Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

I po co przeszkadzać selekcji naturalnej?

www.demotywatory.pl
+
256 260
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bp2345
+24 / 24

Bo potem trzeba posprzątać. A na serio to głupio mieć kogoś na sumieniu jeżeli miało się możliwość odpowiednio zareagować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Marian Paździoch
+14 / 14

Bo może ta babka to typ zatroskanego profesorka. Nie potrafi się koncentrować, ale wynajdzie lek na raka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R ryba66
+6 / 8

Bo w naturze nie występują rozpędzone do 60 czy 90 km/h blaszane potwory?
Z każdym człowiekiem ginie cały jego świat a śmierć człowieka przynajmniej taka nienaturalna jest olbrzymią stratą - spróbuj to sobie uzmysłowić a sam przekonasz się jak cenne jest ludzkie życie i jak wiele znaczy dla świata. Każda osoba dla wielu osób jest ważniejsza niż one same i cały ich świat. Trzeba ratować co się da bo zostaną sami tacy jak ty i już nie będzie czego ratować ;) - przemyśl.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Racjel
-4 / 4

@ryba66 no jednak w obecnej rzeczywistości takie "potwory" występują i nie zmieni się to zbyt szybko, ewolucja wybiera te osobniki które najlepiej odnajdują się w danych warunkach, więc akurat z tym się nie zgodzę. Poza tym to jeśli babka faktycznie nie jest przystosowana to po prostu następnym razem zginie w wypadku i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kasztan528
+1 / 3

@ryba66 Teoretycznie blaszane potwory sa czescia natury. Zyjemy w naturalnym dla ludzi w srodowisku wiec i samochody sa jej czescia. Natura nie musi oznaczac tylko kwiatkow i trawy. A co do smierci czlowieka to jest to olbrzymia strata ale w koncu i tak kazdy umrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R ryba66
+1 / 1

@Kasztan528 oto definicja natury z wikipedii: "Przyroda, in. natura (łac. natura 'przyroda')[1] – w najszerszym znaczeniu wszechświat, rzeczywistość. Termin ten obejmuje także zjawiska fizyczne oraz życie – bez uwzględnienia wytworów i oddziaływania ludzi." Nie mędrkuj bo jeszcze za mało wiesz a wymyślanie też zostaw innym. Samochód jest częścią natury... - czego was teraz uczą w szkołach? Wy serio nigdy cudem nie uszliście z życiem? Bo takich sytuacji w życiu bywa wiele kiedy przez zmęczenie, brak koncentracji, czy w inny sposób z naszej lub nie z naszej winy unikamy śmierci o krok. Ja takich sytuacji w życiu miałem kilka jeśli nie kilkanaście i piszę tylko o takich w których o krok uniknąłem pewnej śmierci a nie tylko możliwej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kasztan528
-2 / 2

@ryba66 Oho, widze pan profesorek sie znalazl. Ja juz do szkoly od kilku lat nie chodze. Dlatego napisalem teoretycznie a nie ze nia jest. No moze nie powiesz ze ludzie nie zmienili swojego "naturalnego" otoczenia? Nie, nigdy nie bylem blisko smierci, nie wiem mam sie gorszy czuc przez to? To masz pecha chyba jak kilkanascie razy krok od smierci byles. Znam osoby co raz czy dwa byly blisko a nie kilkanascie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R ryba66
0 / 0

@Kasztan528 Znakiem tego mało w życiu przeżyłeś. Nie zdążyłeś jeszcze poznać definicji. Potrzeba nam takich tęgich głów jak twoja. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym czy faktycznie twoje wywody myślowe są warte wypowiedzenia? Poznałeś już co to wstyd?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kasztan528
0 / 0

@ryba66 Jak juz mamy jechac po szczegolach to "Bo w naturze nie występują rozpędzone do 60 czy 90 km/h blaszane potwory?" Miasto i drogi to nie natura. Moze po prostu glupszy jestes a nie wiecej przezyles skoro kilkanascie razy prawie umarles? :) Nie wiem, nie zastanawialem sie czy sa warte spytam sie osoby ktorej opinia nie jest mi obojetna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 maja 2017 o 23:49

R ryba66
0 / 0

@Kasztan528 Piszesz, że miasto i drogi to nie natura i widzisz, że koniec końców udało mi się ciebie naprowadzić na odpowiednie tory. Bardzo mi z tego powodu miło. Pozdrawiam, miłego dnia ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Nick123465
+2 / 8

Tutaj nie chodziło chyba o uratowanie kobiety przed nadjeżdżającym samochodem, ponieważ nawet gdyby zaraz przed przejściem jej prędkość zmalała o 50%, to zdążyłaby przejechać przed samochodem. Panu pewnie po prostu się nie spodobało że jechała na rowerze przez przejście

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dociekliwy
+4 / 4

Gdybyśmy nie przeszkadzali selekcji naturalnej to w wieku około 30 zmarłby Stephen Hawking, podobna wygląda sytuacja wśród jeszcze wielu innych jednostek wybitnych, więc może jednak przeszkadzajmy selekcji naturalnej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~hp32770
+3 / 3

Wydaje mi się że jakby jej nie złapał to serio by w nią przywalił samochód

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Epsilion
+1 / 1

Może dlatego, ze właśnie ten rowerzysta może kiedyś wynaleźć lekarstwo na raka albo inaczej się przysłużyć ludzkości? Może dlatego, że kiedy zachorujemy, to nie siedzimy w domu i dajemy zadziałać selekcji naturalnej, tylko idziemy do lekarza. Kurde, co za głupoty pieprzysz, ludzkie życie jest bezcenne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
-1 / 1

@Epsilion Nie wynajdzie. Widocznie nie zwróciłeś uwagi, że to była kobieta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+1 / 1

Bo to, Panie Admin, mogłaby by być twoja matka, siostra lub córka (chociaż w to akurat wątpię wnioskując po zawartości dodawanych na demotach obrazków).
Każdemu może zdarzyć się moment nieuwagi, rozkojarzenie, pech a nawet głupia decyzja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 marca 2017 o 18:26

P Peppone
+1 / 1

Bo niewinny kierowca odpowiadałby, jak za człowieka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem