator A czytałeś może mój komentarz pod demotem, który sam linkujesz? :)
I czy chcesz palić jana i powiedzieć, że o Wołyniu piszą równie często jak o Wołyniu?
Patrz, przy Wołyniu potrafią się spłakiwać przed rocznicą:
https://www.youtube.com/watch?v=H02yqOcc3lI
a nawet i po:
https://twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1546741101142450177

"wystarczyło tylko sprawdzić zanim napisałeś" - tak, wystarczyło tylko sprawdzić. Mój komentarz z dzisiaj o godzinie 16:48:
"Na X: Płaczek nic, Braun nic, Bosak nic, Mentzen nic, Zajączkowska nic, Fritz nic, Tumanowicz nic, Skalik nic, Wawer nic, Bryłka nic...
Jedynie Kamiński i Pikuła coś wrzucili, a główny profil Konfy podał dalej post Kamińskiego."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
+3 / 3

@LowcaKomedii Nie chce powiedzieć niczego czego nie napisałem bo tak naprawdę grzeje mnie to i nie śledzę tego ile pisza o jednym ile o drugim. Jaką to niby robi różnicę i dla kogo?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 4

@awator To po co zababrasz głos, kiedy nie wiesz o czym piszesz i o co chodzi?

"Jaką to niby robi różnicę i dla kogo?" - taką to robi różnicę, że dla rosji jest to bardzo na rękę, kiedy jej zbrodnie są marginalizowane i nie chcą nawet napisać, że to wina rosji, a strasznie podkreśla się zbrodnie jej aktualnego przeciwnika, z którym właśnie toczą wojnę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
+3 / 3

@LowcaKomedii Po to... że mnie bawi gdy coś się totalnie faktów nie trzyma i na jednym obrazku - no oni znowu milczą, a dwa dalej no jednak nie milczą. No zdecydujmy się, zaktualizuj bazę wiedzy czy jak? Tym bardziej bawi mnie dopatrywanie się w historiach niemalże 100 letnich wydarzeń jakiegokolwiek przełożenia na obecne niełatwe relacje po tym jak się o tym mówi.

Ty naprawdę uważasz że 5% (nie wiem jaki strzelam) poziom reprezentacji sejmowej komentując jeden fakt zamierzchłej historii głośniej drugi ciszej ma na cokolwiek wpływ? Twoim zdaniem robi to różnicę? Jeśli ktoś stanął w takim miejscu to ja nawet nie śmiem wyprowadzać nikogo z tych urojeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 5

@awator Człowieku, ale ja nie napisałem, że oni milczą. Napisałem, że jest gigantyczna dysproporcja w przypadku podejścia do obydwu tych zbrodni. Może zacznij czytać ze zrozumieniem?
Mało tego, oni wykorzystują Katyń, aby nas z rosją zjednać, co możesz zobaczyć np. tu:
https://twitter.com/karolina_piku/status/1779206036760547765
a Wołyń wyłącznie, by nas z Ukraińcami skłócić.

"100 letnich wydarzeń jakiegokolwiek przełożenia na obecne niełatwe relacje po tym jak się o tym mówi" - oczywiście, że ma to przełożenie. Jak myślisz, dlaczego trolle rosyjskie spamują nam Wołyniem i go wykorzystują?
https://anteportas.pl/wp-content/uploads/2018/08/AP.VI_Urban.pdf

"Twoim zdaniem robi to różnicę?" - oczywiście, że robi
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1528594%2Crosnie-liczba-polakow-o-opiniach-zbieznych-z-rosyjska-propaganda-raport
Zresztą, gdyby to nie miało znaczenia, to przecież by tego nie robili, prawda? Po co mieliby zawracać sobie głowę robiąc coś, co nie przynosi jakichkolwiek rezultatów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2024 o 18:33

A awator
+1 / 1

@LowcaKomedii Dzięki za zaangażowanie tu plusy! Aczkolwiek naprawde uważasz ze to co ma do powiedzenia jakaś tam 5% opcja która ledwie próg wyborczy łamie ma na coś wplyw? No nie ma i mieć nie będzie dlatego mogą się pruć na lewo i prawo a 95% wyborców i tak to ziębi. Ale w tym raporcie wydaje sie jest dobre pytanie kryzys czy propaganda? Ja bym powiedział jeszcze inaczej przesyt. Bo jak nie zboże z ukrainy ktore irytuje rolników i każdego pośrednio z tym związanego to sami "uchodźcy" też na dobre imię nie pracują.

https://www.prostozopolskiego.pl/w-wypadku-zginal-18-latek-obywatel-ukrainy-kierowca-byl-pijany-zdjeciawideo/
Dlatego to nie jest nic dziwnego ze ludzie zaczynają bardziej wypominać Wołyń i zaczyna im sie nie podobać ta ukraińska wszechobecnosc w każdej zabce czy tez wybierz sobie miejscu nie podobać. To co ma o tym do powiedzenia 5% próg wyborczy ma wpływ na ogół taki jak wcale.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 3

@awator "Aczkolwiek naprawde uważasz ze to co ma do powiedzenia jakaś tam 5% opcja która ledwie próg wyborczy łamie ma na coś wplyw?" - ma, każde takie podsycanie ma wpływ. Gdzieś miałem też jakiś raport odnośnie jak bardzo wzrosła ilość wyszukiwania frazy "Wołyń" w google od czasu wybuchu wojny.
Wszystkie takie akcje konfokacapii, dodatkowo z rosyjskimi trollami oraz pożytecznymi idiotami robią swoje. Nawet Braun się cieszył swojego czasu, że "stopukrainizacjipolski" było jednym z najbardziej popularnych hasztagów na X. Wklejali to gdzie popadnie.
https://demotywatory.pl/5152360/Historia-najpopularniejszego-hasztaga-w-polskich
Przed wojną im tak wcale nie odwalało na punkcie Ukrainy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
+1 / 3

@LowcaKomedii Zasięg na wpływ 5 procentowej opcji politycznej ma takie znaczenie ilu jego wyborców a i to pewnie nie każdy się z nimi zgadza. Nie wiem skąd Tobie oni taką solą na oku no ale przeceniasz i możliwości i wpływy. Widziałem gdzieś to wystąpienie Brauna z cyklu StopUkranizacji ile tam było osób 5? Przecież ludzi grzeje to co ma do powiedzenia Braun z ziomeczkami. Ale będą protestować jeśli widzą różne opłaty dla kogoś z Polski i z Ukrainy w banku nad Wisłą i będą wracać do Wołynia. https://dorzeczy.pl/ekonomia/566625/rozne-oplaty-dla-polakow-i-ukraincow-mbank-wskazuje-powod.html Czy uważasz że każdy komu się nie podoba nowy cennik opłat z miejsca sprzyja Rosji? No chyba nie. Czy uważasz że każdy komu się nie podoba młody pijany nastolatek pędzący 200 przez miasto z miejsca sprzyja Rosji? Przed wojną rolnikom jakoś nie odwalało na punkcie Ukrainy a dziś, protesty, blokady! Czy to znaczy że każdy rolnik sprzyja Rosji? No nie.

Są momenty gdzie sami Ukraińcy pracują sobie na to aby im Wołyń wypominać, są momenty gdzie firmy czy rząd chcąc dobrze wywołują oskarżenia o dyskryminacje Polaków. I dopiero suma momentów tworzy ogólny obraz nastrojów. Ludzie nie są debilami i jest im totalnie bez względu to co Braun do powiedzenia. Twoim zdaniem to ma znaczenie moim zdaniem żadne, ja bo dostrzegam dziesiątki faktów które tworzą ogólny obraz i chyba nie mam zamiaru przekonywać do tego nikogo. Jak ktoś ma ochotę się zamykać w urojeniach proszę bardzo ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 7

@awator "Nie wiem skąd Tobie oni taką solą na oku no ale przeceniasz i możliwości i wpływy" - nie liczy się samo poparcie. Dolicz osoby, które nie zgadzają się z nimi, ale o akcji słyszeli. Ty naprawdę nie doceniasz tego typu akcji. Czy naprawdę uważasz, że one nic nie dają? Gdyby tak było, to myślisz, że rosja zajmowałaby się wrzucaniem różnych kont-botów odgrzewających temat Wołynia u nas?

"Czy uważasz że każdy komu się nie podoba nowy cennik opłat z miejsca sprzyja Rosji?" - oczywiście, że nie, ale można takiej osobie podsunąć jeszcze kilka innych rzeczy i sama z siebie zacznie nienawidzić Ukraińców. I o to właśnie chodzi.

"Przed wojną rolnikom jakoś nie odwalało na punkcie Ukrainy a dziś, protesty, blokady!" - no właśnie. Idealny powód, by wrzucić tam również kilku prowokatorów, jak np. tego ziomeczka, co to z flagą Rosji jechał w Brukseli.

"Ludzie nie są debilami i jest im totalnie bez względu to co Braun do powiedzenia." - niestety w dużej części są, dlatego wykorzystuje się takie pionki pokroju Braun, by podsycać nienawiść do sąsiada.

"Twoim zdaniem to ma znaczenie moim zdaniem żadne" - moim zdaniem oczywiście, że ma. Im więcej osób krzywo patrzących na Ukrainę, tym dla rosji lepiej. Im mniejsza pomoc dla Ukrainy, tym dla rosji lepiej.

Zresztą, jak już pisałem - czy mieli takiego świra PRZED wojną na Ukrainie? Nie. Zachowywali się raczej normalnie, znaczy zwyczajnie jak na nich. Dopiero po wybuchu zaczęli wycierać sobie mordy Wołyniem przekraczając granice przyzwoitości. Wcześniej tego nie było. Oni w zasadzie robią z Wołyniem to, co zrobił kaczyński z katastrofą smoleńską.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 kwietnia 2024 o 12:05

A awator
+1 / 1

@LowcaKomedii Przebić kaczyńskiego ze 150 miesięcznicami nikt nie jest w stanie i nikt z żadną śmiercią nie jest w stanie robić tego co on robi.
https://www.youtube.com/watch?v=1570iTTbcdk dzikitrener z wczoraj, kto nie widział, nie słyszał lekarza mówiącego nie po polsku, czy nie ma znajomych którzy u takiego lekarza byli niech pierwszy rzuci kamień. To są prawdziwe powody obecnych nastrojów społecznych... rząd chciał tak dobrze zrobić więc tak ułatwił lekarzom z Ukrainy pracę nad Wisłą że trochę wylano dziecko z kąpielą - podobnie jak mBank.

Kiedy zestawisz tych lekarzy nie mówiących po polsku, te zboża które nie służą rolnikom, czy ostatnio mBank oskarżany o dyskryminację Polaków. Kiedy dodasz do tego kilka sytuacji w której ludzie z Ukrainy sami w sobie na dobre imię nie pracują bo pędzi pijany 200 przez miasto. Powodów jest dziesiątki. W tym momencie nie trzeba więcej aby zaczęto głośniej Wołyń wypominać. W tym momencie nie potrzeba już żadnej konfederacji, bo to nie mBank który ma ofertę dla jednych i drugich. Sami w sobie nie mają niczego nikomu do zaoferowania. Próbują się tylko żałośnie podpiąć pod te niezadowolenie tylko to nie jest żadna cegiełka i dobitnie widać to na tych miejskich wystąpieniach braunowskich - widziałeś gdzieś wystąpienie na którym jest więcej uczestników niż organizatorów, bo ja nie. Naprawdę nie wiem dlaczego tak bardzo przeceniasz rzeczywisty wpływ braunów na nastroje społeczne no mnie na to nie stać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harpunnik
0 / 14

Na Ukrainie gloryfikują dziś banderowców, w Rosji zarówno putin jak i ich duma potępili zbrodnie stalina i nkwd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2024 o 20:50

H harpunnik
+2 / 14

@LowcaKomedii
Ale co z tego twojego linka wynika?! Kompletnie nic!!!
"Duma MOŻE wycofać się z oświadczenia..."
Analogicznie było z zelenskym MOŻE przeprosi za zbrdonie wołyńską... i ujjj z tego wyszło.
Wróć tu jak będą to fakty a nie gdybania...
Bo na razie fakty są zawarte tylko w moim pierwszym komentarzu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2024 o 21:02

avatar LowcaKomedii
-3 / 11

@harpunnik Fakty:
- sami utajnili dokumenty i nie chcą ich przekazać
- sami latami forsowali fałszywą wersję wydarzeń i zrzucali winę na kogoś innego
- sami uznali sprawę za zamkniętą
- teraz odtajniają WYBRANE dokumenty, które mają umniejszać ich winę
- co chwilę grożą zachodowi atomówkami lub odcięciem kurka z gazem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harpunnik
+2 / 14

@LowcaKomedii
Fakty:
1 Na ukrainie gloryfikują banderowców
2 Duma rosyjska i putin potępili zbrodnię katyńską.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 12

@harpunnik
Faktry:
- wielu Ukraińców dokładnie nie zna historii
- wielu Ukraińców kojarzą banderowców jako osoby, które walczyły o niepodległość ich kraju
-Rosjanie zaczynają się wycofywać ze swoich wymęczonych przeprosin
- Rosjanie co chwilę stawiają pomniki Stalinowi
https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/rosja-odslonieto-kolejny-pomnik-stalina-tym-razem-przed-fabryka-w-wielkich-lukach,741591.html
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art39318861-wymiana-pomnikow-w-rosji-piec-nowych-stalinow-i-niszczenie-pamiatek-po-represjonowanych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harpunnik
+3 / 13

@LowcaKomedii
haha...
o czym ty ględzisz?!?! :)
Co ma ci odpowiedzieć?
- Wielu Rosjan nie zna dokładnie historii...
- Wielu Rosjan kojarzy Stalina z pokonaniem faszystowskich niemców..
- zelensky nawet "wymęczonych przeprosin" nie powiedział i nie potępił (w przeciwieństwie do putina i Katynia) zbrodni

haha...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar butterfly2000
+3 / 9

@harpunnik
Komediant to taki fajnopolak, miłośnik ukrainy, izraela i wszystkiego co nienormalne i antypolskie.
Przewodniczący wszystkich świrów na tym śmiesznym portalu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2024 o 22:09

H harpunnik
+4 / 12

@butterfly2000
Komediant to na pewno, bo trochu się uśmiałem, szczególnie gdy wyskoczył mi tu z atomówką i kurkiem gazu, zupełnie jakby zapomniał o czym sam napisał tego demota. Propaganda ponad wszystko.
Raczej wygląda mi na klasycznego etatowego zadaniowca naszej władzy (pis, ko, lewica, jeden ...ujjj) oni wszyscy udają, że dbają o polskie interesy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar butterfly2000
+3 / 9

@harpunnik
No wiesz, "Pecunia non olet" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 8

@harpunnik
"- Wielu Rosjan nie zna dokładnie historii..." - tak samo jak Ukraińcy, ale jakoś potępiasz tylko Ukraińców, a Rosjan już nie. Czemu?

"Wielu Rosjan kojarzy Stalina z pokonaniem faszystowskich niemców.." - a dla wielu Bandera wyzwalał kraj. Dlaczego znowu tylko Ukraińców o to potępiasz a Rosjan nie?

"zelensky nawet "wymęczonych przeprosin" nie powiedział i nie potępił (w przeciwieństwie do putina i Katynia) zbrodni" - a co mi by było z wymęczonych przeprosin, skoro za chwilę mi grożą atomówką. Gdyby Zełenski przeprosił, to zaraz prokremlowska narracja kazałaby wam pisać, że zrobił to tylko dlatego, że chce większej pomocy.

A tak jeszcze odnośnie tego niepotępiania:
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/1167446,prezydent-poroszenko-oddal-hold-ukraincom-pomordowanym-w-sahryniu.html
„Chcę podkreślić, że bardzo szanujemy przedstawicieli narodu polskiego, którzy stali się ofiarami tragicznych wydarzeń na Ukrainie, w tym na Wołyniu w latach 1943-44. I dziś, chyląc głowę we wspólnej modlitwie, szczerze zwracamy się do Boga słowami: odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom”
https://www.rp.pl/komentarze/art38715891-jerzy-haszczynski-wazny-krok-wolodymyra-zelenskiego

A motylek to konfokacapka. W czasie covida co chwila jakieś wysrywy o nienoszeniu maseczk i nieszczepieniu się, co później biedna musiała usuwać. A wiesz kiedy pierwszy raz zaczęła robić demoty o Wołyniu? Dziwnym zbiegiem okoliczności po wybuchu wojny na Ukrainie. Wcześniej nie odczuwała takiej potrzeby :) Ta zbrodnia była nieważna, nie trzeba było o niej pamięci. Dopiero po wojnie na Ukrainie coś w niej pękło i nagle jej się odmieniło.
Później się bardzo zainteresowała Hamasem i Izraelem. Oczywiście nie widzi nic złego w Hamasie, jedynie w Izraelu. Cały czas postępuje zgodnie z kacapską, antypolską narracją. Jest bardzo pożyteczna czy tego chce, czy nie. A najzabawniejsze, że nawet nie widzi, iż podąża ślepo za kremlowskim przekazem i robi z siebie patriotkę. Nawet flagę Polski sobie wstawiła, co jeszcze bardziej bawi :) Dla niej marcin rola jest pewnie jednym z lepszych polskich dziennikarzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2024 o 1:46

avatar LowcaKomedii
-3 / 7

@harpunnik "zupełnie jakby zapomniał o czym sam napisał tego demota" - przecież ty mi wyskoczyłeś o złych Ukraińcach. Zupełnie jakbyś zapomniał o czym jest ten demot i że zwracam w nim uwagę na to, że konfederacja zupełnie niewspółmiernie traktuje obydwie te zbrodnie i że zaspamowują internety podczas rocznicy Rzezi Wołyńskiej, nawet jakieś akcje organizują, a podczas rocznicy Zbrodni Katyńskiej jest całkiem spokojnie. "Propaganda ponad wszystko" co? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harpunnik
+2 / 10

@LowcaKomedii
haha.... łooo panie....
Gdyby nie to, że uznałem cię za zadaniowca, to teraz ewidentnie wyglądasz na schizofrenika
Nie wiesz przypadkiem cóż to za mściwy przegryw zminusował wszystkie moje komenty w profilu? Bo tylko z tobą w sumie "dyskutowałem" (tylko ciebie obiłem)?
Zreszta obili cię wszyscy, którzy zabrali głos pod tym demotem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2024 o 9:45

avatar LowcaKomedii
-2 / 6

@harpunnik XDDDDDDDDDDD

"Nie wiesz przypadkiem cóż to za mściwy przegryw zminusował wszystkie moje komenty w profilu" - czekaj, i piszesz to mając +1 przy tym głupim komentarzu, odpowiadając na mój komentarz -3/5?

"Zreszta obili cię wszyscy, którzy zabrali głos pod tym demotem" - czekaj, czyli "obiliście mnie", bo powtórzyliście moją informację,o której sam pisałem, że część z nich coś tam skrobnęła na temat Katynia? Ciekawe to obijanie. A ci wszyscy to:
- Ty- kuc z nowym kontem
- butterfly - pożyteczna od dwóch lat, która waliła o covidzie, po wybuchu wojny przerzuciła się na szczucie na Ukrainę, a teraz biedna Palestyna i Hamas. Która jest dosłownie kopią karoliny pikuły
- jurand, który jest gaśniczakiem i dobrze nie rozumie co sam pisze
- awator, który także jest konfiarzem.
Człowieku, a weź kogoś normalnego, a nie konfederatę. Prawda jest taka, że same konfiarstwo mi się tu spłakać przypełzło pod demotem. Waszym jedynym pseudo-argumentem jest fakt, że w ogóle coś tam napisali, tylko że kompletnie nie o to w tym democie chodzi. Tępo bronicie konfokacapii nie rozumiejąc nawet czego dotyczy dyskusja. Sam demot ma dość dobre oceny, co o czymś świadczy i żadne pocące się w komentarzach kuce tego nie zmienią :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2024 o 17:19

avatar butterfly2000
+1 / 7

@LowcaKomedii
Zmień pieluchę i okład na czole :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 6

@butterfly2000 Nie, to ty zmień.
W dodatku rozbawiłaś mnie z tym "miłośnik ukrainy, izraela i wszystkiego co nienormalne i antypolskie".
Za Ukrainą w konflikcie z waszą rosją oczywiście jestem. Miłośnikiem Izraela nie jestem. Są zbrodniarzami wojennymi, ale przy obecnym konflikcie to nie oni go rozpoczęli, o czym zapominacie.
Najbardziej rozbawiło mnie jednak - antypolskie. Miłośniczko konfokacapów, gdyby to oni rządzili, to ten komentarz cyrylicą byś pisała :) także nie zgrywaj pseudo-patriotki i wywal sobie tę flagę z avatara.

Nawiasem, czy dobrze pamiętam, że nie mieszkasz w Polsce?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harpunnik
+2 / 10

@LowcaKomedii
"czekaj piszesz to mając +1..."
Haha... ja nie pisałem o tym, pisałem o całym swoim profilu, mściwy przegrywie :)
I tak jest z każdym wątkiem :)
Udajesz, że nie wiesz co czytasz i sam piszesz bzdury, sfrustrowany zadaniowcu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 6

@harpunnik A co mnie twój profil obchodzi, śmieszny przegrywie? Nie ja ci dawałem minusy pod innymi komentarzami, gdzie mnie nawet w rozmowie nie było i szczerze mówiąc nie bardzo mnie obchodzi kto to zrobił i dlaczego.
Jesteś jakimś nowym kontem, które zminusowano. Jak ja przez lata swojej działalności dorobiłem się "wrogów", którzy minusują każdy mój komentarz nawet bez czytania, to ty nie miałeś na to czasu - konto masz nieco ponad miesiąc. Widocznie musiałeś pisać jakieś głupoty i teraz masz ból pośladka o minusy. Zamiast doszukiwać się jakichś cyber-wrogów, którzy cię atakują i marnują czas na jechanie po całym 1 miesięcznym koncie i minusowanie, to może czas na jakąś autorefleksję?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2024 o 21:17

H harpunnik
+1 / 9

@LowcaKomedii
haha... obłudny zadaniowcu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 5

@harpunnik Zachowujesz się jak klaun a później jesteś zdziwiony, że ktoś ci minusa dowalił. Nawet sobie rzuciłem okiem na konto i co czytam? Penetracja kobiety cygarem, zły login, później zła Ukraina, dobra rosja, która się z nami wystarczająco rozliczyła. A później zdziwiony, że mu takie komentarze zminusowali...
Co więcej - nawet pochwalam tych, którzy cię zminusowali po takich komentarzach. Wirtualny żółwik, jeśli któryś z was to czyta :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harpunnik
+2 / 8

@LowcaKomedii
haha... wyrywanie z kontekstu to również cecha swoista zadaniowca :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 6

@harpunnik A co ci niby wyrwałem z kontekstu, klauniku?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harpunnik
+2 / 10

@LowcaKomedii
cygaro, przegrany frajerku :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 6

@harpunnik A nie zacząłeś o tym pisać, klauniku?
Uff, dobrze, że przy innych tematach nie protestujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harpunnik
+2 / 10

@LowcaKomedii
haha... znowu udajesz, że nie wiesz co czytasz :)
Nie da się protestować, gdy czyta się wypociny schizofrenika-frustrata. Można się tylko z niego śmiać. Z "cygarem" to też nie był protest, tylko stwierdzenie oczywistego (nie dla zadaniowców) faktu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 6

@harpunnik "Nie da się protestować, gdy czyta się wypociny schizofrenika-frustrata" - ale to ty się spłakujesz, że ktoś ci dał minusa i zaczynasz wymyślać różne teorie spiskowe na temat różnych osób oraz wszystkich o to oskarżać. Frustracja - odhaczone, schizofrenia - niewykluczone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar butterfly2000
+1 / 7

@LowcaKomedii Tak, nie mieszkam w Polsce, ale Polskę mam w sercu. Irytują mnie takie osoby jak ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 6

@butterfly2000 A mnie irytują pożyteczni, którzy działają na szkodę Polski. Mojego kraju, w którym mieszkam i jeszcze wszędzie wklejają sobie polskie flagi. Na różnych portalach czy mediach społecznościowych to właśnie ci "najbardziej polscy Polacy", poobwieszani flagami, z orzełkami powklejanymi gdzie popadnie, Polakom szkodzą najbardziej i to oni najczęściej są ruskimi botami. Tak na marginesie. Jak chcesz, możesz nie brać tego do siebie :)
Tym bardziej dziwi skąd takie zainteresowanie tym, co się u nas dzieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harpunnik
+2 / 8

@LowcaKomedii
Spłakuje się?
Śmiech mi z ust nie schodzi :)
Teoria spiskowa, która jest faktem, jak wszystko co tu napisałem do tej pory, ale twoja frustracja i obłuda każe ci zaprzeczać wszystkiemu i skakać z kwiatka na kwiatek :) Fikołki do kwadratu odwaliłeś tu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jurand65
0 / 10

No o ci nie wyszło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrooki
+2 / 8

Tymczasem dosłownie 9 demotów wyżej (stan z Poczekalni)...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-5 / 9

@mrooki Nie każ mi liczyć wpisów Katyń vs Wołyń z podziałem na lata po wybuchu wojny na Ukrainie. Założymy się, że tych o Wołyniu będzie więcej, i to tak grubo kilka razy? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem